Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Znam osobę która kiedyś pracowała w Tesco i składała rowery. Jak wygląda szkolenie takiej osoby? O ile pamiętam to 3 czy 8h jakiegoś szkolenia, błazenada, a potem takie kwiatki  :sick:  Chociaż z drugiej strony, mimo że ma to 2 koła i kierownicę to nie wiem czy można to nazwać rowerem  :whistling:

 

Z tymi odwróconymi amorami to musi być jakiś trick, u siebie też widziałem jeden lub dwa :w00t:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę która kiedyś pracowała w Tesco i składała rowery. Jak wygląda szkolenie takiej osoby? O ile pamiętam to 3 czy 8h jakiegoś szkolenia, błazenada

 

 

Będąc 16lat temu serwisantem w Kross, szef wysłał mnie by zrobić szkolenie w Praktiker Wrocław. Ponad 3 godziny jechałem by przeszkolić personel sklepowy, udałem się do kierownika sklepu, przedstawiłem się, po czym gość mówi mi że oni czasu na głupoty nie mają i mam spadać do domu. Jedyne co wyprosiłem to podpis że takie coś się w ogóle odbyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tymi odwróconymi amorami to musi być jakiś trick, u siebie też widziałem jeden lub dwa

 

Rowery są tak pakowane, żeby zajmowały trochę mniej miejsca (przednie koło "schowane" pod ramę). Przerażające jest dopiero, jak się widzi osoby jeżdżące tak w terenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w takich sklepach, rower jest "praktycznie" złożony i gotowy do zakupu i jazdy nie jak z wysyłkowych że trzeba dokręcić pedały, ustawić kierownicę i wyregulować to i tamto :)
Rodzice kupują dają dzieciakowi i nawet nie sprawdzą bo się nie znają i czasu brak ;)


Połamałem przypadkiem w domu przemieszczając rower hacząc o linkę zmiany biegów uchwyt do Virb'ratora i oto moje druciarskie lekarstwo ;)

DSC03751.jpgscreen capture software

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto je składa ale jak cena roweru całego ze złożeniem, regulacją, wszystkimi podatkami, marżami wynosi 229 złotych to przypuszczam że może rowery składają niewidomi za pół miski zjełczałego ryżu
 małpę można nauczyć prostych czynności i pisać więc wszystko jest możliwe.  

;)


Już są najtańsze 29'ery DROMADER'y  z "amortyzatorem" za całe 699 złotych z czerwoną zębatką w tylnej zmieniarce, COOL   ;)

http://allegro.pl/rower-gorski-dromader-shimano-kola-29-cali-gratis-i6357224282.html

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogiąłem swój bacik własnej roboty. Służył mi kilka lat, był bardzo solidny (te płaskowniki mają 3mm grubości). Z jednej strony prawie 30cm bacik, z drugiej klucz nastawny podobnej długości, wieszałem się na tym całym ciężarem ciała (80kg) a kaseta ani drgnie. Chyba sobie nie przeserwisuję piasty :bye2:

 

DSCF8517.JPG

 

DSCF8518.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Właśnie pogiąłem swój bacik własnej roboty

Jak trzeba tanio bacika to w castoramie najtańszy klucz do ściągania filtrów. Też się gnie po czasie, ale ładniej wygląda ;)
A ogólnie to bacika nie trzeba (dobra metoda w trasę) - pompujesz koło na maxa, ściągasz łańcuch, łapiesz za jeden tryb kasety końcem łańcucha, przeplatasz wokół opony (tego samego koła!) i wracasz na drugie kółeczko kasety obok, w tym samym kierunku. I odkręcasz śrubę. I tyle (w trasie nie raz testowane).
Dycha się należy ;) 

 

Takie dwie + z góry poprzeczka albo trzecia szczoteczka żeby topić łańcuch w benzynie i jazda

Nie benzina a nafta świetlna ;) Lepsze czyszczenie, lepsza penetracja, nie wysusza do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...