Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...a propos monsterowości - Gojira dostała do przodu (na razie tylko przód) Maxxia Beavera 29x2,0 (specjalnie na suche i piaszczyste warunki Paprykarza). Opona trzyma jak głupia (w miejscu też - co już średnio się podoba) ale takie bydle w tym rowerze to już estetyczna przeginka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

takie bydle w tym rowerze to już estetyczna przeginka...

 

Twierdzenie niepoparte dowodem rzeczowym pod postacią fotografii rzeczonego uwidlonego wołu nie zostaje uznane za poprawne. ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już widzieliście przyszłorocznego Krossowego Smooth Trail'a z innego ujęcia (po prawej) - zamieszczone na mordoksiążce team29er:

 

12029676_1118862548143142_24325966370400

Są jacyś spece od geometrii? Mam dziwne wrażenie że ta górurka jest taka... przydługawa?

 

 

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesadyzmu, do np. Longienka mu daleko ;)

 

Insza sprawa że to jakaś Lardżowa rama - zwróćcie uwagę gdzie jest zacisk sztycy w odniesieniu do tylnego koła.

 

Ja tam się cieszę że robią długie ramy - zawsze można wybrać o rozmiar mniejszą i wyciągnąć sztycę bardziej. Lepsze to niż rozciąganie się za pomocą mostków >100mm

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Primo jak pisze Kaza - to prawdopodobnie Lka (zresztą inny team testujący zaproszone na demoday krossa pisało, że jeździli na eLkach)
Drugie primo jak pisze Lord - lepsiejsza dłuższa niż za krótka :)
Trzecie primo - rower stoi pod kątem więc reach może robić wrażenie dłuższego...

Jak zobaczycie tutaj - po wypoziomowaniu - już tak źle nie jest..
12029676_1118862548143142_24325966370400

...a tak po za tym sugerowanie się reachem w rowerach tego typu jest równie dobre jak patrzenie w pogodynkę przed wyprawą w Himalaje :D

A sama rama? Sterówka wygląda płasko , podsiodłowa bardzo pionowo (to może tłumaczyć duży prześwit między oponą a ramą sugerujący długaśny ogon)... 


edyta:)
Szybki wgląd w cada i mamy. Wiadomo, sugerować się nie można ale (jednak? uff) nie wygląda to tak źle....(nie będzie to drugi eccentric)
C_Users_admin_Desktop_romet%252520MX_Dra



ps: a dla tych co nie widzieli kartonowego maxxisa w gojiry - tutaj.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... nie robiłem zdjęć roweru ostatnio..
To jedno (zresztą widać) całkiem przypadkiem ;) Prześwitu takie minimum, że stosowanie tej opony jest dyskusyjne (w widle, bo rama to co innego), ale i z tym sobie poradzę. ... O przepraszam jedno foto tutaj.
Za to zdecydowanie poczułem się znów 17,8% szybszy i pewniejszy ;)
Jeszcze na tył druga i przeciągnę Was przez taaakie bagna w piździerniku, że wody w Szmaragdowym braknie do mycia :devil: 
No chyba, że ktoś się wcześniej na taki secik skusi to zapraszam na prywatny (rama+wideł+stery+kiera midge). Dla przypomnienia: taki ładny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...