Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak, pogaństwo czystej krwi ;)

Taki mi się pomysł urodził, żeby sobie mieszczucho-przełaja z kardanem zbudować za czas jakiś :teehee:


PUCH jeszcze produkuje, a tu fajna stal z 1921 roku :D

fn_cardan_11.jpg

 

http://oldbike.wordpress.com/1921-fn-fabrique-nationale-gents-chainless-type-c55-shaftdrive-cardan/

 

Czas zapolować na czarownice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A propos przełajów...

Nowy laczek od Somy - Cazadero Mixed Terrain, w słusznym rozmiarze 42c.
Co ciekawe, po jego obróceniu dostajemy ponoć extra trakcję na inne podłoża - wnioskuję, że stąd chyba taka "mieszana" nazwa. ;)
Dostępny ma być od lipca tego roku, w dwóch wersjach 700c i 650c.

Detale: http://somafab.blogspot.com/2014/05/soma-cazadero-mixed-terrain-tires.html

14112467571_e937b4cc67_z.jpg
14112679212_9fb60bf053_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Przyschło coś trochę, to odświeżę i się pochwale się... ;)

Typowe, nietypowe, długo oczekiwane WTB Pure V Race Specjal Limited Edyszyn, prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. B)
Sorry za jakość fotek, ale robione na szybko wyciskarką do czosnku.

vzep7s.jpg
u0axl.jpg
2u9jqxi.jpg

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Klon - niechaj zgadnę - teleskopik podtylny(?).

Teleskopik chciało by się, ale chwilowo fundusze na rower wyczerpane ;)

Mniejszy drobiazg, żeby w przyszłości teleskopika z siodełkiem pod sklepem nie stracić ;)

14132427171_28d5f32e92_c.jpg

Edytowane przez klon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Adamos, mimo ,że lubię poddupniki WuTeBe to to jest po prostu ohydne


1. ..."de gustibus non est disputandum"...
2. jak ktoś lubi tylko jeden kolor, który w dodatku kolorem nie jest, to trudno żeby taki atak barw mu się nagle spodobał
3. mam również takie samo, w Twoim ulubionym kolorze

4. z tego co mi wiadomo, jak na razie są tylko takie dwa w Europie B)
5. ważne, że mi się opodoba, opinie innych mi po prostu dyndajo...
6. I co zrobisz? Jak nic nie zrobisz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

chopoki, nie skaczta sobie do cyców :* :*
jeden lubi niekolor a drugi jak mu na spoconym tyłku zostają moro plamy i tyle :D Mnie tam to siodło się podobie. Bardzo. (szkoda tylko, że teraz taki trynd jest na moro i niektórzy to inaczej odbiorą)

a słynne "de gustibus non est disputandum" .. no cóż Drodzy Koledzy... ktoś kiedyś w wieczornym klubie Trójki mądrze powiedział, że dotyczy to grona osób które ten gust posiadają. A niestety w kraju, w którym 85% to nadal buractwo i słoma z butów (bynajmniej-nie odnoszę tego do nikogo z tutejszego grona) o gustach należy mówić, i to głośno! Należy pokazywać i tłumaczyć dlaczego coś dobrze wygląda a coś innego "nie". Należy tłumaczyć że coś co się "podoba i jest ładne" a coś co jest 'dobre" to często dwie różne rzeczy. No ale to kompletnie po za tematem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Należy pokazywać i tłumaczyć dlaczego coś dobrze wygląda


Zatem tłumaczę: "to siodło, będzie ładnie wyglądać w mojej Konie".

 

chopoki, nie skaczta sobie do cyców


ja tam nikomu do cyców nie skaczę, to kot zawsze tylko przychodzi na pokazane i wszystko psuje i krytykuje...chyba taka jego natura... :)

21o6k2f.jpg

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Durnykocie, ja też ostatnio usłyszałam o Szczecinie jako stolicy słomy z butów i Złotych Przebojów. I to od kogoś kto się szczeci "nazwiskiem". Ot "zawodowe" historyjki. Czyli nie tylko po wsi słoma zalega ;)
(a tej wsi to chyba Ci zazdroszczę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Psiakrewka... Tylko Was zostawić samychsobie na 2 tygi i się Towarzystwu warkocze rozpuszczają...

 

 

Jak wiosna to się odchudzamy - znaczy się przynajmniej coponiektórzy postanawiają - czyli Fat na Chudo...

 

1399393411130-y48po174m49y-800-75.jpg

 

9.2 kg bez pedalców za, bagatela, 9 kilo zielonych...

 

Szczegóły na Bajkradarze

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy jeśli drukniemy sobie drukarkę to czy to będzie kazirodztwo techniczne? New Age Inbred? ;)

 

Zaniebawem większość z nas będzie sobie drukować XTRy i insze takie w zaciszu domowego biureczka, ha!

 

A swoją drogą - trochę rozmiar koła nienaczasie :)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...