Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nie jest ważne co Ty chciał byś wesprzeć, tylko co będzie chciał wesprzeć "ogół", a ogół ma nie zbadane zachcianki

 

Wow!

Kolego Rulez, doprawdy czasami nie wiem OCB w Twoich postach. :huh:  To właśnie indywidualne opinie budują zdanie "ogółu", a forum istnieje po to, aby każdy mógł się nimi w kulturalny sposób podzielić. Tak więc ważne jest, co zechce każdy z nas z osobna. Teraz tak się pozyskuje klienta - wedle zasady "mówisz i masz". Nie zrobisz tego co zechce klient - pójdzie gdzie indziej, gdzie to dostanie. Będzie miał ktoś ochotę wesprzeć coś innego, co mu bardziej "pasi" - to to zrobi, a Tobie przecież nic do tego.

I ja również zgadzam się z przedmówcą - Specowi będzie niezwykle trudno wywalczyć dobrą pozycję na rynku rowerów, nazwijmy to "adventure", właśnie ze względu na ugruntowane pozycje pomienionych marek. Pomimo, że ta oferta jest dość ciekawa (pomijając fatbike'a), to marketingowcy ze Speca, też mogą się od czasu do czasu przeliczyć w badaniu zachcianek potencjalnych klientów. :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Nie oszukujmy się, Szpec zawsze bedzie miał armię fanbojów i hejterów. Z resztą jak wiele Dużych Brandów Rowerowych...

 

A jak to będzie z tym Monsterem by Spesh?  A no ja sobie myślę że ludzie kupią, bo ponieważ to właśnie Szpec... Butikowe i ręcznie pieszczone modele małoseryjne pozostaną tam gdzie są wzbudzając westchnienia i podziw, a kupowane beda przez nielicznych, nawet jeśli ich cena bedzie tylko marginalnie wyższa niż szpecowa...

 

Można się krzywić i marudzić, ale jak by nie patrzyć, każdy nawet najbardziej kultowy klepacz chce zarobić na swoich kultowościach. A Szpec zarabia na masówie i to nieźle :P

 

... i kontynuując Szpecologie Stosowaną impresja Grbubolowej Dziewicy z jazdy Fatboy'em via 29inches

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tłusto chce się pokazać też Trek:

 

IMAGE_1.jpeg

 

Więcej info na razie nie posiadam, cena będzie oscylować w granicach 1700 angielskich papierów, a mają Oni także w planach na 2014 serie Remedy na 650b...pożyjemy - zobaczymy!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystko wygląda na to, że grubolowa lawina ruszyła. Antałek dobrego browarka :) w koszyk i ruszamy w las - tym razem z Norco Bigfoot.

p4pb9784075.jpg
p4pb9853536.jpg

źródło: http://www.pinkbike.com/news/North-Shore-Beer-Run-Fat-Bike-Growler-Style-video-2013.html

Ten koszyczek do wożenia takiej kanki piffka, to Glowler Cage :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Zawsze mnie zastanawiało kto jest klientem docelowym tych koszyków na flaszkę bronka... I właśnie mnie olśniło :) k_urwinoxy!!! W końcu to one uwielbiaja ciepłe, odgazowane piwo :P

 

Totalna lipa takie koszyki :sick::down:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Totalna lipa takie koszyki

 

3 takie krótkie refleksje mi się nasuwają w związku z tym koszykiem:

 

1. czy ta butelka 64oz, bo choć szkło jest dość grube, wytrzyma jak jakiś porządny kamolec spod koła strzeli? mocno wątpliwe...
2. piwo w większości przypadków będzie wstrząśnienie, odgazowane i ciepłe  :yucky:  (tutaj to Ivan trochę przesadziłeś :D miałem bardzo przyzwoitą koleżankę w liceum, co lubiła ciepłe piwo :sick:)
3. nazwa growler, to jest chyba mało trafiona jak na rynek brytyjski, co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ciepniesz na 10min do potoka i temp. będzie OK, i gaz się uspokoi ;) Ale jedno? Chyba tylko po to żeby gardło podrażnić :)

 

p.s. Na amortyzowanym foteliku dziecięcym można bez problemu całą kratę przewieźć, a używka okbaby sirius wyszła mnie taniej niż ten holder. Pińdziesiątpięć basków?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

2. piwo w większości przypadków będzie wstrząśnienie, odgazowane i ciepłe  :yucky:  (tutaj to Ivan trochę przesadziłeś :D miałem bardzo przyzwoitą koleżankę w liceum, co lubiła ciepłe piwo :sick:)
3. nazwa growler, to jest chyba mało trafiona jak na rynek brytyjski, co? :D

 


Niebardzo przesadziłem... W końcu Michał Głuś - jak na k_urwinoxa - też jest całkiem przyzwoity.Szarża chorążego Gwiezdnej Floty zobowiązuje :)

 

Chor%C4%85%C5%BCy_G%C5%82u%C5%9B.jpg

 

A co do niefartowności growler'a to kulą w płot Adamos ---> http://www.growlerbeersuk.com/

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ładne, ładne... Choć oczywiście ode mnie mają standardowego minusa za brak jednobiegowości.

 

... i kolejnego za tych gejowatych brodaczy ze zdjęć :sick:

 

Co to się z tym światem porobiło ze teraz 90% obrodzonych wygląda jak jakieś miękkie faje :yucky: ?

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Pozwoliłem sobie napisać emalie do Planet X i wyrazić moje rozczarowanie nowym Kaffem. Ciekawe co mi odpiszą :) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jak na k_urwinoxa

 

buahahahaha :D Zupełnie nie skojarzyłem tej nazwy, chociaż animowankę kojarzę (osobiście wolę przygody Misia Push-Upka). Myślałem, że pisząc k_urwinoxy masz na myśli panie zarabiające na życie swoją poopą! One też podobno lubią ciepłe, odgazowane piwo ;)

 

A co do niefartowności growler'a to kulą w płot Adamos

 

Ivan ja doskonale zdaje sobie sprawę, że pojęcie growler istnieje w browarnictwie, jako opakowanie od wielu lat. Bardziej chodziło mi o inne znaczenia tego słówka w mowie potocznej i slangu Herbaciarzy :) - http://onlineslangdictionary.com/meaning-definition-of/growler

 

@panSocjolog - ta hiszpańska Finna całkiem fajna! :thumbsup:

 

A co do Kaffa...Pewnie odpiszą Ci, żebyś sobie zakupił Wujka Dżona albo Dirty Disco, jak chcesz większe opony pchać.

 

Tak wyglądają prześwity w nowym Kaffie:

 

945740_691355134214347_1974980724_n.jpg

1002115_691356107547583_2135498147_n.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wyglądają prześwity w nowym Kaffie:

Bardzo brzydko wyglądają :P Co prawda Planet X twierdzi że:

the new Kaffenback is the ideal bike for long steady miles in all weather, year around, for commuting, for touring, or for just riding to the Caff, and back!

Więc nie ma tu ani słowa o przełaju, czy terenie, ALE do w/w zastosowań to i tak mało :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co to się z tym światem porobiło ze teraz 90% obrodzonych wygląda jak jakieś miękkie faje :yucky: ?

 

Ivan, a taki brodacz dobry będzie? :D;)

 

946603_498526260230392_2127479848_n.jpg

 

I jeszcze, jak jesteśmy w temacie brody, to poniżej mała porada - jak zostać czarnoksiężnikiem ;)

vhuek8.jpg

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...