Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

wrócę jeszcze na chwilę do 'reklamy' fargo i komercyjnego 'wyprawowania'

z innej strony, nie tak komercyjne, przełajowo-wyprawowo - Trans Iowa, w tym roku wydanie 11ste. Nie wiem czy śledziliście, jeżeli nie, to warto zajrzeć

 

http://g-tedproductions.blogspot.ch/

 

P4240050.JPG

 

P4240063.JPG

 

P4240065.JPG

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos drukowania map, to polecam drukowanie na tkaninie, jeśli ktoś ma taką możliwość - przy odpowiedniej tkaninie i technice, otrzymujemy niemalże wieczny produkt, nieniosący za sobą problemów zwykłej papierowej/laminowanej mapy. 

 

 

A impreza wyprawowo-przełajowa wygląda na dość koszerną, nieźle! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

BlingMX szefa Peacock Groove:

http://bikejerksmpls.blogspot.com/2011/06/eriks-columbus-max-peacock-groove-ace.html

5842641614_06199066ef.jpg5486477606_30ca7fb36e_o.jpg

Więcej fotek nie daję, bo używany i z daleka wygląda lepiej ;)

 

Dorabiam se złote "jedynki" i szarpałbym jak Reksio boczek :D

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem(jeszcze), ale pamiętam inszy wideł - też upside-down - Maverick SC32. Strach było patrzeć jak dalece kierka odbiega od prostopadłości względem koła...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...no widzisz Ivanie Drogi, ja pamiętam jeszcze dobrze Marzoccha jak myślał, kombinował, i chwalił się że ich czerwone cudo będzie ważyło 1080gramów ....... a wyszedł im na 1,8 ciężki RAC co lepiej żeby się chował tyłem w pewnej czarnej dziurze
Pamiętam inne wynalazki oraz np.shiwery spod włoskiego McDonalda na które już tak nie narzekano.
Ale to było ponad dekadę temu.  Minęło czasu, myślano, kombinowano, technologia też poszła do przodu mocno (wystarczy spojrzeć na ramy z włókna wtedy i dziś).
Więc człowiek ma prawo wierzyć, że taki producent jak RS skoro bierze się za to, bierze kupę, kupę siana i mocno to reklamuje - odrobił zadanie dziadków. Tak? 
Więc proszę mi tu wrodzonej naiwności nie wmawiać.

Zresztą wystarczy popatrzeć na jednogoleniowego (!) UP leftego. Czyli da się.

ps: na filmiku NIE MOŻE przeszkadzać, k.. w jakim świecie żyjecie. Co mieli by pokazać? Że zbudowali bika na ch.. widle?
Ale..poczytajcie recenzje z jazdy z tym widłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)
ps: na filmiku NIE MOŻE przeszkadzać, k.. w jakim świecie żyjecie. Co mieli by pokazać? Że zbudowali bika na ch.. widle?

 

Czy oni postawili go docelowo na tym widle, to nie wiadomo Prezesie, bo pierwotnie to tam Reba siedziała (przynajmniej tak go pokazali na London Bike Show).

 

http://bikemagic.com/news/charge-cooker-27-5-unveiled.html#xtgy7wzIIEPWD0Pt.97

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...