Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

errata do slow sztopiego:

-do uzycia tej wersji FD zainspirowal mnie nie kto inny a Ed Oxley;) jak sie uzywa manetek z opcja friction, wszystko dziala pieknie

-nie pamietam ile dalo sie zejsc na wierceniu otworow, ale cos ok 120g/szt.

inna sprawa to dziadostwo jakie robi on-one, wysylaja karte ze spoke tension testem, a w rekach szprychy sie gna jak glupie, ponadto kola zaplataja tam albo uczniowie podstawowki, albo ciapaki - spojrzcie na fotki sztopiego, jak wypada wentyl!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
ale już natenprzykład na sekcjach technicznych nie wyobrażam sobie zejścia za siodło z moszną słonia pod nie podpietą. Tymbardziej, że miejscami leżałem klata na siodle a zadek doznawał rozkoszy przycierania tylnym papciem. Nie przeczę, moja wyobraźnia może poprostu tego nieogarniać ale słabo to widzę.    Popraw mnie Prezesie jeśli się mylę i masz inne doświadczenia, bo takowych masz na pewno na pęczki.

 

Z pą/ęczkami bym nie przesadzał, do tłustego czwartku jeszcze ho ho....

No ja jakoś nigdy nie miałem potrzeby podgalania włosów na tyłku przy użyciu rotującego koła. No i chyba za cienki bolek jestem bo nigdy nie miałem potrzeby aż tak obsuwać zada. Albo....zwyczajnie obniżam sztycę. 

Ale poważniej - wiadomo, że na "aż takie wygibasy" tylko 0,4l podsiodłówka może nie przeszkadza, każda inna wielka torba będzie wadziła. Dla takich akrobatów pozostaje albo PackMan albo zamiast chomika ... leniwiec (sloth), coś takiego w ramę. Może jak czas pozwoli na SP2014 pojawi się to małe coś w wersji mocnoprototypowej:

DSCN9610.JPG

 

No i wiadomo - dwa dni kołysania to nic i można obciążyć się plecakiem. Gorzej jak to jest piąty, szósty dzień jazdy, po drodze śpiwór, mata, garki, 4 puszki Paprykarza (hehe to Wam się wybitnie udało!). Wtedy zaczyna boleć.....ta świeżo golona ;)

 

 

Adamos, a mnie się wydawało, że ROS9 to mój najbardziej pożądany rower ninera, a tu taki PLUS....

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... i tak właśnie sobie myslę że torbeczka wewnątrzramowa to byłby najzayebiściejszy patent. Pak-Człek jednak za bardzo moim zdaniem upośledza mozliwości rwania kierownicy w górę.

 

Na techniczne trasy to tylko Leniwiec :thumbsup: 

Czy mogę się ustawić w kolejce?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

nie wiem czy rozkoszować się kolorem, wysokością sterówki czy długością mostka..
o kolorach nie wspomnę: połączenie różu, brązu, czerwieni (!) i jeszcze żółci... tego nawet laski w Miami Vice nie potrafiły by
śliczny

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Taki brzydki, że aż ładny... :)

__________________________________________________________

Fotorelacja z samotnej przeprawy Edward'a "Ryko" Reichenback'a przez Australię....sprzed 100 lat. Niesamowite zdjęcia, polecam (link do zdjęć).
PS. czy oni wtedy mieli już jakieś drogi na Antypodach? ;)

article-2654800-1EA6162800000578-542_964


_________________________________________________

Aha i jeszcze jedno - Panaracer Comet 700x38c i Panaracer Gravel King 700x32c. :)

http://www.cxmagazine.com/panaracer-gravel-king-comet-38c-cyclocross-tires


panaracer-gravel-img_8661_1.jpg
 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było czy nie było... Kij, najwyżej. Przed Państem thirty-sixter:

 

 

 

A ja dziękuję za fotkę, wydaje mi się, że tylko jedna firma je robi i tylko na zamówienie. Chętnie bym widział takowy w mojej kolekcji, ale to chyba po zmianie mieszkania albo żony:)

 

Rowery elektryczne w takim wydaniu maszyny prawie do MX to raczej powinny być prezentowane w dziale "Elektryczne" na forum motocyklowym, a nie tutaj. My tutaj wszyscy zdrowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...