Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za fajny czas :))

Pisze się na następny zlot niezależnie od lokalizacji, a ta guma.... słuchaj to mój sąsiad pompował, ale nie wiem skąd ją wytrzasnął, ponoć ktoś zamiast dętek je pakował, ultra lekkie i talku nie trzeba ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za zlot, było naprawdę warto! Miejscówka naprawdę super, towarzystwo jeszcze lepsze, single dają masę frajdy - po prostu jedzie się tylko przed siebie i bawi rowerem :)

 

Właściwie to właśnie wracam co ze przełożonego zlotu o wypad w Sudety, więc filmy co nagrałem nagrałem, zmontuje i wrzucę jak najszybciej się da :)

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co prawda nie zebrało się dużo wody, ale w poniedziałek po zlocie również stwierdziłem zatarcie prawego łożyska w suporcie Shimano ;) do tego pękła linka tylnej przerzutki i całkiem posypał się widelec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na ostatnim zlocie też posypało się jedno łożysko w supporcie Shimano - co tu dużo mówić - badziewie :)

Teraz już mam Accenta i tak jak Rulez nie będzie już problemu z wymianą.

Btw teraz też po zlocie i dalszej jeździe po Sudetach mam lewe łożysko na dobiciu, uwielbiam te suporty :)

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...