Skocz do zawartości

[Koła i Opony 650b] dostępność części, marek i modeli


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

O prosze - waga dosyc dobra i cena tez niezbyt ciezka dla portfela...hhmm, nastepny powod do rozterek i dlubania sie po lbie! Ale wlasnie mnie dystrybutor zgasil - maj najwczesniej! Powrot do Halo zatem ;)

 

A tutaj dla fetyszystow opon przyklejanych do obreczy: Challenge MTB One, brytole sobie zycza "jedyne" £110 :sick:

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc takie oto niusy: FireEye wyśle ze swojej Tajwańskiej kryjówki parę obęczy za 120 uesańskich dolców(ciekawe co na to Służba Celna?), a od BikeAvenue dostałem mejla o treści jak niżej, narzecza germańskiego nie obsługuję w stopniu wystarczającym na zrozumienie ale drogą dedukcji tudzież podanego linka okazuje się że AlexRims'y już na stanie:

 

Hallo,

 

wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu dürfen, dass das Produkt Alexrims MTB 27,5" 650B Cross Country Felge Disc black 510g ab sofort wieder bei uns erhältlich ist.

 

Über diesen Link kommen Sie direkt zum Produkt in unserem Onlineshop: Alexrims MTB 27,5" 650B Cross Country Felge Disc black 510g.

 

Ihr Team von bikeavenue

 

 

POZDRO-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

HALO Vapour wylądowały i muszę przyznać że wyglądają zacnie! Waga 440g/442g - jak dla mnie margines błędu jak najbardziej dopuszczalny, 21mm szerokości wewnętrznej, 26mm na zewnątrz, pojedynczo oczkowane. Grafiki na obręczach są grawerowane(?) a więc jak ktoś chce zachować "clean look" powinien zaprosić albo naklejki albo spraja do tańca ;) Oczywiście pojawił się następny "problem" paski na obręcze - zawsze moge użyć taśmy samoprzylepnej, ale wolę te "plastikowe" tasmy... No i pozostał wybór piast - XT pod resztę osprzętu czy może raczej Halo/Hope gdzie mógłbym zmieniać ośkę??? Hope nieco ciężki dla portfela, Halo w Marcu, ikstacz juz czeka...dam foty zbudowanych kół mam nadzieje niedługo!

 

IMAGE_B6EFFA66-B8B4-4723-872A-86169485297D.JPG

IMAGE_FDE0441D-48B7-452F-BB8E-2E71C0AFF420.JPG

IMAGE_E7949BD1-FED6-48F7-843A-68867D74CE11.JPG

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koen: tak jak Ivan prawi - Proper ;)

 

IvanMTB: podziękował serdecznie, szermiego widział i ma na okularze...ale za ten drugi to sobie właściciel żąda(ł) nieco za wiele - pewnie dlatego wciąż się nie rozstali! A w sumie to projekt szelmowski został prawie że zarzucony przez to-to - może się nie spodoba, ale wsio będzie pacać jak należy: sterówka da radę, ośka sztywna jest, 6 inczów skokoo też wywołuje banana...będzie gicio ;) Jutro pomierzę przód i jeśli mamy szpryszki pożądane to będzie fociszek! Teraz szukam tylnej piasty M775...

Oby do Lutego :D

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi 775-tka paca od trzech lat bez żadnych problemów, w dodatku ze zbyt długimi przerwami między serwisami ;)

 

Shermana zostawiam, bo jeśli uda mi się dorwać Gienka Alpitude..:

 

genesis-alpitude-2012-mountain-bike-frame.jpg

 

...to będą razem ładnie wyglądać ;)

 

A żeby zbytnio nie offtopować - poszedłszy tropem Ivan'a obadałem stronkę Vee gumek, wbiłem 650b w pasek szukania i...wygląda na to że mają masę kapci na różne pory roku/humor/makijaż/itp!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A żeby zbytnio nie offtopować - poszedłszy tropem Ivan'a obadałem stronkę Vee gumek, wbiłem 650b w pasek szukania i...wygląda na to że mają masę kapci na różne pory roku/humor/makijaż/itp!

 

 

 

No mają, tylko z dostepnością tutaj jakby słabiej :icon_confused:

 

Np strona VR UK oferuje tylko opony motocyklowe...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też słyszałem że merida ma w planie na 2014 mieć coś na 650 nawet widziałem już jedną sztukę na pokazie w wiśle, taka mała przedpremiera nieoficjalna :)

Coś w tym musi być bo polski dystrybutor już ma opony w sprzedaży w tym rozmiarze Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ha, no to do dzieła(w końcu):

 

IMAGE_94F81294-D0E3-49BF-A43D-4F3A459B3727.JPG

 

...z tym że już się widziałem jak wyjeżdżam ŁYKendem objeździć maszynę a zapomniałem o dosyć ważnym elemencie...kauczuk! Nie mam opon, zamówione chyba nie dotrą jutrem, więc albo znajdę jakieś szyny i zrobię myk niczym James Bond albo przyjdzie poczekać do przyszłego tygodnia :/

 

POZDRo-:ver

 

Czas na kawkę i dalej do dzieła:

 

IMAGE_C0323F09-C4FB-4BE5-95F1-908660A07042.JPG

 

Czy ma ktoś może jakieś kapcie które mu się nie spodobały i ma zamiar się ich pozbyć?

 

POZDRo-:ver

 

No, to co się napociłemto moje, ale w końcu się oba koła kręcą, w dodatku całkiem równo :D

 

IMAGE_8FF047E0-7484-4CBD-BC90-56660F35F191.JPG

 

No to teraz tylko trzeba się uzbroić w cierpliwośc i poczekać na gumy!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobrze to nie ma: deczko więcej wyszło, ok. trzech godzin samej roboty(oj trzeba popracować nad cierpliwością) ale niestety nie ciurkiem bo ciągle mi ludziki przeszkadzały :verymad:

 

Dałem ogłoszenie o poszukiwanych gumkach na ST i kolo się odezwał: ma dwa zestawy Neo Moto 2.1(nówki) i Neo Moto 2.3(używki, ponoć w dosyć dobrym stanie, poprosiłem o foty), z tym że chce puścić wszystkie naraz...ja chcę jedną parę, jeszcze nie wiem którą, ale czy ktoś by się pisał na drugi zestaw? Jakie preferencje? Jak tylko będę mieć foty i jakieś pojęcie ile on chce za to wszystko to posmaruję tutajże!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...