Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Finalnie zamówiłem TCRa Advanced 1 za niecałe 10k z PL dystrybucji i gwarancją Gianta, także czekam na dostawę i może w przyszłym tygodniu uda się pojeździć 🙂 dzięki za pomoc @nossy
  3. @Veext przymierzałem się do Headlands, mają podobną geometrię z Nicasio 2. Wg tabeli wychodzi mi też 54, ale jest dość krótki, na 56 było mi wygodniej. Mam ok 180cm.
  4. Dzisiaj
  5. Można wiedzieć w jakim rozmiarze?
  6. @wojtt80 Tak, Marin Nicasio 2 / Frameset
  7. @Veext to Marian Nicasio 2?
  8. Zigfir - 14 097 km (mtb, szosa + trenażer) [6955 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4597 km (grv, mtb) smw44199- 3894km (cross outdoor) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  9. Raz mijałem na ścieżce chyba włocha bo miał na koszulce i bibsach łącznie chyba 50 napisów giro d'italia i Italy, cisnął full spocony 22km/h. Takie mi się to wydało wiejsko/pozerskie.
  10. Zostawię update dla potomności. Własnie wracam z pierwszej setki po zrobieniu powyższego. Jest wszystko git, nic nie skrzypi. Wygląda na to że faktycznie stare klocki musiały być nasiąknięte czymś tłustym i zostawiały syf na tarczach. Przetarcie tarcz papierem ściernym p180, przetarcie IPA + nowe klocki i wszystko działa tak jak powinno. Dzięki za wszystkie komentarze
  11. Propaina Terrela miałem, Lapierra jeszcze mam, na KTM miałem okazję krótko pojeździć.
  12. Czy jeździłeś na tych rowerach bądź je testowałeś ?
  13. Propozycje już otrzymałeś. O jakie rady chodzi? W założonym budżecie i na elektronice są jeszcze na przykład: Radon Regard 8.0 na Rivalu 1x13 Propain Terrel na RiIvalu 1x13 - bardzo dobry rower Cube Nuroad KTM Gravelator
  14. Bo takie szutry po horyzont to ja lubię
  15. Jeżeli dziecko nie ma ambicji sportowych, to chyba mu wszystko jedno czym jeździ po podwórku, ale najważniejsze, że dziadek zadowolony Po demontażu nóżki pewnie - 0.5 kg, więc chyba się udało.
  16. Cześć. Nic nie napisałeś o Twoim doświadczeniu rowerowym, więc skąd ktoś ma widzieć co Ci doradzić ?
  17. Bo nazwę to sobie singletrackiem, nawet jeśli co rusz ktoś z naprzeciwka wyjeżdża...
  18. @detch: zapraszam w imieniu kolektywu a w międzyczasie nie przejmuj się zramolałymi konserwatystami tylko działaj! Sam mam kilka ulepów, totalnie odmiennych od założeń projektantów, używanych niezgodnie z przeznaczeniem i ważąc trzy cyfry nic nie połamałem. A wolę jeździć po wertepach niż po asfalcie. W najgorszym przypadku wywalisz nieco floty niepotrzebnie a czas zmarnotrawiony na herezje zaowocuje jakimś nowym doświadczeniem. Nie każdy uczy się na błędach innych, nie dla każdego cudze błędy takowymi są. Jedni wolą hurtową nówkę z katalogu a inni będą modzić retrograty. Każdemu wedle widzimisię. John Tomac, chyba we wczesnych dziewięćdziesiątych, śmigał DH na baranku gdzie wszyscy naokoło się pukali w kask. Tamte DH to dzisiejsze XC a rynek obrodził monsterami / grawelami itepe. 🤡
  19. Jak trafisz, ja taki kupiłem za ok. 9 zł, a nie polowałem jakoś, aby przycebulować
  20. Aż dziw, ale działa i to dobrze 🙂. Ja kiedyś kupiłem, bo brakował mi do darmowej dostawy tylko wtedy kosztowało mnie 8,13 zł.
  21. @chudzinki używałeś może tego? Daje to radę? Kiedyś to kupilem ale stwierdzilen że to zbyt tandetne i rzuciełm gdzieś do szafy ze złomem. Ale może jednak działa
  22. ja tam wolę coś bardziej toporniejszego do tej roboty i tego używam: https://pl.aliexpress.com/item/1005007635385165.html
  23. Droższa wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005010334071839.html
  24. Ostatnie podejście. Pooglądałem te klocki, rzeczywiście wyglądały dziwnie, jakby pół klocka było w lekko innym odcieniu. Przetarłem tarcze papierem, przeczyściłem IPA, założyłem nowe klocki. Po pracy jadę na pole testować XD Jak nie zadziała to to p...ole będe tak jeździł, sąsiedzi już się prawie przyzwyczaili.
  25. Witam! Szukam kapa/daszek Shimano ST-RS685 lewy, przeszukałem już cały Internet udało się znaleźć ,ale prawa. Może ktoś posiada, bądź wie, gdie szukać. Pozdrawiam!
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...