Skocz do zawartości

[Covid-19] Wpływ na formę


Rekomendowane odpowiedzi

Obserwując i znajjc mechanizmy ewolucji organizmow, wirusów, tak, mzona sie spodziewać, ze w zasadzie w kazdej chwili może pojawić się cos nowego.  Filmik ktory wrzucilem na poprzedniej stornie też tłumaczy mechanizm ewolucji wirusów i jak to moze sie wymknąc spod kontroli, a prowadzić do tego może np szczepienie takie jak było aplikowane w C19. PRace trwaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Przecietny napisał:

W ogóle w miescie w którym wtedy mieszkałem bardzo mało ludzi się kręciło

W większości miast zrobiło się pusto, no ale właśnie w miastach.

Tereny rekreacyjne za miastem się z kolei wypełniły. Jedni pewnie z nudów, bo nie było co robić w mieście, inni bo łatwiej się było wymigać od ewentualnego mandatu, jeszcze inni na przekór itd.
Niemniej większy ruch w lasach został, pewnie część osób polubiła taką formę spędzania wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do antyszczepionkowców - gdzie te masowe zgony po szczepionkach? Wszyscy zaszczepieni mieli zacząć padać po pól roku od rozpoczęcia akcji szczepień, potem mieli padać po roku. Gdzie te stosy trupów? Może gdzieś je schowano? Ktoś wie?

Co do tematu - ja zaszczepiłem się w pierwszym rzucie, czyli 2 w sumie 3 dawki Phizera. Od tamtego czasu więcej już się nie szczepiłem. Na grypę nigdy sie nie szczepiłem ani nigdy nie miałem grypy. No, może kiedyś w podstawówce. Nie pamiętam żebym przechodził covid - nie działo sie nic innego, niż w czasach przed pandemią, ot przeziębienie i ból gardła + katar kilka razy, bez gorączki. Może to był covid, może nie. Nie wiem bo nie robiłem testów, ale z mojego punktu widzenia to było tylko przeziębienie taki jak zwykle czasem się zdarza.

Na 100% potwierdzony covid w moim otoczeniu zdarzył się dopiero w styczniu 2024, gdzie rodzice sie testowali i u matki wynik pozytywny, u  ojca negatywny chociaż to ojciec chorował ciężej. U mnie znów raczej jak zwykłe przeziębienie. Na logikę to wszyscy pewnie mieli covid, łącznie ze mną. Test nie zawsze prawidłowo działa, zwłaszcza taki domowy robiony samodzielnie.

Żadnego spadku formy nie zaobserwowałem. Po tym jak przeszło, od razu znów wszystko normalnie. Teraz już raczej ryzyko jest minimalne, nowe warianty są łagodne. Nie zamierzam więcej się szczepić na covid, na grypę tez nie.

Edytowane przez leon7877
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku uspokój się i nie zarzekaj się że nie będziesz się szczepił bo pan Tedros Adhanom Ghebreyesus już zapowiada następną pandemię, pewnie będziesz jednym z pierwszych którzy ustawią się w kolejce.

Badania nad tym preparatem który przyjąłeś i jego działaniem w okresie krótkoterminowym zakończyły się dopiero w zeszłym roku. W okresie długoterminowym badania właśnie trwają, grupa eksperymentalna która poddała się badaniu obecnie liczy kilka miliardów ludzi, dlatego pilnie obserwuj co się z Tobą dzieje bo do zakończenia badań jest jeszcze kilka lat.

 

Edytowane przez leejoonidas
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, @leon7877, że się zaszczepiłeś i lekko przeszedłeś. Ja się nie szczepiłem i przeszedłem równie lekko, podobnie mój ojciec i partnerka. Zero skutków ubocznych, zero spadku formy. Za to moja mama się zaszczepiła dwiema dawkami i przeszła COVID dużo gorzej. Nie ma reguły i tyle. Nie jestem antyszczepem, ale nie uważam, żeby szczepienie na tę chorobę w moim przypadku było konieczne.

Edytowane przez Donayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Za to moja mama się zaszczepiła dwiema dawkami i przeszła COVID dużo gorzej

Typowy błąd poznawczy... właśnie dlatego osobom starszym szczególnie zalecano sczepienie, bo prawdopodobnie gdyby sie nie zaszczepiła to mogłaby nie przeżyć infekcji. Im niższy wiek, tym (statystycznie) lżej sie to przechodzi. Podobnie, zawsze po zaszczepieniu lżej sie przechodzi niz bez szczepienia, więc jest praktycznie pewne, że gdybyś sie zaszczepił, to byś przeszedł jeszcze lżej lub bezobjawowo. To, że w twoim przypadku nie było to konieczne to wiesz dopiero po fakcie, im jesteś starszy tym więcej ryzykujesz nie szczepiąc się.

Aczkolwiek i tak decyzji nie rozumiem za bardzo, mając do wyboru przechorowanie cięższe albo lżejsze, zdecydowałeś się na to pierwsze. Nawet mając pewność że nic sie sie nie stanie (chociaż nie jest to pewność 100%), bardziej logicznym było przyjęcie szczepionki, żeby ewentualne przechorowanie złagodzić. Nic nie zyskałeś na tej decyzji oprócz tego, że przechorowałeś ciężej, niż by to było po szczepionce.

Edytowane przez leon7877
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leon7877 napisał:

 

1. A ci co się nie szczepili na c19 mieli masowo padać jak muchy (albo mieć krytyczne powikłania), tak twierdzili różnej maści covidowi celebryci. Jakimś cudem nic takiego nie ma miejsca, ale paru takich zaszczepionych nienawistników już wącha kwiatki od spodu.

2. Zyskał, to że nie wziął nieprzetestowanej wystarczająco szczepionki, która ma mniejsze/większe skutki uboczne. Jak medykamenty nie są niezbędne to się ich nie bierze. Włączając w to leki przeciwbólewe.

Edytowane przez hulk14
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leejoonidas napisał:

Badania nad tym preparatem który przyjąłeś i jego działaniem w okresie krótkoterminowym zakończyły się dopiero w zeszłym roku. W okresie długoterminowym badania właśnie trwają, grupa eksperymentalna która poddała się badaniu obecnie liczy kilka miliardów ludzi, dlatego pilnie obserwuj co się z Tobą dzieje bo do zakończenia badań jest jeszcze kilka lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leon7877Mama nie jest osobą starszą, dodatkowo nie ma żadnej gwarancji, że przeszłaby COVID gorzej. A ja zyskałem wiele i wybrałem mniejsze zło, nie zaszczepiłem się eksperymentalnym syfem, który nie był mi potrzebny. Nie jestem fanem przyjmowania czegokolwiek "na zapas", pomijając obowiązkowe szczepienia, a pozostałe leki biorę jak muszę. Jak lubisz się faszerować chemią, proszę bardzo, ale nikt mnie nie przekona, że COVID jest niezwykle groźną i zaraźliwą chorobą, na którą umierają wszyscy, którzy się nie szczepili. Ot, choroba celebryta swego czasu. Moda minęła, wojna się zaczęła, słuch o COVIDzie zaginął.

Edytowane przez Donayo
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam wrażenie przeglądając ten wątek, że to:

Cytat

eksperymentalnym syfem,

Już wielokrotnie tu obalono. Ale ciebie to nie przekonało, bo pewnie czerpiesz wiedzę z filmów z żółtymi napisami, na których wypowiadają się brodaci, starsi panowie nikomu nieznani. Rozumiem, media głównego ścieku kłamią, to spisek. Oni wszyscy są na usługach koncernów/rządów/masonów/reptilian (niepotrzebne skreślić)  i zamykają usta tym, którzy chcą ujawnić prawdę, czy nie tak jest?

Już to obserwowaliśmy w historii ludzkości. Gdy np wprowadzono pociągi, to okoliczni chłopi wyrywali tory, bo nagle kury im przestały się nieść. Gdy dziś wprowadza się szczepienia, są tacy którzy wolą chorować.

Puenta na koniec:

 

Edytowane przez leon7877
  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi leonie, sam się w tym wątku zachowujesz jak człowiek, który ogląda filmiki z żółtymi napisami. Jak człowiek z jakiejś sekty, który uważa, że on wie wszystko, a wszyscy którzy myślą inaczej są w strasznym błędzie i on musi ich nawrócić. To wygląda jak jakaś choroba.

Edytowane przez hulk14
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, leon7877 napisał:

Już wielokrotnie tu obalono. Ale ciebie to nie przekonało, bo pewnie czerpiesz wiedzę z filmów z żółtymi napisami, na których wypowiadają się brodaci, starsi panowie nikomu nieznani. Rozumiem, media głównego ścieku kłamią, to spisek. Oni wszyscy są na usługach koncernów/rządów/masonów/reptilian (niepotrzebne skreślić)  i zamykają usta tym, którzy chcą ujawnić prawdę, czy nie tak jest?

Nie, nie jest tak. W życiu nie oglądałem ani jednego filmu z żółtymi napisami. Nie twierdzę, że media głównego ścieku kłamią (przynajmniej nie we wszystkim) i nie uważam, że COVID to spisek.

Uważam, że nie potrzebuję szczepić się akurat na to i nie będę się szczepił. Nikogo nie namawiam ani do szczepienia, ani do nie szczepienia. Tyle ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leon7877 napisał:

Już wielokrotnie tu obalono. Ale ciebie to nie przekonało, bo pewnie czerpiesz wiedzę z filmów z żółtymi napisami, na których wypowiadają się brodaci, starsi panowie nikomu nieznani. Rozumiem, media głównego ścieku kłamią, to spisek. Oni wszyscy są na usługach koncernów/rządów/masonów/reptilian (niepotrzebne skreślić)  i zamykają usta tym, którzy chcą ujawnić prawdę, czy nie tak jest?

Specjalnie dla Ciebie znalazłem film brodatego (co złego jest w brodzie?), starszego pana (czyż z wiekiem nie nabieramy wiedzy i doświadczenia?), ale z dużymi, białymi napisami (czy żółty w czymś by przeszkadzał?).

Oczywiście możesz użyć swojego czarno-białego widzenia świata i założyć, że wszystko co mówi ten pan jest kłamstwem. 

Ja nie twierdzę, że wszystko, co mówi ten pan jest prawdą. Ale czy to jest wystarczający powód, by zabronić mu mówić?

  

Edytowane przez marvelo
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wszystko co mówi ten pan jest kłamstwem. 

No w zasadzie tak. Tu np możesz poczytać:

https://healthfeedback.org/authors/robert-malone/

Oczywiście wolno ci wierzyć w dezinformację. Tylko nie dziw się potem, że ktoś ci przypina etykietę foliarza.

Moim zdaniem to nie jest temat do dyskusji. To tak, jakbyś wkleił tu wykład kogoś, kto mówi że Ziemia jest płaska a potem pytał czy wszytko jest czarno białe i czy można zabronić mu mówić.

Dyskusja z kimś takim i tak zmierza donikąd 

Edytowane przez leon7877
  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...