Skocz do zawartości

[Sztyca] amorttyzowana


XC100S

Rekomendowane odpowiedzi

Zaistniała taka sytuacja.  

Rower ze wspomaganiem, waży około 27 kilo, sztyca siodła ze sprężyną,  Zoom. 

Serwisant w Decathlon powiesił rower za siodło. 

Krótko to trwało bo zwróciłem uwagę ale wystarczyło żeby się uszkodziła. 

Teraz jest luz, centymetr w lewo i prawo. 

Między elementami sztycy które pracują, są z aluminium, są też dwa elementy plastikowe. 

W sumie to pojadę tam i powiem co zrobili ale ... 

Czy ktoś wie gdzie można dostać te plastiki do sztycy Zoom. 

Chyba że nie ma to ... 

Nie ma co naprawiać to mają dać nową bo zepsuli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój ulubiony, prześwietny Dekatlon i jego hiper wykwalifikowany serwisant-mędrzec, powinni naprawić skoro zepsuli 😁.

Sorry, że się nabijam, ale to nie ty piałeś peany na temat Decathlonu i jakości usług świadczonych przez tenże ? Elastyczności w podejściu do klienta i super elegancko realizowanych wymian gwarancyjnych ? Zapewne ZOOM nie przewidział opcji naprawy i trzeba będzie się szarpnąć i wydać 67,89zł. Miejmy nadzieja że budżet Decathlonu to wytrzyma i firma nie padnie...

😁

... a tak na poważnie, to nad czym tu się zastanawiać ? Niech Decathlon się głowi jak wyjść z tej sytuacji "z twarzą". Kto zepsuł ten naprawia.

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pisałem że serwisanci są dobrzy a że z napraw gwarancyjnych można dużo dla siebie ugrać. 

Tam są dwa elementy plastikowe i jeden pękł. 

Nie znalazłem tego na wymianę i o to pytam w temacie. 

Fakt że sztyca tania ale mogą się popsuć stosunki z serwisem a mam jeszcze trzy rowery na gwarancji.  

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, XC100S napisał:

... ale mogą się popsuć stosunki z serwisem a mam jeszcze trzy rowery na gwarancji.  

No tak. Mogą się obrazić... Lepiej bierz pół litra i leć do mechaniora podziękować że spartolił... 

😁

11 godzin temu, PiotrWie napisał:

Jak nie chcesz sobie zepsuć układów z serwisem to wyrzuć i kup taką z pantografem...

Psuć układów ? Poważnie ? Tak się działa w branży usług. Jak zepsułeś - odpowiadasz. Tyle.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KNKS napisał:

No tak. Mogą się obrazić... Lepiej bierz pół litra i leć do mechaniora podziękować że spartolił... 

😁

Psuć układów ? Poważnie ? Tak się działa w branży usług. Jak zepsułeś - odpowiadasz. Tyle.

To był cytat z autora wątku, ale zgadzam się - błędem był brak cudzysłowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...