Skocz do zawartości
  • 0

Buty SPD - Gravel - 300-400 zł.


Gość Piotrek

Pytanie

Gość Piotrek

Cześć! Szukam propozycji butów SPD na gravela. Pedały, które planuję kupić to Shimano M520. Propozycje które rozważam to kolejno: 

Buty na rower SPD mtb Rockrider XC 500https://www.decathlon.pl/p/buty-na-rower-spd-mtb-rockrider-xc-500/_/R-p-303153?mc=8512245&c=Czarny

Buty Rowerowe MTB SPD SHIMANO XC3 - https://allegro.pl/oferta/buty-rowerowe-mtb-spd-shimano-xc3-xc300-czarne-43-11712538010

Jakieś opinie na temat tych produktów lub propozycje innych? Dzięki z góry za odpowiedzi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam jedne i drugie, z tym że te z Decathlonu brandowane jaki B'Twin, bo kupowałem trzy lata temu.

Rockrider są zdecydowanie wyższe ale i węższe. Niestety czuć że chodzi się na bardzo wysokiej podeszwie. Jeżeli masz wąską stopę, to prawdopodobnie dopasują się lepiej. Jeżeli się nic nie zmieniło, to zewnętrzna powłoka jest beznadziejna. Bardzo szybko się niszczy. Podeszwa dość sztywna.

Shimano są na szerszą stopę, to czuć wyraźnie. Ja sobie pomogłem dodatkową wkładką. Zwróć uwagę na numerację, bo Shimano ma dość dziwną. W zasadzie są to praktycznie buty szosowe, ale z lekkim bieżnikiem i blokami SPD. Z tego powodu je wybrałem. Podeszwa według mnie jest mniej sztywna niż w Rockrider.

Jeżeli mają być do Gravela, to mój głos na Shimano. Sam je kupiłem właśnie do takiego roweru, odstawiając w kąt B'Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...