Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] Shimano Acera

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z doborem przerzutki .Rower cube aim sl 29 .Wygioł mi się hak przerzutki więc to wymieniłem na nowy .Chce Jeszce wymienić przerzutke na nową ,teraz mam Stary model Shimano Acera A chciał bym wymi3nic na nową I teraz pytanie czy nowa przerzutka shimano acera spasuje do tego haka .Chodzi o to czy ta nowa Shimano Acera będzie można ją wkręcić w ten hak I czy to bd pasowało???

20201209_133729.jpg

20201209_133715.jpg

20201209_133704.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Witam, Chciałby zakupić hak do swojej przerzutki Shimano Acera. Poniżej zdjęcie mojej przerzutki. Już byłem przekonany, że mój hak to GW-5A gdy nagle natknąłem się na hak o oznaczeniu/symbolu WL-HG009. W mojej ocenie te haki, czyli GW-5A i WL-HG009 to te same haki. Czy tak jest w rzeczywistości? Te same haki ale inne oznaczenia??

20200924_182510.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szakal5889
      Po wieloletnim użytku roweru z 3x7 chciałbym posiadać nowy. Ceny nowych rowerów są bardzo wysokie. Po namyśle chciałbym sam zbudować rower od zera. Aby ciąć koszty chciałbym mieć 1x10 
      11-50t z aliexpress. Niestety nigdzie w intrenecie nie mogę znaleźć jaką przerzutkę do tego wybrać. Jak by ktoś posiadał jakąś wiedzę prosił  bym aby się nią podzielił.
    • Przez Sebamazi2
      Witam mam mały problem od ostatniej jazdy zaczęło mi coś stukać w komorze powietrznej debonair 2021 na którą zrobiłem update 3 tyg temu. Problem jest taki że gdzieś w połowie skoku słychać lekkie puknięcie . Amor rozebrałem cały i sprawdziłem wszystko . Wydaje mi się że to pukanie powoduję lekki luz pomiędzy pierścieniem segera a shaftem debonair . (patrz zdj .) takiego luzu tam chyba nie powinno być (bardzo mały z kilka mm) i teraz się zastanawiam czy by nie dokupić w to miejsce sprężynki falistej lub jakiejś podkładki. Choć jest to dziwne pon. oryginalnie w amortyzatorze tego nie ma.
      Proszę o pomoc czy dobrze myślę że to to .
      ps.Tłumik 100% ok.
      Link do filmu na yt ze stukaniem : https://youtu.be/98ggzJYKQxs

• Przez Kadirax
      Mam problem z odkręceniem śruby w manetce jedna się odkręca natomiast druga jest obrobiona 
      Próbowałem różnymi typami śrubokrętów odrecić nic to nie daję młotkiem nabić śrubokręt ,spsikałem wd 40 oraz próbowałem kluczem ampulowym ale nic to nie daję
      Myślałem żeby rozwiercić tylko jest problem gdzie ja dostane taką nową śrubkę manetka działa dobrze chcę tylko wymienić linkę przerzutki.

• Przez lysyxx
      Witam,
      Chcę zrobić 2 rzędówkę zamiast 3, bo z 3 blatu nie korzystam. Po taniości. Rower z przeznaczeniem typowo w las. Kasetę kiedyś wymienię na większą 8s lub 10s jak się zużyje.
      Korba octalink 104bcd z możliwością odkręcenia zębatek, kaseta shimano hg cs-hg51-8 11-32,  przerzutka Shimano rd-m370, klamki shimano sl m310. Młynek mam 22T w dobrym stanie ale środkowy blat prawdopodobnie do wymiany 32T.
      Manetki bym zostawił, czy przerzutka SHIMANO DEORE FD-M616 2x10 będzie dobrym wyborem ? Akurat ta przerzutka jest w promce, nowa.
      Środkowy blat wymieniłbym na 34T.
      Czy przerzutka będzie poprawnie działać z zębatka SHIMANO ZEE FC-M640 34T DH ?
      Znalazłem jeszcze taką zębatkę FSA PRO 104mm 34T 10s
      Budżet to ~60zł na przerzutkę i tyle samo na zębatkę, chyba że znajdzie się taniej.
      Pozdrawiam.
    • Przez janjanjan
      Witam chciałbym wymienić kilka części w rowerze i moje pytanie dotyczy tego lepiej z 2 x 8 zmienic na 2 x 10 czy 2 x 11. Myślałem o przerzutce tylnej DEORE RD M - 6000 10 rz. albo XT Shadow RD M781 10 rz. lub 11 rz XT RD M8000 i wtedy do tego kasete jakąś dobrać. Druga zmiana to mechanizm korbowy na dwóch rzędach DEORE FC M6000 albo DEORE FC- M5100 i nie wiem czy jest jakaś zasadnicza różnica między tymi opcjami. Do tego przerzutka przód DEORE XT FD- M786 z obejmą. Co do manetek to chciałbym pomieszać lewą DEORE XT SL- M8100 + prawą DEORE SL M4100 z monitorkiem, czy będą te opcje ze sobą dobrze wspópracować? Co sądzicie o tym zestawieniu i co wybrać?
  • Dodaj nową pozycję...