Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jurcyk

Sprzedam buty , które były kupione w styczniu, dołączę dowód zakupu . Obuwie posiada naprzemienne paski z rzepami i pasek z klamrą. Stan butów bardzo dobry, były noszone kilkanaście razy. Sprzedaję gdyż były troszeczkę za duże. Długość wkładki 29,2 cm. Dla forumowiczów zwykła wysyłka gratis ! Cena 240 zł. 

https://www.olx.pl/oferta/buty-mtb-spd-shimano-me3-46-CID767-IDGBiUr.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Sting10
      Przez Sting10
      184cm/100kg
      Mój aktualny rower Romet Rambler 2.0 HT z 2013 roku, już powoli nie daje rady technologicznie, usprawniam go w miarę możliwości, ale chciałbym przejść na coś nowszego.
      Mianowicie co Mnie interesuje: 
      -koła 29,
      -większa rama w zamyśle 19,
      -kaseta, 
      -hamulce tarczowe hydrauliczne.
      Jeżdżę cały rok, niezależnie od pogody, zatem jedynym słusznym wyborem jest MTB, skoro przez 7 lat miałem Romet, postanowiłem sprawdzić, czy mają jakieś rabaty aktualnie, a i owszem:
      Romet Mustang M2 2499zł->2124zł (-375zł)
      Romet Mustang M3 2699zł->2294zł (-405zł)
      Romet Mustang M4 2899zł->2464zł (-435zł)
      Któryś z powyższych modeli ma lepszą renomę od pozostałych lub czy inna firma może w podobnym budżecie zaproponować coś lepszego.
    • TommyPL
      Przez TommyPL
      Czy ktoś może używał bo nie wiem czy warto takie cuda kupić. Szukam butów do jazdy rekreacyjnej MTB na platformy i wszystko co mi wpadnie w oko to SPD. Takie cudo o znalazłem na stronie Decathlonu, niestety stacjonarnie nie ma w moim mieście i zastanawiam się czy warto.
      https://www.decathlon.pl/buty-mtb-sh-am5-id_8594279.html

• Katrina
      Przez Katrina
      Cześć
      Pomocy... Od dłuższego czasu dzieje się coś niedobrego z moimi stopami kiedy jadę na rowerze. Kombinowałam już z ustawieniami bloków na butach, zmieniałam buty ale problem powraca.
      Co boli? "Lateral plantar nerve" - jak na załączonym obrazku. Dokładniej boli część podbicia znajdująca się przed palcami.
      Zmieniałam buty z sh*tmano na jakieś decathlonowe ale to problemu nie rozwiązało, zmieniłam na sh*tmano zapinane na linkę z kołkiem - problem dalej istniał. Próbowałam zmieniać położenie bloku na bucie - góra, dół, na bok do środka. Nadal bolało, momentami tylko przenosząc ból w kierunku do zewnętrznej krawędzi stopy.
      Dzisiaj zanabyłam pedały platformy "DARTMOOR STREAM SPACE", założyłam miękkie buty i... oberwałam z kolei od wystających pinów.
      Zgodnie z radami od kolarzy próbowałam twardych butów (sidi) i niestety ból również w końcu wystąpił.
      Zastanawiam sie czy nie jest to spowodowane jazdą samochodem gdzie lewa stopa operująca sprzęgłem naciska pedał będąc opartą o podłogę, i naciska pedał miejscem za palcami ale na górnej części podbicia. To czasami boli nawet w samochodzie. Z prawą stopą też jest podobnie, minimalnie może tylko lepiej.
      Pomocy... Bez rozwiązania tego problemu nie jestem w stanie dalej prowadzić treningów, bo ból nie pozwala mi mocniej naciskać na pedały. :[

• xddd
      Przez xddd
      Siema, od pewnego czasu zastanawiam się nad rowerem enduro. Patrzę z ciekawości bo na razie mnie na taki nie stać   . Zależy mi aby rower miał zawieszenie z przodu jak  i z tyłu. mój wzrost to 155 cm i waga 50kg. Rower służył by do zjazdów, podjazdów i do lekkiego urban freeride

Dzięki
    • Gość Agnieszka
      Przez Gość Agnieszka
      Hej! Przymierzam się do zakupu roweru górskiego/mtb dla siebie i mam dylemat, jaki wybrać. Mam 168cm, rowerem chce jeździć po mieście/lasach/nieutwardzonych terenach. Budżet jaki chce przeznaczyć to +/- 2200zł, jednak jeśli byłby jakiś ciekawszy model jestem w stanie dopłacić.
      Zastanawiałam się nad:
      Kross Lea 6.0 Specialized pitch 27,5  Cube Access WS Scott Contessa Active 60 Trek Marlin 5 Do tej pory miałam przyjemność jeździć na Kross Lea 5.0 i w zupełności jego parametry były dla mnie ok.
      Dodatkowo mam pytanie, czy warto wybrać rower z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi