Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Looser

Cześć,

Za przeciętna opłatą oddam w dobre ręce kompletny napęd wyjęty z roweru. Link do galerii: Google gallery
Wspomniane części to:
1. Korba - SHIMANO Deore XT M780 Holowtech II (42x32x24)
2. Manetki - SHIMANO SLX SL-M670 Rapidfire Plus i-spec
3. Przerzutka przód - SHIMANO Deore XT M781 (34.9mm) - uwaga, drobny detal, śruba od mocowania linki została wymieniona na nieoryginalną, poprzednia straciła kiedyś głowę podczas odkręcania
4. Przerzutka tył - SHIMANO Deore XT M780
5. Kaseta - SRAM CS PG-1030-10 (11-32)
6. Łańcuch - Campagnolo C10 - przymiar 0,75 nie wchodzi
Mam również do sprzedania hamulce m675 dostępne w oddzielnym temacie.
Napęd ma za sobą jakieś 7-8 tys. km, z czego kaseta tak ponad 2 tys. km, natomiast łańcuch w okolicy tysiąca.

Dla osoby, która weźmie cały napęd bez miauczenia cena wynosi 450 pln (700 pln z hamulcami)
Cena regularna:
1. 250 pln
2. 100 pln - komplet
3. 40 pln
4. 110 pln
5. + 6. 70 pln
Do powyższych cen należy doliczyć cenę dostawy przez wybranego 'spedytora'.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrmorty

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• rabarbaros
      Przez rabarbaros
      Witam. Na wstępnie chcę zaznaczyć, że jestem kompletnym laikiem. Rower to stary, poskładany z nie wiadomo czego Trek. Ponieważ zamierzam do tego podejść budżetowo, do jazdy rekreacyjnej, itd. Nakreślę może problem: kaseta nowa, korba itd nowe, łańcuch nowy. Podczas obracania, na wózku tylnej przerzutki występuje chrobotanie i co jakiś czas jakby podskok łańcucha. Na łańcuchu jest spinka. Ponieważ jak już wspomniałem jestem amatorem, zastanawiam się czy chodzi o:
      długość łańcucha?

Krzywy hak lub przerzutka?

wytarte roli?

Wiem rower jest usyfiony. Nagrałem też filmik, niestety w pionie he
      https://youtu.be/eIgpJzRFUsc
      Nie chce już do niego dokładać,za wiele . Więc jeśli to jedna z tych przyczyn, czy wszystkie to: jeśli przerzutka czy i jak ją wyprostować? Czy hak musi być konkretnie taki sam czy mogę kupić jakiś standardowy? czy te rolki też mogą być standardowe?
    • marcinek1992
      Przez marcinek1992
      Witam
      Posiadam rower Cube - LTD CLS PRO z 2012r. I z powodu usterki w napędzie wymieniałem suport już 3 razy, niestety psuje się on szybko. 
      Myślę teraz nad zmianą systemu z Kwadratu- tak wyczytałem, na inny.
      Przeczytałem troche tematów na forum i wiem że są różne rodzaje suportów tzn. Kwadrat (ten co mam teraz) Octalink, i dwa podobne systemy które są teraz najbardziej popularne:
      Hollowtech-technologia próżniowych komór w ramionach korby, które są kute. Dzięki temu są one lżejsze i sztywniejsze
      Hollowtech II- system polegający na zintegrowanie osi suportu z prawym ramieniem korby i wyprowadzenie łożysk na zewnątrz
      I właśnie wydaje mi się że dobrze byłoby wziąć te drugie które są popularne, ale ze zmianą suportu do wymiany pójdzie: Kaseta, korba, łańcuch.
      I teraz pytanie czy przednia przerzutka obsłuży nową korbę na inny system?
      Myślałem nad zakupem tego zestawu:
      Wkład suportu SHIMANO SM-BB52
      https://www.centrumrowerowe.pl/wklad-suportu-shimano-sm-bb52-pd8099/
      Łańcuch:  KMC X9 Grey
      https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-kmc-x9-grey-pd19880/
      Prosiłbym o dobranie korby. Nie wiem czy ta korba będzie kompatybilna?

https://allegro.pl/oferta/korba-shimano-fc-mt210-9rz-44-32-22-175mm-8977808321 
      Kasete mam już 9rz. 

Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • niuti
      Przez niuti
      czesc,
      czy ktoś wie czym jest spowodowana taka dolegliwość. Mianowicie pękł mi wózek wewnętrzny przy zmianie biegów z 10 na 11.
      NIe było to pod obciążeniem - w sensie kiedy zrzucałem to nie pedałowałem, zrzuciłem nacisnąłem na pedał i cyk. Haratanie i po sprawie. Nadmienię że stało mi się to 2 raz w ciągu 2 dni.

tak to wygląda

• Adam2626
      Przez Adam2626
      Cześć,
      W moim Dartmoor Blackbird Intro 2020 urwałem gwint i trzeba wymienić korbę na nową. Chciałem zamówić identyczną jak miałem domyślnie (Suntour Zeron), ale jest wszędzie soldout, więc zacząłem szukać zamienników i znalazłem Suntour Aion.
      I tutaj zaczynają się prolemy, na stronie gdzie znalazłem Aion'a napisane jest, że długość linowego łańcucha to 52, a dla Zeron'a 50mm (patrz załącznik) - czy w takiej sytuacji część będzie pasować do mojego roweru? W internecie znalazłem info, że różnica do 5mm powinna być ok.
      Postanowiłem jeszcze sprawdzić na stronie producenta i tutaj w przypadku długości ramion 175mm, długość łańcucha to 53mm.

Fajnie, gdybby jeszcze ktoś mi potwierdził, czy suport i gwint będzie się zgadzać? W jednym przypadku są łożyska Hollowtech, w drugim BSA

• forresty
      Przez forresty
      Mam taki problem z  manetką na 3 blaty. Przy próbie przerzucenia na największą  tarczę jest wajcha jakby nie załapywała. Nie ma żadnego oporu i nie wrzuca. Dopiero za którymś razem się zazębia z mechanizmem i  działa. Wczoraj  odkręciłem pokrywę i gdzie mogłem naoliwiłem, ale niewiele to dało. Rzecz charakterystyczna - im wiecej tak przerzucam tym lepiej ona pracuje. Jak zaskoczy o bez problemu można tak kilka razy pod rząd  zmieniać tarcze, alejak zostawię na kilka chwil znów problem wraca. Nie wiem - może tam coś sie zalepia, opada? Nie chcę tego całkiem rozkręcać bo boję się że potem nie skręcę. ktoś ma pomysł co z tym robic?