Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Dafor

[plecak] jak nosic plecak na rowerze?

Rekomendowane odpowiedzi

Dafor

Mam takie pytanie odnosnie tego jak wy nosicie plecak jadac na rowerze? Chodzi mi o to ze gdy mam pelny plecak na sobie i jak przejade trase ktora codziennie jezdze to przez to ze jest coraz cieplej to poca mi sie cale plecy ze wzgledu na to ze miedzy plecakiem a koszulka nie ma zadnego wiatru. Ciekawi mnie jak jest u was, czy macie na to jakis sposob. Wiem ze mozna przyczepic do bagaznika ale nie chce jakos dodatkowo obciazac roweru + plecak tez nie jest taki maly wiec nie wiem czy niebyloby to tez problemem. Moze sa jakies specjalne plecaki czy cokolwiek.

z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz
Napisano (edytowane)

U mnie się to sprawdziło wyśmienicie: https://www.aliexpress.com/store/product/ANMEILU-20L-Bicycle-Backpack-Moutain-Hiking-Climbing-Bag-Bike-Rucksack-with-Rain-Cover-Waterproof-Cycling-Backpack/2311026_32900603715.html

Najtaniej podobne w EU znalazłem na amazonie w okolicach 300 zł.

Edytowane przez safian

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrissDeValnor

O sakwach słyszałeś ?
Jak jest ciepło i nie potrzeba wozić ze sobą całego majdanu, to w warunkach miejskich mogą wystarczyć nawet stosunkowo niewielkie torebki na ramę, kierownicę lub pod siodło.
Plecak to najgorsze co może być :voodoo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dafor
20 godzin temu, KrissDeValnor napisał:

O sakwach słyszałeś ?
Jak jest ciepło i nie potrzeba wozić ze sobą całego majdanu, to w warunkach miejskich mogą wystarczyć nawet stosunkowo niewielkie torebki na ramę, kierownicę lub pod siodło.
Plecak to najgorsze co może być :voodoo:

Slyszalem ale to dla mnie troche za male. Szkoda, czyli musze zostat przy tym plecaku na plecach. Wczesniej wieszalem go na kierownicy po ktorejs ze stron ale nie do konca bylo to wygodne przy skrecaniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrissDeValnor

Sakwy za małe :icon_question:
No bez jaj - nie znam się na nich, ale wiem, że są całkiem spore i zawartość średniej wielkości plecaka powinna się bez problemu zmieścić do jednej :icon_exclaim:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewocz

Crosso Dry Big mają 60 litrów pojemności. To potężna przestrzeń bagażowa, do tego stopnia, że gdy się je solidnie zapakuje to są problemy z panowaniem nad rowerem. Nie wyobrażam sobie jazdy z takim bagażem na plecach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dafor
W dniu 10.04.2019 o 19:43, KrissDeValnor napisał:

Sakwy za małe :icon_question:
No bez jaj - nie znam się na nich, ale wiem, że są całkiem spore i zawartość średniej wielkości plecaka powinna się bez problemu zmieścić do jednej :icon_exclaim:

A to sory, pomylilem z czym innym. Wlasnie chodzi mi o to by nie pakowac wszystkiego na rower :D tak sie zastanawialem czy nie ma jakiegos patentu o ktorym nie wiem co do tego plecaka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrissDeValnor

No to masz problem, bo wyjścia są tylko dwa, więc albo chcesz mieć "wolne" plecy, albo rower, który tak czy siak wiezie przecież tę masę - niezależnie od tego gdzie jest ona umieszczona :yes:

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta