Skocz do zawartości

[odpicowanie roweru] zrzutka


Davo_13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Dawid. Od sierpnia strasznie zajawiłem się rowerami, wyciągnąłem swój stary rower z szopy i zacząłem uczyć się sztuczek i bardziej agresywnej jazdy. Wiele się nauczyłem przez te dwa miesiące, i teraz wiem że mój aktualny sprzęt nie wystarcza. Oba amortyzatory strasznie skrzypią, a dodatkowo są ciężkie i mało wydajne. Z góry dziękuję !!! link do zrzutki : https://zrzutka.pl/snxj97

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piter233 napisał:

Nie no, to jest już jakaś parodia. Pomijam już fakt samej zrzutki, czyli prawie żebractwa, ale oczekujesz że ktoś odda kasę tobie, 13 latkowi sądząc po nicku i który jeździ dwa miesiące. No zatrważający okres.

Piotrek jak nie chcesz to nie wpłacaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym portalu, oprócz dobroczynności, widzę również zbiórki zupełnie dorosłych ludzi, facetów którzy w sile wieku produkcyjnego żebrzą o kwoty typu 5-10 tysięcy na swoje przyjemności, biznesy, starty sportowe i pasje. Dorosły facet tak robi? Chłopak taki dostał przykład.

Może te zbiórki powinny być lepiej moderowane, zwłaszcza że niektóre dobroczynne akcje okazują się pomysłem oszustów na biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...