Skocz do zawartości

[Rozmiar roweru] Jaki rozmiar roweru?


Nemooq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem już po wyborze roweru, wiem jaki i gdzie, tylko mam jeden problem, nie wiem jaki rozmiar. Mam 185 cm wzrostu i ok. 90 cm długości nogi i w sumie wychodzi że L-XL i nie wiem który wybrać, ponieważ na L jestem prawie za duży, a na XL prawie za duży. Jeszcze jest problem że mam 15 lat i na pewno jeszcze urosnę. Nie chce mieć tego roweru na miesiąc, szczególnie że teraz bardzo szybko rosnę. Rower który wybrałem to Trek Roscoe 7 tu daje link https://www.drerowery.pl/pl/p/ROSCOE-7-2018/10013 .Proszę pomóżcie, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. 

Generalnie wiele osób które wybiera w Treku miedzy dwoma rozmiarami bierze większy - bo ramy nie są duże. 

Jeśli dalej rośniesz nawet bym się nie zastanawiał i brał rozmiar większy. Tylko pamiętaj że Trek zaczął już wyprzedaż rocznika i bez rabatu 20% od ceny katalogowej pewnie bym Roscoe nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz jeździć agresywnie to lepiej wziąć mniejszy i go dopasować do potrzeb, niż za duży i nie móc z tym nic zrobić. W tej kwestii trudno będzie pomóc bo może się okazać, że za dwa lata możesz mieć 189 cm wzrostu jak i 210 cm. Sam też mam 185 cm i śmigam na ramie XL, kole 27,5 i rurze podsiodłowej 21". Dodam, że nic by się nie stało gdyby to był rozmiar mniejszy. Też spokojnie bym go sobie dopasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MikeSkywalker napisał:

Ciężka sprawa. 

Generalnie wiele osób które wybiera w Treku miedzy dwoma rozmiarami bierze większy - bo ramy nie są duże. 

Jeśli dalej rośniesz nawet bym się nie zastanawiał i brał rozmiar większy. Tylko pamiętaj że Trek zaczął już wyprzedaż rocznika i bez rabatu 20% od ceny katalogowej pewnie bym Roscoe nie kupił. 

mike gdzie można znalezc przeceny te 20% bo na stronie treka przecene mają tylko 7 rowerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...