Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie opony na oddanie. Najlepiej odbiór osobisty, ale ostatecznie lub jakby ktoś chciał więcej niż jedną to rozważę wysyłkę.

 

  1. Schwalbe Rocket Ron 29x2,25 Performance. Opona ma za sobą jakieś 4500 km na tylnym kole ze znaczną przewagą terenu - błoto, kamienie, maratony też obleciała. Na grzbiecie jest wytarta, więc w błocie kręci się jak szalona już - podjechać nie idzie, a i hamować strach. Na sucho nadal świetnie i opory toczenia małe. Jeździła bez dętki zalana mlekiem i nadal trzymała ciśnienie - nie czyściłem środka. Bicia może minimalne ma. Waga z upaćkanym wnętrznem - 750 gramów.
    gallery_146533_2549_530491.jpg
  2. Schwalbe Marathon Cross 700x38C. Opona jest z wkładką Kevlar-Guard, która nigdy mnie nie zawiodła, a zrobiłem na niej prawie 6000 km głównie po twardym, a nie tylko asfalt - szutry i leśne ścieżki jak sucho też się trafiały. Taki dystans bez kapcia to naprawdę świetna reklama tej opony - bieżnik ma ślady nacięć, ale do dętki nigdy nie dotarło. Opona jeździła na tylnym kole, więc praktycznie zawsze na wysokim ciśnieniu - nawet ponad 5 barów co pewnie przyczyniło się do powstania pęknięć jak na zdjęciu. Mimo wad opona trzyma kształt i wydaje mi się, że nie prędko zajeździ się ją do końca. Grzbiet już jest niestety wytarty przez co hamowanie na mokrym asfalcie jest prawie żadne.
    gallery_146533_2549_896118.jpg
  3. Schwalbe Marathon Sport 700x38C. Jeździła w parze z oponą wyżej, ale na przodzie co przełożyło się na dużo mniejsze zużycie i nie jest popękana, bo ciśnienie miała zwykle bliskie minimalnego (~3,5 bara). Ma parę blizn po szkłach i cierniach, ale nic głębokiego. Wg mnie ta opona ma jeszcze długie km przed sobą.
    gallery_146533_2549_297080.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddaina:

1 buty Specialized Sonoma, rozmiar 46, na stope 29-29,5cm tak na moje oko, buty wizualnie sa w bardzo dobrym stanie, technicznie, podeszwa w tych butach jest 2 warstwowa, od spodu guma od wewnatrz blacha, na tą blache kładzie się z kolei blaszkę do ktorej wkreca sie bloki. Blaszana cześć podeszwy zaczyna pękać, także nie wiem ile w tym da sie pojeździć. mysle z beda idealne dla kogos kto chce sprawdzic czy sie SPD jest dla niego.  Buty sa miekkie, dobrze zię w nich chodzi.

2. Spodnie Lekko ocieplae Crivit z lidla Boraty, duze XL lub XXL, mam 190cm i na mnie byly w sam raz, choc troche za szerokie. Generalnie stani niezly, maja jedna dziurke pod kolanem która to ostatnio zrobiłem prętem od błotnika, suwak w prawej nogawce się rozłazi.....Idealne do ciurlania w błocie ;-P

 

Odbiór raczej osobisty, Waw Metro :Politechnika lub Bemowo Ratusz, kontakt na Priv.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Do oddania

1. Przerzutki alivio M430 tył Przod chyba 410. W każdym razie kiedyś siedziały w lazaro

Przednia przrzutka niezbyt dobrze chodzi, chyba trzeba ją lekko przesmarować na sworzniach. Koszt wysyłki 12zł pocztą polską.

gallery_164570_3432_67755.jpg

 

gallery_164570_3432_194060.jpg

 

2. Kolejna rzecz Blaty z Korby alivio bodajże model 410 

Blaty 48-38-28 stan jak na zdjęciach. Wysyłka 12zł pocztą polską.

 

gallery_164570_3432_82640.jpg

 

gallery_164570_3432_338015.jpg

 

3. Hamulce Cantilever jakieś stare [aluminiowe shimano] dodatkowo nowe okładziny. Hamulce pewnie coś pokroju Alivio Altus ale głowy nie dam.

Wysyłka 10zł pocztą polską.

 

gallery_164570_3432_376223.jpg

 

gallery_164570_3432_329697.jpg

 

4.  Ostatnia rzecz na dzisiaj Sakwa rowerowa z bagażnikiem Basil. Mało używana trochę zakurzona. Stan jak na zdjęciach. Tu wysyłka będzie droższa bo 20-25zł. Nie wiem dokładnie ile ale trochę to dziadostwo waży i zajmuje też niemało miejsca.

 

gallery_164570_3432_213999.jpg

 

gallery_164570_3432_247223.jpg

 

gallery_164570_3432_43064.jpg

 

gallery_164570_3432_248631.jpg

 

gallery_164570_3432_134087.jpg

 

Więcej zdjęć w galerii 

 

Liczy się kolejność zgłoszeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hamulce Cantilever jakieś stare [aluminiowe shimano] dodatkowo nowe okładziny. Hamulce pewnie coś pokroju Alivio Altus ale głowy nie dam. Wysyłka 10zł pocztą polską.

 

Chętnie przyjmę te hamulce. Już napisałem na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...