Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do oddania lampkę przednią z zestawu Kellys Nightwatch. Tylna się rozpadła, przód póki co się trzyma. Czasem nie łączył w niej koszyk na baterie, lampka siedzi dość słabo w uchwycie i na wertepach można zgubić (chyba że się coś pokombinuje z mocowaniem) ale poza tym działa. Do użytkowania jako sygnalizacyjna, posiada mocowanie na kierownicę o średnicy 26mm.

Nie wiem czy nawet parę razy ją założyłem do roweru. 

Oddam za koszt przesyłki (polecony z kopertą pewnie kilka złotych) albo podrzucę gratis w Rzeszowie i okolicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Oddam w dobre ręce za koszt przesyłki kalendarz Kellysa na Rok 2014 (dość duży na ścianę) ;). Jest z paniami więc raczej dla faceta, chociaż niczego nie wykluczam, wtedy pierwszeństwo będą miały Panie :). Info priv..

Temat nieaktualny od dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

widelec do 26" ze sterówką 1 1/8" z tego co pamietam to długość 19 cm. tylko v-ki

 

kierownica 600mm pod 25.4 gięta bontrager jakies kowadło z najniższego modelu treka ;)

 

czy to jest sztywny widelec? czy on w ogóle jeszcze jest bo trochę czasu mineło. Wezmę wszystki co masz. Od innych też. Do złozenia taniego 26".Oprócz przedniego koła i opon nic nie mam, tak że drodzy forumowicze jesli wietrzycie swoje garaże to bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje złożyć rower dla syna, z kół 24 juz wyrósł a sazon tuż. Ma to byc tani rower do wycieczek rodzinnych. Oczywiście pokryję koszty wysyłek lub tez kupię jakieś części. Pozdrawiam. Tomek

 

Edytowane przez kaczorr74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam na zbyciu napęd 9-rzędowy SRAM (kaseta, korba, łańcuch, całość bodajże x7 ale wieczorem sprawdzę dokładnie) z przebiegiem ok. 5kkm

Całość działa poprawnie, ale raczej nowego łańcucha już nie łyknie. W korbie brak 3 śrubek (jakoś się rozeszły...)

 

Generalnie muszę jeszcze przejrzeć piwnicę, bo już sporo szpeju zbędnego mi się uzbierało, m.in. tarcze, piasty, chyba nawet jakieś siodełko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...