Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, MikeSkywalker napisał:

A tak z ciekawości - ile kilometrów na raz jesteś w stanie na nim zrobić? 

 

Nie mam pojęcia, moje przejażdżki wokół komina to między 60 a 80km. Więc tyle na pewno i nie czuję dyskomfortu jeśli chodzi o siedzisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dodatkow do starzejacej sie stajni - Terra z Force 1.  Zrobilem na niej okolo 1000 km i jestem ciagle calkiem zadowolony.  Przelozenie 10-42/42 jest dla mnie idealne w terenie gdzie jezdze.  Zmiana kol na HUNT 30 Carbon Gravel Disc bylo bardzo odczuwalne (pozytywnie) w jezdzie. Poczatkowo zamontowane Elite Rocko Carbon koszyki byly beznadziejne (butelki wypadaly z lewej i z prawej); kompozytowe TACX Ciro okazaly sie super.  Zazwyczaj jezdze na rozmiarze M (reach ~ 380mm i stack ~ 535mm) ale Terra jest dosyc duza; rozmiar S jest dla mnie idealny.  Waga (troche podbrudzonego) bez pedalow - 7.95 kg.

 

Terra_(1).jpg.82dd9d4b4c4900151b5c7f92d5

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - mam prawą klamkomanetkę Tiagra 4700 i zastanawiam się co kupić na lewą stronę do napędu 1x10: również tiagrę czy może zwykłą tektro rl340. 

Kupując tą drugą nie będzie pomiędzy nimi jakiś diametralnych różnic w chwycie ?

Sorry nie ten temat - miało być w dyskusji 

Edytowane przez Colonel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Colonel napisał:

Szybkie pytanie - mam prawą klamkomanetkę Tiagra 4700 i zastanawiam się co kupić na lewą stronę do napędu 1x10: również tiagrę czy może zwykłą tektro rl340. 

Kupując tą drugą nie będzie pomiędzy nimi jakiś diametralnych różnic w chwycie ?

Sorry nie ten temat - miało być w dyskusji 

Estetyka jest dla mnie waznym aspektem kolarstwa.  Nawet jezeli mechanicznie i ergonomicznie sa one bardzo podobne ja utrrzymalbym symetrycznosc wizualna i wzial Tiagre.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rambolbambol napisał:

Tiagra 4700 jest taką dziwną grupą, która jest kompatybilna tylko z samą sobą. Weź to pod uwagę.

Wiem - aczkolwiek mam jedną klamkomanetkę i tylną zmieniarkę do kompletu, z doświadczenia wiem że ogarnia ona kasetę 11-36 więc do szczęścia więcej mi nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to pracuje, delikatnie wybiera dziury i nierówności. Prawdziwą jej moc doceniłem dopiero jak ją ściągłem i założyłem sztywną sztycę i 4 litery zaczęły odbijać się od siodełka :).
Jest to tylko sztyca i nie spodziewajmy się że zrobi się nagle wygoda jak na amorku, ale zapewnia komfort jazdy większy niż na sztywniaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to redshift. Już nie pamietam na ile kg sa gumki. żywotności tez nie znam bo mam to od lata ale do srodka nie zaglądałem. Niedługo bedę testował możliwie miękkie zawieszenie przodu i tyłu wtedy pewnie zobaczę jak wygladają. Na ten moment nie zauważylem zmiany w działaniu więc pewnie wszystko z nimi ok. Ja wazae 73 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...