Skocz do zawartości

[Relacja na maxa] rekordy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie słabo, bo jeszcze 3000km nie przekroczyłem. Niestety kiepska wiosna (bardzo dużo delegacji, więc nawet po mieście człowiek się nie rozjeździł), kiepski urlop (ponad tydzień wypadł przez chorobę), oby jesień była lepsza, to może uda się dobić do 4000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że muszę się wziąć za treningi. W tym roku wróciłem do jazdy po około 10 latach przerwy i dopiero udało mi się zrobić około 1 k km, ale myślę, że jeszcze trochę się dobije bo jesienią i zimą ( jeżeli warunki będą przystępne ) też zamierzam jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku ok 3500 km i wiele już chyba nie przybędzie patrząc na to co za oknem :(

No na Pomorzu obecnie słonecznie [emoji2]

 

W w zeszłym roku od kwietnia wyszło 2700km, teraz mam ponad 2600km, ale jeszcze pare miesięcy jazdy mam nadzieje [emoji14]

 

pzdr!

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pisanie cyferek bez podparcia np.stravą to kiepsko.

A jak ktoś nie korzysta? Albo nie zapisuje każdego kilometra? Według mnie licznik i uczciwość wystarczy. 

 

Jak dla mnie jeszcze za wcześnie na podsumowania ale jestem świadom że spora część forum (jak nie większość) to sezonowcy :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko co da takiemu  że wpisze zawyżony wynik? Dowartościuje się? Tak naprawdę okłamuje tylko siebie. Jak zacząłem przygodę z rowerem poznałem kolesia który chciał jechać z moją grupą do Barcelony , mało tego chciał nawet wracać na rowerze, a jak przyszło co do czego to nie dał rady wrócić ze Szczytna z wyprawy takiej zapoznawczej ze wszystkimi którzy jechali do Barcelony. Oczywiście Barcelonę sobie odpuścił.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...