Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kto takową posiada? I przywiezie ze sobą. Zwracamy w postaci miału, biżuterii hmm podkładek pod mostek Byle by nie był to fajny okaz co by Rafał znów się nie zastanawiał nad użyciem jej w swoich wojażach - do dziś mu się to nie udało. 
 

 

Ja mogę przywieźć trochę glinu na te cele ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do rozważenia jest zawsze "rzut na uwięzi" albo przypięcie trytką małej lampki rowerowej

Ty się w ogóle pojaw na Stallovym, a nie nam tu legendarną olimpiadę w triathlon zamieniasz.

Miejmy nadzieję, że wrócisz do siebie na tarczy!  

 

 

Ja mogę przywieźć trochę glinu na te cele ze sobą.

Thats the SPIRIT! Pochwal się na priv co tam masz do pocięcia.

 

A tak w ogóle gdyby ktoś miał dostęp do carbonu, choćby chińskiego (w sumie szczególnie chińskiego) było by bosko.

W razie carbąnium biorę w konfiskatę. Bez przesady - wungiel nie jest taki zły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

W razie carbąnium biorę w konfiskatę. Bez przesady - wungiel nie jest taki zły. 

To samo miał w oczach Rafał gdy zobaczył pięknego alleza w glinie  :devil: 
Nie ma zmiłuj! A już na pewno nie ma dla chińskiego węłgła.  I nie zaczynajmy co jest dobre a co jest złe.  Na stallovym jest tylko jedna świętość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty się w ogóle pojaw na Stallovym, a nie nam tu legendarną olimpiadę w triathlon zamieniasz. Miejmy nadzieję, że wrócisz do siebie na tarczy!  

Przyjadę z dwoma, wrócę również z dwoma. 

 

A że będę wiadomo już od Stallovego AD 2015  kiedy to menago zabrał mi urlop przeznaczony na wyjazd i już tam nie pracuję :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku przypomniałem sobie że miałem wziąć ramę jakieś 100km od wyjazdu...także kupiliśmy z Turo  piękną sztukę w Policach  

 

rzeczona narzeczona ;)  to ta z poniższych fotek, obawiam się tylko że główka może odpaść po pierwszym zderzeniu z podłożem , za czym idzie następny miotacz będzie miał łatwiej/trudniej ?

oceńcie czy ją chcecie , może od razu urwać tą główkę ?

a jak nie chcecie to tys piknie...w okolicy widziałem ostatnio punkt spawania aluminium :D

 

res_P1070353.JPG

 

res_P1070322.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...