Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Choć to wyścig to jednak klasyka klasyk
Właśnie pierwszy finiszer dotarł na metę Tour Divide 2017. Brian Lucido - 14 dni 22 godziny i 50 minut.....  41 lat na karku   :) 

19397140_1541419729234634_13277184878449

W takim momencie warto wspomnieć legendę... +Mike Hall+  w zeszłym roku zrobił tą trasę w 13 dni 22 godziny i 51 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś relacja na blogu?

Raczej, oprøcz technikaliów to nie. Powiem szczerze, że nie chciało mi sie robi¢ zdjeć/video. Mało czasu było. Ale "rozmyślania" nad  torbą carradice w zastosowaniu bikepackingowym/terenowym sie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw jaki miałem błąkając się kilka dni po Pogórzu Przemyskim.

35371839711_9ab043bbaa_c.jpg

 

Na kierownicy Packman, na widelcu dwie sakwy - a raczej sakiewki - Toliari 5, przypiete do koszyków Blackburn. W trójkącie Uraltour. Na ogonie klasyk od Carradice.

Całkiem zgrabny zestaw, tylko tego Uraltoura muszę zmienić na coś porządniejszego.

Sam trip bardzo udany. Jechałem różnymi szlakami pieszymi od Ustrzyk Dolnych do Rzeszowa. Niestety sama jakość szlaków miejscami fatalna - rozjeżdżone przez drwali i pieprzone quady. Po większym deszczu praktycznie nie do przejechania. Poza tym inne atrakcje jak powalone drzewa, którymi nikt sie nie zajmuje, trawa po pachy itp. Samo oznakowanie całkiem ok. Ale ogólnie było zafajniście.

 kurde,myślałem że to mój;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bujane AMRy z serii backcountry pojawiły się w ubiegłym roku. Ten HT to tegoroczna nowość. 

 

Cena podobna do dobrego fulla AM/EN

 

https://www.bike24.com/p2195512.html

 

Ale z drugiej strony patrząc to kompletny siepacz w cięższy teren. Z osprzętu chyba nic bym nie zmienił.

Ciekawa alternatywa dla wyprawowych fatów.

 

PS. 

 

Co ciekawe tam jest napisane Pinion C1! Czyżby w końcu nowa skrzynia ujrzała światło dzienne?!

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw jaki miałem błąkając się kilka dni po Pogórzu Przemyskim.

35371839711_9ab043bbaa_c.jpg

 

Na kierownicy Packman, na widelcu dwie sakwy - a raczej sakiewki - Toliari 5, przypiete do koszyków Blackburn. W trójkącie Uraltour. Na ogonie klasyk od Carradice.

Całkiem zgrabny zestaw, tylko tego Uraltoura muszę zmienić na coś porządniejszego.

Sam trip bardzo udany. Jechałem różnymi szlakami pieszymi od Ustrzyk Dolnych do Rzeszowa. Niestety sama jakość szlaków miejscami fatalna - rozjeżdżone przez drwali i pieprzone quady. Po większym deszczu praktycznie nie do przejechania. Poza tym inne atrakcje jak powalone drzewa, którymi nikt sie nie zajmuje, trawa po pachy itp. Samo oznakowanie całkiem ok. Ale ogólnie było zafajniście.

Kolego. Widzę, że masz widelec amortyzowany. Możesz zamieścić foto przedniego widelca z koszykami, ale bez sakw. Jak to jest zmontowane? I który to dokładnie bagażnik przedni wymienionej przez ciebie firmy? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko tego co widze, zmieniaja opony co inny teren, czy pod sponsora i dany teren maja jak w Holywoodzkich filmach, ze dyma na sportowym  motorze i co teren to inne kolka ma..... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...