Skocz do zawartości

Krzysiekze3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma rowerów które nie nadają sie do naprawy, tym bardziej jak ma tylko 8lat. Wybacz, nie popre Twojej zbiórki z różnych nie istotnych w tym momencie powodów ale w naprawie starego pomógł bym chętnie... jak chcesz naprawdę jeździć to myślę że sporo osób by sie tu znalazło które by sie zaangarzowały w naprawe tego roweru... tylko czy Ty wogóle chcesz ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tutuł tematu, przeczytałem pierwszy post i aż zakrztusiłem się kawiorem.

Tego tu na forum jeszcze nie było!

 

@Krzysiekze3

Weź się nie obrażaj, ale ogarnij się człowieku!

 

Masz marzenie, to zacznij na nie pracować! Sezon na truskawki się kończy a niedługo będa czereśnie. Za miesiac żniwa i nie ma problemu ze znaleznieniem roboty za uczciwe pieniądze. Nie masz krzepy, zmywaj naczynia czy baw się w Agatkę. Żebractwo nie doprowadzi cię do niczego i tylko napędza twój wewnętrzny "niedasię" a to prowadzi do coraz większej patologii.

 

Nie będę pisał całej historii o tym, że nie mając kasy na studia pojechałem gnój wywalać spod krów w UK, mimo że u rodziców krów i gnoju miałem aż nadto. Ze wsi jestem. Po prostu miałem marzenie pójść na studia i dopiąłem swego. Mógłbym wyżebrać pewnie od rodziny, znajomych, ale nie doszedłbym teraz do tego kim jestem i co mam.

 

Cytat z twojej zrzutki:

"Witam, jestem studentem 3 roku Logistyki na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Interesuję się sportem i grafiką komputerową."

Z facebooka też wygląda, że biedny nie jesteś:

https://www.facebook.com/Drobny92

Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...