Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

shotgun

Wyglada jak moje zdjecia z lat 80.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Technologia prawdopodobnie dokładnie ta sama ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gocu
Napisano (edytowane)

" To założona przez pasjonatów, butikowa marka z Andorry, w której powstaniu maczał palce sam Cedric Gracia (korzystając z okazji, chciałbym zwrócić uwagę na pisownię tego nazwiska licznym miłośnikom serialu Zorro). " - piękne samozaoranie, tobie już sam tytuł tego serialu nieźle zaburza pisownię ;)))

Ędurro... :)

Edytowane przez gocu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bts
5 godzin temu, Wooyek napisał:

Po eksperymencie fotograficznym z zeszłego tygodnia czas na kolejną nowinkę: "bike check" roweru czytelnika. Co o tym myślicie? :)

To malowanie ramy <3 Nie dziwię się posiadaczowi że spinał się na "dorobienie w szybkim tempie" :D 

A pomysł na serię fajny, chętnie poczytam więcej. Foty pro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
syrobb

Faktycznie pomysł na serię spoko.
A rower mi się nie podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
woojj

Rower jak dla mnie PEREŁKA, malowanie i cała otoczka jak i rdzawy jego charakter. Wyjątkowy wśród nudnych do zrzygania giantów/specó/treków. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shotgun
Napisano (edytowane)
Teraz, woojj napisał:

Rower jak dla mnie PEREŁKA, malowanie i cała otoczka jak i rdzawy jego charakter. Wyjątkowy wśród nudnych do zrzygania giantów/specó/treków. 

Niby do zarzygania a inny.

3ef97820317ee02c872110f58c5d8922--bicycl

A w 90 latach mialem niemal identyczne malowanie.

loic-bruni-bike-check-val-di-sole.jpg

Edytowane przez shotgun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
woojj
2 minuty temu, shotgun napisał:

Niby do zarzygania a inny.

.....trza poprawiać fabrykę. Nie o tym piszę. 

W latach 90 to ja Anlena ujeżdżałem na 300lx z biopacem (2 miesiące kopania rowów dla TPSA) . Tylko że wtedy rowery były ładniejsze, a nie takie trupio-czarno-szare. No i dominowała stal ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shotgun

Anlen, nie wie co traci ten co nie jeździł. 

Obiekt marzeń i westchnień, Anlen kumpla na SR XC pro, microdrive też od nich czyli  kaseta12-30 ,korba też była jakaś ich systemowa i Marzocchi XC600. Rury  Tange Prestige ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Nowy wpis: Rowery enduro, trail i hardtaile - lista 2019

Dziś na blogu publikacja o charakterze użytkowym: tabelka zawierająca prawie 500 rowerów, które można kupić w Polsce. 
Mam nadzieję, że lista jest kompletna, ale jeśli nasunie Wam się jakaś marka, której brakuje, koniecznie dajcie znać! :)

https://www.1enduro.pl/rowery-enduro-trail-18000-hardtail-9000-zl-2019/

rowery-enduro-trail-hardtail-lista-2019.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Benok55
      Przez Benok55
      Witam,co wybrać? Chciałbym poznać opinie na temat obu rowerów 
      Marin san quentin 3[6 599,00 zł] czy Dartmoor Hornet Pro[6 299,00 zł] bardziej interesuje mnie marin.
      Pozdrawiam

• Bartosz_
      Przez Bartosz_
      Ostatnio chciałem sobie kupić jakąś fajną i w miarę lekką kierownicę do roweru MTB na kołach 27,5 cala. Znalazłem taki sklep "wish" i zakupiłem sobie tam kierownicę "Ritchey carbon wcs" . Nie długo sobie tą kierownicę założę. Pytanie teraz takie do Was. Czy do takiej jazdy po asfalcie, drogach rowerowych, ścieżkach czy czasem jechać po trawie przez łąkę czy przez lasek jakiś nie spowoduje to pęknięcia kierownicy na pół ? bo jest to kierownica bardzo lekka i cienka w dodatku. Czy do takiej jazdy spokojnej jak ja preferuje ta kierownica mi posłuży na dłuższy czas ?  Pytam, bo też nie chcę przez kierownicę spowodować wypadku na trasie i się po obijać czy połamać. Chcę też na tą kierownicę założyć sobie licznik rowerowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Ja mam nadzieje, że kierownica mi posłuży na trochę.
    • woodie
      Przez woodie
      Witam, wpadly mi w oko dwa rowerki otóz Duncon pitbull oraz Ns surge (2008) Ponizej bc
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Rama: Dun Con Pitbull 14"
      Amortyzator : Rock Shox Domain 318 U - turn (115mm-160mm)
      Kierownica: Funn Fatboy 810mm 7mm wzniosu (skrócona)
      Hamulec przód: Avid Elixir 1
      Hamulec Tył: Shimano Deore M6000 - nowy
      Suport: Truvativ Howitzer Team DH
      Korby: Truvativ Ruktion
      Pedały: Octane One 
      Obręcze: Dartmoor Fortres 26" 36h
      Piasty: przód Octane Orbital tył Orbital Pro
      Tarcze: przód Avid G2CS 203 mm tył G3CS 180 mm 
      Zębatka: Narrow Wide EkFan 36t
      Przerzutka: Shimano Acera 8s
      Błotnik: RaceFender Pixel Front
      Łańcuch: Sram PC-830 8s
      Gripy Renthal Lock On Medium
      Opona Tył: Continental RaceKing 26x2.2
      Opona Przód Schwalbe Rapid Rob 26x2.25
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Rama:Ns surge 2008 roz.M
      Amortyzator: Rock shox domain 302
      Hamulec: Hayes Stroker Trial 
      Klamka:Hayes Stroker Carbon
      Gripy: Dartmoor (lekko przetarte)
      Opony: Continental Mountain King 26x2.2(70%)
      Kiera:Spank spoon 
      Obrecze:Ns i Mavic
      Mostek: Hussefelt
      Przerzutka: SRAM X7
      Kaseta:SRAM
      Korby: Slx
      Moje pytanie to który z nich bedzie lepszy i bardziej oplacalny.
      Rower bedzie słuzyl do zjazdow oraz skakania hopeczek.
      Oczywiscie moge dopłacić i możecie proponowac inne maszyny
      Pozdrawiam!
    • Rowerzyk
      Przez Rowerzyk
      Witajcie moi drodzy
      Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli mi coś znaleźć, a mianowicie szukam hardtaila do około 4 tyś. z tym, że chciałbym aby miał sztywną oś z przodu i z tyłu, osprzęt deore lub lepszy, amortyzator wolałbym olejowy niż powietrzny, no i koło 27,5 bo 170cm wzrostu, no i to wszystko. Chiałbym tylko dodać, że nie szukam roweru na zawody, tylko bardziej do pośmigania rekreacyjnie, ale to już sprawa mniejszej wagi.
      Dlatego jeśli znacie jakieś modele warte uwagi z tego lub poprzednich roczników pasujące do owych wymagań, piszcie proszę, a bardzo mi pomożecie, a i może nie tylko mi jeśli ktoś będzie szukał czegoś podobnego :)
    • Bop3
      Przez Bop3
      Witam,
      Koleżanki i koledzy niech mi podpowiedzą kto w Legionowie, Warszawie lub okolicach jest w stanie zespawać mi wahacz aluminiowy do mojego Stumpjumpera FSR expert 2006? Szukałem też możliwości kupna ale nie znalazłem. Może znacie kogoś kto ma tą część na sprzedaż albo jest w stanie ją naprawić ewentualnie dorobić? Pacjent na załączonym zdjęciu.