Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wooyek
Z przyjemnością zapraszam Was do sprawdzenia mojego nowego projektu: One Enduro.

One Enduro jest blogiem, który nieśmiało powstawał przez ostatnie kilka miesięcy. Jego celem jest podanie Wam w fajnej formie rzetelnych informacji na najważniejsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne tematy związane ze sprzętem, zawodami i przygotowaniem technicznym do enduro.

Na razie na blogu jest kilkanaście artykułów startowych, nowe będą pojawiać się regularnie, mniej więcej 1-2 razy w tygodniu. Warto więc trzymać rękę na pulsie (w stopce strony znajdziecie link do newslettera) :)

Pomoże Wam też w tym działająca równolegle do bloga strona na Facebooku. Poza promocją nowych wpisów znajdziecie na niej najlepsze nowinki i ciekawostki, które każdy enduro-biker powinien zobaczyć :)

Zapraszam więc na:

www.1enduro.pl

www.facebook.com/1enduro

Czytajcie, komentujcie, oceniajcie, lajkujcie - pomóżcie stronie ruszyć z kopyta! :)

1enduro-logo-premiera.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hanzo

Całkiem dobrze się czyta, powodzenia w "tworzeniu" tekstów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pietia79

Fajne, zajrzałem żeby zgłosić uwagi, ale nie mam ;) Fajny layout, dużo przestrzeni, dobre zdjęcia. Robię control-d.

Moze tylko opcja z powiększaniem zdjęć by się czasem przydała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Dzięki :)

Co do powiększania zdjęć - tam gdzie się da, to można (np. w testach, gdzie zdjęcia są mojego autorstwa). W większości jednak korzystam z "kradzionych" zdjęć i nie zawsze wyższa rozdzielczość jest dostępna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukaszs

fajna inicjatywa , dobrze się czyta.

jest w ulubionych więc będę śledził.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek
Jest nowy wpis: Geometria progresywna.

Zapraszam do lektury, jakby ktoś się jeszcze zastanawiał, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego roweru enduro, żeby dobrze jeździł :)

PS. Panowie (i Panie?) Moderatorzy: czy macie coś przeciwko, jeśli będę tu wrzucał tego typu powiadomienia o aktualizacjach (wiem, że jest od tego dział "Blogi"...)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Krótkie podsumowanie najważniejszych w tym roku trendów, standardów i rozwiązań. Artykuł stanowi punkt wyjścia do jednego z kolejnych, który wybiegnie bardziej w przyszłość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Krótki, ale rzeczowy, traktuje o tym, co najbardziej decyduje o tym, czy o danym rowerze mówi się, że jest "fajny" lub "ch...niefajny" ;) Zapraszam!

Edytowane przez Wooyek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rodszyld69

Dobry pomysł, co prawda nie mam na razie parcia w kierunku enduro ale z zaciekawieniem czytam :thumbsup:  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Wyszedł trochę długawy, ale powinien być fajnym zestawieniem dla kogoś szukającego pierwszego poważniejszego enduraka.

Dajcie znać, jakbym coś pominął!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bejker

Fajnie sie czyta, dość ciekawe ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
beskid

Bardzo dobra lektura obowiązkowa dla kogoś kto w tych pieniądzach szuka takiego roweru.

Jednak z Polskich produktów chyba nadal Kross się liczył będzie bo Romet "leci w kulki" i to dość konkretnie.

Edytowane przez beskid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przeor

A dlaczego leci w kulki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
beskid

Bo Toola na ten przykład nie ma a przynajmniej w Krk (końcówka zeszłego tyg). Miał już być pod koniec stycznia a mamy zaraz połowę kwietnia. Poważne to podejście jest??

Sprawa druga to ilość bo jak rozmawiałem z przedstawicielem to podał mi dość zabawne cyfry. Podła nawet "słownie" liczba 5 sztuk tylko nie dosłyszałem o który model enduro szło. Generalnie "podobno" przyjęli założenie jakoby nie wiele udało się sprzedać i tyle wyprodukowali. Nie wiem czy gość ściemnia ale chyba nie robi z siebie idioty skoro zaglądam do nich co dwa tyg. Mieli w planach zamówić Key'a to dostali info, że nie ma.

Edytowane przez beskid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
c1ach

Ja od 2014 roku czekam aż podadzą geometrię swoich fulli. Chyba to taka super geometria, że aż utajniona aby inni nie skopiowali ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
beskid

Geo Toola to nie problem bo był testowany więc najpotrzebniejsze cyfry są. Ale żeby w największych miastach tak długo zwlekać albo przynajmniej nie dać jednego egzemplarza do "pomacania" to już przegięcie jest. Albo się coś robi konkretnie zwłaszcza, że sporo osób pyta albo rezygnuje i skupia się na samej "taniosze".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przeor

Czyli powtórka z rozrywki. Kross tak samo robił. Moon niby był, gdzieś testy nawet się pojawiały. Ale kupić nie można było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
meitner99

@beskid

Tool podobno ma być w Bikemotive w hotelu Cracovia. Jeden ze sprzedających tam mówił, że dostaną między innymi do jazd testowych jakoś na przełomie kwietnia/maja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adriansocho

@Wooyek a możesz powiedzieć, dlaczego kasujesz komentarze pod wpisami? Czyżby miało być tylko "do czytania", a nie komentowania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek
@Wooyek a możesz powiedzieć, dlaczego kasujesz komentarze pod wpisami? Czyżby miało być tylko "do czytania", a nie komentowania?

Od początku istnienia bloga skasowałem dwa komentarze: jeden "dubel" i jeden z poprawką literówki we wcześniejszym (którą naniosłem). Więc nie za bardzo wiem, o czym piszesz... Wszystkie komentarze są *bardzo* mile widziane, o ile oczywiście spełniają zasady opisane na stronie (ale do tej pory nie było ani jednego, który by nie spełniał).

Może coś nie przechodzi przez filtr antyspamowy...? Ale wtedy nie pojawiałoby się w ogóle.

Edytowane przez Wooyek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Tym razem zdecydowanie mniej sprzętowo, a bardziej... filozoficznie ;) Od jakiegoś czasu zastanawiało mnie, co będzie dalej po szale na starty w zawodach. Zapraszam do lektury tego, co wyklarowało się z tych rozmyślań ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wooyek

Czyli podsumowanie najważniejszych informacji o wszystkich pięciu seriach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
drchlubicz

A dlaczego leci w kulki?

A chociażby cenami:

TOOL 27.5  2.0 - 10.999 PLN,

SPEC Enduro 650B COMP - 11.999PLN   

osprzęt porównywalny, a geo, jakość i sztywność ramy?  chyba bez porównania... 

(źródło: bB #11 2014) - swoją drogą ciekawe porównanie, jeden art za drugim,

jak dla mnie wybór byłby jasny

pozdrower

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta