Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Imbusy WERA, polecam bo jakość bdb.

r1.JPG.00bc45e4f1bdb5a2cdcc50ce8f0e8f32.JPG

Łańcuszek, bo pewnie za karę km mój już się wyciągnie

r2.JPG.e8e5171c7f79d176ed7a3c28f6106d65.JPG

Mega, powtarzam MEGA odtłuszczacz ( ktoś już tu pisał o nim - ale naprawdę jest niesamowicie skuteczny )

r3.JPG.f2b16f5ed194efe95784cbf4e3797a2a.JPG

No i budżetówki RADICAL, w których przy 7-8 stopniach i nawet małym wiaterku jest mi ciepło

r4.JPG.0be7899126bdedd2805578c706aa25ee.JPG

r5.JPG.2d0f08069965a2495d6906101b371fec.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie tym się różni, że jest cholernie skuteczny a zarazem nieszkodliwy. Przykład ze święta zmarłych - uwaliłem sweterek wełniany na klacie woskiem / parafiną ze zniczy ( Na przykładzie wcześniejszych przygód z woskiem np. na Jeansach zostawała plama tłusta a sam wosk wypłukiwał się po kilku praniach, / o zapaskudzeniu swetra woskiem już nie wspomnę, bo byłby do wyrzucenia bez tego cuda ) przyszedłem do domu wkrwn, ale przypomniałem sobie o Meglio. Spryskałem, poczekałem 5 minut, potem prysk na szmatkę i 10 sec. wycierania, potem pranie normalne. Wieczorem nie mogłem znaleźć śladów, gdzie wosk był na swetrze, a sam swetr czyściutki bez najmniejszych oznak. Drugi przykład to szyby po e-papierosach w samochodzie - są cholernie tłuste po już godzinie palenia. Ciężko to zmyć, ale Meglio jeden prysk i szmatka i po sprawie.

Jak pisałem, wg. mnie jest to mega skuteczny środek, nie miałem do czynienia z podobnym do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janu_sz napisał:

Drugi przykład to szyby po e-papierosach w samochodzie - są cholernie tłuste po już godzinie palenia.

Tak jak twoje płuca. Rzuć to ścierwo bo wcale nie jest takie nieszkodliwe jak się je maluje. 

4 godziny temu, michalr75 napisał:

Ostatnio była mowa ze Ludwik się tez sprawdza.

Bo tak jest. Używam do ogólnego mycia roweru i wystarczy. Jedynie z zapuszczonymi brudem zębatkami sobie nie radzi, a łańcuch i tak zawsze ściągam i czyszczę osobno. No i tarcze staram się przy myciu Ludwikiem omijać. Jednak co ipa to ipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brombosz napisał:

Rzuć to ścierwo bo wcale nie jest takie nieszkodliwe jak się je maluje. 

Sry, ale pozwolisz, że wybiorę na co zdechnę ?

Moim wyborem została pleśń w płucach ;)

Godzinę temu, Brombosz napisał:

Jednak co ipa to ipa.

Spróbuj tego co opisałem.

Edytowane przez Janu_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wk ludzie, którzy próbują nakierować kogoś innego co ma robić ze swoim życiem. Jeszcze brakuje tu speców vege, tych od wizerunku, wiary. 

Żyjcie jak lubicie, róbcie co uznajecie za dobre dla siebie i swojego zdrowia i nie próbujcie innym wmawiać co jest BE, a co nie. Moje życie, moje wybory.

Panowie, nie to jest tematem tego tematu jak i całego forum. Chyba, że się mylę.

Edytowane przez Janu_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się odniosę do tego, że to forum o rowerach, a nie o sposobie i stylu życia czyjegoś.

Jeszcze tu brakuje umoralniania o vege srege, o wierze, ubiorze itp.

Żyjcie jak sobie chcecie i dajcie innym żyć jak inni chcą. Nie ma nic gorszego jak nos w czyjejś dupie.

Kopcę na potęgę, uwalam się wińskiem co weekend regularnie, nie rzucam na tacę, mam dziary i kolczyki. Nic Ci do tego jeden z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michalr75 napisał:

Nie mam powodów żeby mojemu serwisantowi nie wierzyć,

Mamy 107 stronę... Ja nie mam powodów by komukolwiek tutaj nie wierzyć. Mamy różne doświadczenia i różne potrzeby. Inne zawodnik a inne taki szwendacz i esteta*, jak ja. 

*pierwsze i najpierwsze primo, to łańcuch nie może być uwalany tustym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, michalr75 napisał:

ściga się w maratonach w pierwszym sektorze więc chyba się zna

To mniej więcej oznaczać tylko tyle i aż tyle że ma "nogę" ...

41 minut temu, michalr75 napisał:

prowadzi sklep i serwis

To możne natomiast oznaczać tylko tyle i aż tyle że miał kasę na otwarcie takiego punktu i jako dobry "menadżer" mógł zadbać o odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach .

A poza tym o konserwacji łańcucha czy rowerów jest inny temat.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rzezniol napisał:

To możne natomiast oznaczać tylko tyle i aż tyle że miał kasę na otwarcie takiego punktu i jako dobry "menadżer" mógł zadbać o odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach .

Sam to prowadzi, we własnym zakresie, nie zatrudnia ludzi.

Koniec off-topu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...