Skocz do zawartości

[wakacje] Istebna 1-10 sierpnia, poszukiwany kompan(ka)


Jaszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w tym roku po raz pierwszy zdecydowałem się wybrać na rower w góry. Marzyłem o tym od kilku lat, dopiero w tym roku dogadałem się z kumplem i sprawa nabrała biegu. Niestety, raptem parę dni temu kumpel się rozmyślił... Ja nie chcę rezygnować z wyjazdu, tym bardziej, że już jest klepnięta miejscówka - no i mam zamiar wreszcie trochę się powspinać na dwóch kółkach ;) W związku z tym poszukuję towarzysza/towarzyszki na tę wyprawę. A teraz trochę więcej szczegółów...

 

Spanie jest już klepnięte w pensjonacie w Istebnej, koszt noclegu to około 40-45zł. W okolicy sporo ciekawych tras, również po stronie czeskiej i słowackiej. Pobyt jest planowany od 1 do 10 sierpnia. Pokój dwuosobowy, łóżka oczywiście pojedyncze ;) Jest jedno ale: taka wyprawa ma sens raczej z autem - ów kumpel auto miał mieć, ja nie bardzo... Oczywiście, można ostatecznie kombinować z pociągami, ale żeby wszystkie fajne trasy ogarnąć auto by się przydało.

 

Jeśli chodzi o mnie, to regularnie jeżdżę dużo na rowerze, ale po nizinach. W zeszłym roku razem z kumplem zrobiliśmy trasę Poznań-Kołobrzeg, rekreacyjnie, na 3 dni. W górach będę nowicjuszem, więc uprzedzam, że pewnie nie będę kręcił długaśnych tras czy masakrycznych podjazdów ;) I ostatnia kwestia - jestem z Poznania, a że przed takim wyjazdem trzeba by się pewnie spoktać i poznać, to poszukuję raczej osoby z okolicy.

 

Wiem, że całe to info może się wydać dość osobliwe a znalezienie kogoś na trzy tygodnie przed wyjazdem może być trudne, ale cóż... Jeśli nie spróbuję, nigdy się nie dowiem ;) W razie czego, pytajcie, będę się starał łodpowiadać na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...