Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

to stara rama gdzieś tam od 2010 chyba robiona z okragłą sztycą siodła do "skrzydła" w  ramie, nowe frame sety świeca się w sieci za 550f więc polska cena taka powiedzmy wywoławcza chyba, ale nie wiem kryzys mało rowerów na rynku, może ktoś się skusi, to tylko Langster pro ltd a nie żaden Sworks, dziwne,  że z widelcem Meridy, a nie framesetowym, stary  strzelił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MikeSkywalker napisał:

Jak chińskie spawarki na allegro, z niemieckobrzmiącymi nazwami. 

Nawet nie wspominaj. Miałem ostatnio burzliwy temat zakupu na spółkę z kumplem MIG'a/3w1. Skończyło się tym, że sam sobie kupiłem bestera bo się kretyn naoglądał jakiś shermanów i nie da sobie wytłumaczyć, że te 300A za mniej niż połowę ceny czegoś "normalnej" marki to delikatnie mówiąc ściema (pomijając, że nawet w instrukcji obsługi cyklu pracy brak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego bagażnika to jeszcze nie widziałem... 😀

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elektryczny-moma-28-CID767-IDONCtT.html?reason=observed_search&isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Nawiasem mówiąc - kto to kupi w tym pieniądzach nie mając pewności, że uszkodzona jest tylko bateria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, ale co konstruktor miał na myśli?  Ta zawiecha zanim strzeli to pewnie ma finezję pracy pługa.

Następny.  Szkoda że nie ma kiery wykombinowanej na czerwono bo by wyglądał jak mrówka z kosmosu:

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-kosmiczny-rower-promocja-CID767-IDxyem6.html

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznam, że ten motyw z odwróconym mostkiem mnie zaintrygował. Ciekawe czy dałbym radę jeździć na rowerze XL ;) A zawieszenie nie strzeli, bo pewnie jakiś dzieciak na tym jeździł i rower miał wyglądać i robić łał. Tylko był trochę przyciężki i nie jeździł dzięki czemu chodzi jak nowy ;) 

A ten drugi... Coś mi się kojarzy, że był taki zespół Nagły atak spawacza. Nie wiem czy jeszcze istnieją ale to byłoby dobre na okładkę płyty ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś coś takiego na żywo, także jest więcej niż jeden przypadek.

Za to u siebie już kilka razy, widziałem faceta z takimi rogami na kierownicy.

Regulowane rogi kierownicy Humpert Touring • RoweryStylowe.pl

Pewnie nie byłoby to dziwne, gdyby nie to że miał drugą parę takich rogów przykręconą do tych pierwszych. Oczywiście nie ten konkretny model, ale na takiej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...