Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Taka sytuacja... Chcesz poczytać forum, które od czasu do czasu przeglądasz i dowiadujesz się, że jesteś zablokowany. Żebym jeszcze kogoś obrażał, wszczynał awantury itp. Ale nie. Zasadniczo to nawet nie pamiętałem, że się kiedyś zarejestrowałem :) Dopiero z komentarzy pod filmem na kanale SB dowiedziałem się o całej awanturze. Postanowiłem więc przenieść się tutaj. Ze względu na ograniczoną ilość czasu tutaj też raczej nie będę zarzucał was milionem postów w każdej sprawie. Czasem jednak się pewnie odezwę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, franek1709 napisał:

jesteś zablokowany

Cześć. Nie jesteś sam. Jest tu więcej ludzi z tamtego forum.  

Moje zdanie jest takie ,że sam właściciel forum szajbajk pokazał klasę niższą niż mu się wydaje.  Jakim trzeba być człowiekiem, żeby nie mieć odwagi do napisania posta do ogółu , że jutro zamykamy. Nie będę płakał po zamknieciu jego forum ,choć  jest trochę żal. 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

Pogadałem forumrowerowe.org już od dłuższego czasu, ale pewna "akcja" zachęciła mnie do dołączenia do grona użytkowników.

Będę czerpał z waszej wiedzy i doświadczenia, a tam gdzie będę mógł sam się czymś podzielić, to chętnie się udzielę.

Pozdrawiam!

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich!

Od zeszłego roku mocniej zainteresowałem się tematem rowerów, nabyłem nowy sprzęt i jeżdżę rekreacyjnie po okolicy. Byłem na innym forum, jak wielu znalazłem się tutaj :) Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów już napisałem, może bym się w końcu przywitał...
Dzień dobry wszystkim. Wyłamuję się z obecnego trendu - nie przyszedłem z wiadomego forum :) Jestem Kuba, jeżdżę obecnie tylko na szosie, ale mam też starego trekkinga, który czeka na gruntowny remont. Raczej interesuje mnie długodystansowa turystyka rowerowa niż wyścigi.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, są tu jacyś miłośnicy rowerów? :D

Czołem drogie rowerzystki i pewnie również nietani kolarze! Wielbiciele wszelakiej maści dwóch kółek. Rozsiądę się tu w kącie i będę przyglądał z ciekawością. 

Dla emigrantów z wiadomego innego, zamkniętego nagle acz niespodziewanie forum, przedstawiam się jeszcze dodatkowo: to ja, Łabędź. B)

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego próbowałem edytować wpis ale już nei mogłem, postarałęm Ci się wyjaśnić do czego to nawiązywało, nie wiem jak na tym forum należy postępować, czy jest więcej zwolenników TVN, czy TVP .. Te same wpisy będa inaczej zrozumiane przez podzielone społeczeństwo, antomiast zauważyłem ,że temat polityczny newet tutaj nie wypalił, więc nie idźmy tą drogą ;) ...

 

Aczkolwiek, nie ukrywam , że polityką się interesuję :) pozdr.

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Tak jak wielu ostatnich jestem uchodźcą :) Siedzę sobie w szwecji, jestem elektro-mechanikiem. Spawam, naprawiam elektronikę, ale raczej w przemyśle, grubsze tamty jakieś sterowania silnikami wózków widłowych, jakieś sterowniki PLC duże silniki elektryczne. Ale zdarzają się też dla odprężenia jakieś naprawy wzmacniaczy domowych i samochodowych. 

Jeżdżę na starym Cannondalem Synapse chyba z 2009 roku. Znaczy się, ja jeżdżę, a on skrzypi : )

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...