Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

To dziś ja się pochwalę swoim patentem. 

 

Woda mi wypadała z koszyka na dziurach , przez co straciłem dwie pełne butelki.

UyiINMh.jpg

Ograniczniki aby guma nie spadła z butelki zrobiłem z taśmy. Przy okazji się zagapiłem i przeciągnąłem nitkę przez koszyk ale działa :)

JzbJu2o.jpg

Jeśli dzięki temu zaoszczędzę ze 25 zł na nowym , lepszym koszyku to czemu nie. 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie ;) te opaski całkiem zacnie trzymają. Gdyby to były trytytki. to pewnie bym się bał. Poza tym widzę, że są równie profesjonale podkładki dystansowe...

Wiadomo, ze elastycznosc metalu i tworzywa jest inna, ale jesli chodzi o wytrzymalosc to spokojnie moge pokazac trytytki o znacznie wiekszej wytrzymalosci niz te opaski. W opaskach natomiast najbardziej wrazliwym elementem jest sruba, ktora sie je sciaga, sa takie co sciagam grzechotka, ze az jecza, sa takie, ze dokrecam srubokretem i przeskakuja.

Co do trytytek to od HellermannTyton plecam, tak z innej beczki.

Samo rozwiazanie, to .....nie mam slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak kokpit do sterowania jet-packiem :laugh:

 

W sumie to nie jest druciarstwo, ale czasem spotyka się takie poprzerabiane kwiatki z gatunku "najbardziej pokracznie dostosowany kokpit" aż się człowiek zatrzyma w zadumnie. Ostatnio pod kieleckim akademikiem widziałem makrokesza "full'a" z mostkiem (sztycą kierownicy?) od składaka wysuniętym prawie w kosmos. :yucky:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,W moim mieście jest chłopak z... no jak to nazwać tak delikatnie... po prostu ma takie krótkie ręce. Bardzo krótkie. I on ma tak właśnie kierownicę pogiętą + rogi żeby móc jeździć. I o dziwo sprawnie śmiga.  

No i fajnie że śmiga. Nie zmienia to faktu że sama konstrukcja bez kontekstu jest zabawna.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma chore stawy a lubi pojeździć i ma w MTB giętą kierownicę. Też wygląda wsiowo ale cóż ma począć. Przynajmniej jeździ i stara się rozruszać.

 

Czasem takie rowery powstają bo np kogoś najzwyczajniej w świecie nie stać na zakup części i zakłada co ma albo co najtaniej dostanie. Bywa, życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Dosyć często widuję po Krakowie takie wydumki jakie crust zapodał. Zwykle na tanich góralach.

Rogi ustawione pionowo do góry albo nawet w kierunku jeźdźca to IMO próba ratowania kręgosłupa przed pochyloną pozycją.

Cóż pan zrobisz, jak lud nadal celuje w rowery górskie jako rowery do wszystkiego :)

Bogatsi jeżdżą z regulowanymi mostkami ustawionymi pionowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zawsze mostek można zamontować w kierunku "do siebie" :-)

 

Nie wszyscy są fanami czystej formy. Za głebokiej młodości kombinowaliśmy z rowerami jak się dało. Bywało, że miałem szosowego baranka w składaku zamontowanego, powiększony o platformę bagażnik i koszyk na kierownicy (aby była przestrzeń ładunkowa jak się na owocowy szaberek jechało), kawał gumy do przedniego błotnika przyczepiony (dodatkowa osłona przed błotem), dwa dynama (dla większej mocy oświetleniowej)... i furę innych "patentów"...

 

A co do przypięcia hamulców za pomocą opasek... Przecież 90% użytkowników rowerów jest święcie przekonana, że dotknięcie przedniego hamulca kończy się lotem przez kierownicę, więc w sumie to ten hamulec można nawet gumką recepturką przywiązać bo i tak jest "na sztukę".

Edytowane przez skimir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...