Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

ja Cie kolego Max mijałem wczoraj w parku, tzn wyprzedzałem, chyba ze 2x na górce przy zoo, poznałem CIe po tym specu 9kg :)

Wczoraj to niestety, ale nikt mnie w ogóle nie wyprzedzał! Cislem sam cały czas, nawet na szosie nikt mnie nie mijał, więc pomyłka kolego, ale to nie mnie wyprzedzales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... Co to jest Endomondo, czy ten Sportstracker??? Cos mi sie odbiło kiedys o uszy, ale to chyba dla biegaczy jest:)

dla rowerzystow tez jest , wejdz na endomondo.com  i poczytaj  . Sciagasz aplikacje na smartfona i odpalasz podczas jazdy , masz czas  i slad  , ktory zrobiłes jadac , aplikacja łaczy sie z internetem  wiec Twoje poczynania mozna na biezaco sledzic w necie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to niestety, ale nikt mnie w ogóle nie wyprzedzał! Cislem sam cały czas, nawet na szosie nikt mnie nie mijał, więc pomyłka kolego, ale to nie mnie wyprzedzales:)

To pewnie dzisiaj z nad Morza bałtyckiego piszesz.. Oj, na szosie Ciebie nikt nie wyprzedził, a jak było na autostradzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no Panowie proszę pociągnijcie wątek dalej. Mówiąc szczerze to uważam że "latający" kolega powinien udowodnić swoje czasy i już. Miałby spokój, a cała reszta zbierała by szczeny z podłogi...chyba że pokazały by coś innego ;)

Pzdr i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z gorolowic sol i kurka, róbcie offtop u siebie, bo nic nie wnosicie do tematu.

 

 

Co poradzę, że sława wyczynów twych wylała się poza region śląski i dotarła do centrum, tudzież innych obszarów terytorialnych PL. 

 

Stałeś się idolem mas, nie broń się przed tym, wręcz wspomóż sławę trackiem, a pamiętać cię będą na wieki jako nasamszybciejszego objeżdżacza parków na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc znalazł się świadek. Często dołączam się do kolegi Stujumper'a na pętli parku (ja to ten gość na zmodyfikowanym Krossie A2). Dołączam się, a właściwie zostaje łapany. Nie przejechałem z nim nigdy tej setki na pętlach, ale kilka kółek często pokonujemy w ostrym tempie i daję wiarę w jego słowa. I prawdą jest, że można spotkać tam tego bikera prawie codziennie godzinach popołudniowych.

 

Żeby nie offtopować, mój best na tej trasie w tym roku to 11:05 jadąc samemu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to niestety, ale nikt mnie w ogóle nie wyprzedzał! Cislem sam cały czas, nawet na szosie nikt mnie nie mijał, więc pomyłka kolego, ale to nie mnie wyprzedzales:)

Nie kolego, nie  mogłeś mnie zauważyć ........ pot zalał Ci oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak widziałeś :) hahaha

 

ładnie Max rozkręciłeś ten wątek, przynajmniej coś się dzieje.

a Ty jak będziesz tak szybko jeździł, to następnym razem skasuje CI to nowe koło .

Złap mnie jeśli potrafisz, a sam je oddam i przerzuce sie na wrotki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i robi się nam świetny dreszczowiec. Trochę kino akcji ( zapierający dech w piersiach pościg stuningowanego samochodu ochrony za zamaskowanym jeźdźcem na rowerze ), trochę komedii, elementy dramatu ( kolega Stumjumper z łzami w oczach oddaje dobrowolnie nowe koło i zakłada wrotki na których odjeżdża ku zachodzącemu słońcu )...piszcie dalej...będę śledził na pewno:D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździcie po tej pętli tak, jak kiedyś biegła czy trasą ostatnio oznaczoną (przy zoo itd.)? Na tej starej można było fajnie pognać. Nowa wydaje się jakaś zbyt kręta :P

 

Nie śmiejcie się z kolegi Stujumpera, bo zaraz wrzuci filmik jak na 18kg signie wygrywa finisz z peletonu IC i zrobi wam się bardzo łyso  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ucichło w tym temacie, więc pociagne wątek zeby bylo ciekawiej...

Dzis tak od niechcenia krążyłem po parku, aż pojajawil sie jakis Typ na szosie i podciągnąl tempo!:) ale niestety tylko na pol kółka...moze byl juz zmęczony, a moze to ja:) tak szybko jechałem i beknoł kolega, ale dzieki niemu wyszedł mi całkiem niezły czas na pętli, a mianowicie 10,21 min.

Oczywiscie śladu nie ma i nie bedzie bo Yeti nie istnieje:) jest tylko świst moich RoRo i RaRa 2,25" jak nadjeżdżam! Kto czasami smiga przez park ten wie ;)

Tak więc Panowie jak ktos pobije ten czas na góralu to pisac !

Oczywiscie pozdrawiam wszystkich ciężko trenujacych i niedowierzajacych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...