Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Soma Portola

 

Dwa podstawowe ustawienia Myszatej w porówaniu head-to-head

 

10784106184_5b2672f630_b.jpg

 

 

Sugeruję zacząć od któregoś z nich.

 

Lewostronny set-up to jazda w 99% na dropach plus z okazjonalnym, bardzo agresywnie przesunietym do przodu, chwytem na klamkach. Prawostronnie, jest bardziej klasycznie, szosowo, ale pozycja na dropach powoduje mało komfortowe wygiecie nadgarstków.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak walczyłem z woodchipperem, to przy optymalnym ustawieniu dolnego chwytu wychodziło mi ok. 20 stopni pochylenia. Niestety górny chwyt był wtedy na tyle niewygodny, że poddałem się i sprzedałem.. Bo chcąc ustawić względem wygody na górnym chwycie, dropy były tak pochylone, że nadgarstki bolały po 5 minutach po płaskim..

Z dropbarów jedynie ragley luxy wygląda mi na takiego, co i górę i dół obskoczy. Ale nie-do-dostania już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Ronina na sklep ;-) no fajny. 

798e1ded1351a462gen.jpg

Waga 580 12,04 kg czyli nieźle. Jest kilka rzeczy które przeszkadzają- pełne pancerze, ale niektórzy uznają za zaletę. Fajne hample trp z dwustronnym dociskiem- kultura pracy rewelacja. Jak z mocą niestety nie wiem. W tej cenie to fajny kąsek. Kierownica 480 ;-)) Na żywo jest piękny z tymi przepaleniami. Jedynie nie pasuje odstający kragiel na widelcu... ale tam. 

Edytowane przez woojj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak masz wymiarową stopę ale nie za małą a górna rura jest klasycznie klasyczna wg włoskich prawideł to niestety tak.
Mnie osobiście bardzo to wk...denerwowało nie tylko w  zakrętach(bo tu można sobie ustawić pedał właściwie) co na stromych ściankach pod górę mocno machając rowerem.
Dlatego przychylam się powoli do opinii Ivana Ivanieckiego co by górna była długa a mostek krótki. No i ..suport nisko :) Bo to też ma znaczenie.

(choć ocierało przy 29x1,9 a przy tej samej ramie i szosowym kapciu pewni było by na styk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wooju, czekaj, między ramieniem korby?
No to ocieranko może być (sam przy 43 bucie mam około 118-125 mm od osi spd do czubka nosa)..a to rama 580!!! Co przy ramie 40mm krótszej?   :devil: 
A polookasz jeszcze w realne przestrzenie dla opony w okolicy suportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...a tymczasem kumpel z Wawy - Pablo - kupił ronina pięćsetkę ;)
Idą jak ciepłe bułeczki...

Mike, Ty masz jakieś źródła z których nie korzystaj. Pablo ma takie dojścia, że mierzył dwa modele o dwóch różnych wielkościach w jednym sklepie. No ale robił to o 3 w nocy żeby nikt nie widział pewnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...