Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

heheh
wiesz Ivan, że miałem to na końcu języka, jeszcze z pół roku temu pokazywali tu co niektórzy jakieś totalne paścidła na hakach ciętych z blachy piętnastki no a teraz (bo Pl?) no to wymioty, KAU i moczem polewanie...
brzydki jest jak noc ale wierzę, że jak bym u zmieniarkę usunąć, wsadzić inne siodło, wywalić odblaski i napisać mongoose to by cmokał nie jeden i mówił "niemożliwe, że za 1600" hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga jak najbardziej słuszna moim zdaniem, bo jak już idą do tych marketów najwybiedowańsze ramy z najwybiedowańszym osprzętem, to niech przynajmniej będzie to w kształcie fajnej zabawki, jaką jest fat. Frajda z takiej zabawki będzie nieco większa niż z tradycyjnego makrokesza, a i świadomość społeczeństwa może wzrosnąć... no bo przecież - frajda z jazdy rowerem na pewno większa będzie, nawet pomimo osprzętu spod najniższej półki i ramy ze stopu żelaza z kupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja tam palcem wskazywał nie będę, kto te Mongoły chciał zza Wielkiej Wody ściągać. :P

A cmokania były, ale chyba tylko nad ceną - w końcu wtedy to było jakieś niecałe 600 zł.

Ale faktycznie - dobrze, że jest. :thumbsup:

Koledzy, to kto pierwszy wrzuca fotkę Rometowi na ryjbooka z zapytaniem "kiedy Wasz?", ze specjalną adnotacją dla biura projektowego? :teehee:

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

"the best bikepacking bike available" mocne słowa ale jeżeli padają na blogu While Out Riding to iwadomo, że to nie czcza gadanina. S


Dawid, ale to nie oni go tak określili, tylko Pan Bryant.

Atrakcyjna cena:
 

 

Frame, Fork, Cane Creek Headset and Porcelainrocket Framebag all for $1375

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos wiem, ale właśnie While Out Riding umieścił je u siebie na fb a to chyba "coś znaczy"? Czy dzisiaj żadne słowo się nie liczy..:(
A cena baardzo atrakcyjna, i jeszcze Porcelany podpięte!

myślę, że korby to szczegół, tu chodzi raczej o framset i.. packset(?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stała się magia! Sto trzydzieści jeden dni, tyle dni dokładnie minęło od rozpoczęcia projektu. Dziś o godzinie 23:46 odebrałem poród!  :laugh:

 
Karta noworodka:
- imie: BUŁA 1
- zabarwienie skóry: biała i lśniąca, podejrzenie albinizmu
- waga: 15253 gramy
- długość: 186 centymetrów
- kończyny: proste, ponadnormatywnie grube
- serce: pomniejszone, typ 1x10
- odruchy: poprawne
 
fat_47.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Po 38 milach wcześniejszej rąbanki, "Siłaczka" pod wzgórze Simon Fell. 3 Peaks Cyclo-Cross Race, Yorkshire Dales National Park, UK.

10968443_554649628005413_539509421220174
steep.jpg


Niestety, zajawkowany wcześniej "For the Love Of Mud" będzie można zobaczyć dopiero w okolicach kwietnia (na DVD lub Vimeo On Demand).

10930091_809024939159293_597482365442472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...