Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobrze jest, takie tematy to lubię

Pierwszy temat który sprawdzam po włączeniu forum :D W końcu coś innego niż wszechobecne ściganctwo...

Socjologu, jak byśmy wszyscy chcieli wrzucać wszystkie rowery jakie znamy to trzeba by przekopiować 3/4 internatu

Chodziło mi raczej o to, że za dużo czasu przed tym internetem spędzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Karwasztwarz, chyba będziemy do końca świata i o jeden dzień dłużej roztrząsać tutaj kwestię upośledzenia Europy, pod względem dostępności niektórych dóbr rowerowych. Kolejny fajny produkt, którego nie wysyłają do Europy, chociaż w wyborze dostawy mamy cały świat. :(

Opona reaktywowana (pojawiła się już na NAHBS w 2012r.) i wyprodukowana przez Panaracer na specjalne zamówienie Pana Bruce'a Gordona, bardzo chwalona na hamerykańskich forach przez jej użytkowników. A na stronie producenta próżno szukać odpowiednika. :verymad:

http://brucegordoncycles.bigcartel.com/product/rock-n-road-all-terrain-700c-tire
IMG_1863.jpg

PS. panSocjolog, pisz Pan ten licencjat, bo nigdy nie pojeździsz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Są pewne opcje...

 

Może nie tak fajowe ale trzeba sobie radzić lub importować...

 

Halo Twin Rail 29x2.2 oraz 700x29c

 

tyha-tr2-29-grp-an.jpg

 

 

Onza Lynx

 

onza-lynx.jpg

 

Continental Retro Ride  700x50c

 

corr72-1.jpg

 

Continental Tour Ride 700x37, 700x42, 700x47, 28x1 1/4

26491_8_Continental_TourRideDrahtreifen.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

"rozmowy kontrolowane odgórnie"

 

anarchy, podaję hasło: "szwedzka bułka napoczęta..." :D

 

Onza fajna, tylko jak wyżej - waga :( , no i chyba też problem z dostępnością będzie...

 

Zapuściłem e-mail do Bruce Gordon Cycles z zapytaniem, czy ewentualnie, w drodze wyjątku nie wysłaliby do Polski takiej paczuszki:

 

http://brucegordoncycles.bigcartel.com/product/rock-n-road-tire-and-tube-deal

 

Zobaczymy jaki będzie odzew.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jakzdrowiapragnę...

 

Normalnie jakieś ała macie z tą wagą...

 

Opona, która ma byc opona a nie jakąś szmacianą atrapą MUSI ważyć...

 

 

BTW...

 

Napisałem Canis, wkleiłem Lynx'a.  Jowisz tylko raczy wiedzieć dlaczemu...

 

Zatem Canis:

 

Canis-Skinwall.jpg

 

A do kupienia w Faszlandzie: http://www.bike-mailorder.de/Bike-Teile/Reifen/Reifen-29-Canis-Skinwall-2-25-Faltreifen.html lub w Andorze: http://www.commencal-store.co.uk/PBSCProduct.asp?ItmID=12158618

 

W UK niby same czarne, ale pewnie trzebaby poprostu trochu posmędzieć...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Dzisiaj dzień szalonych decyzji...

Mały deal z kolegą z pracy i Bordman CX Team już jedzie do mnie z jukejowa :):D


BTW. odpowiedź od Pana Bruce'a Gordona:

"I can ship tires to Poland - just not through my online store.
Please send me an email and I will fill you in - bruce@bgcycles.com
Regards,
Bruce Gordon"

Niestety nie napisał kosztów przesyłki, ale wstępnie zapytam: reflektuje ktoś z Was na te oponki w takim zestawie jak wrzuciłem w linku powyżej? (2 opony + 3 dętki)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No Panie Adamos... stajnia puchnie w oczach(byle nie augiaszowa hehe)
A z tymi oponami może się wstrzymaj jak przyjdzie rama bo różnie to bywa :)
jak brałem kuwaharę to nawet 700x42 miało wejść ale po drodze ogon jakoś się skurczył :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

anarchy, jeden rower ubył (część dealu z kolega) i drugi przybył - inaczej bym nie brał, bo i tak z miejscem już średnio jest ;)
rower ma być w piątek, więc z oponami się wstrzymam, ale coś mi się zdaje, że 700x42 (700x35 seryjnie) powinno łyknąć bez bólu...

poza tym tam jest sporo miejsca na błotnik - jako zimówka, z mniejszą oponą też pewnie da radę...

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anarchy, jeden rower ubył (część dealu z kolega) i drugi przybył - inaczej bym nie brał, bo i tak z miejscem już średnio jest ;)

rower ma być w piątek, więc z oponami się wstrzymam, ale coś mi się zdaje, że 700x42 (700x35 seryjnie) powinno łyknąć bez bólu...

 

poza tym tam jest sporo miejsca na błotnik - jako zimówka, z mniejszą oponą też pewnie da radę...

 

 

Rower ubył, rower przybył. Czysty luksus. Mi już łatwiej byłoby przemycić kochankę niż nowy rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hehe, jaki kurde luksus? Tylko ja wiem, czym to będzie okupione, jak przyjdzie kurier z nowym rowerem. <_< No ale jak to mówi stare, ludowe przysłowie: za przyjemność trzeba płacić...

 

 

Kiedy ściągałem nową ramę, podałem adres znajomego serwisu.

Tamuj złożywszy, wtoczyłem się na podwórzec jakby nigdy nic.

Stara rama była czarna, nowa też i jakoś przeszło (BTW, moja Imć zauważy

przestawienie filiżanki w kredensie, lecz w temacie rower przejawia ślepotę totalną).

Jednak do szczęśliwego finału, przyjazd każdej części sygnalizował mi detektor ruchu

na drodze dojazdowej, żebym miał czas pierwszy stanąć u bram.

Takie są uroki pracy obu członków stadła w domu. Ale czymże są te drobne nieodogodności

przy rozkoszy obcowania z metalową lub węglową miss?

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Jak to ma jakąś rodzinę, znajomych w Hameryce i konto na twarzoksiążce (Ivan odpadasz :D), a chce zagrać o fajnego fatbike'a, to słać zgłoszenia w konkursie na ich adres :D A "nóż-widelec" się trafi :yes:
No i jak tu się karwasz nie denerwować, skoro konkurs tylko dla mieszkańców USA - znów jesteśmy dyskryminowani. :verymad:


Konkursiwo tutaj - nie trzeba nic więcej robić, poza zgłoszeniem kandydatury i "zalajkowania" tej strony na ryjoksiążce. :)

A pono w Japonii jeździ więcej tych Moonlanderów, niż w samym USA :woot:

936523_541238245926852_1633752325_n.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...