Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mieli jeszcze jakiś czas temu nawet trzy sztuki, ale widać się wyprzedały...
Mimo to zawsze można się zapytać ;)

http://www.t-bike.pl/kross-unplugged-kremowy-zielony.html

 

 

W sumie rama chyba na tyle duża (jak dla mnie - 176cm), że można by się pobawić trochę i przerobić go na coś a'la przełajówkę. Co Panowie na to?

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. :)

kubim, tam mają tylko wersję zwulgaryzowaną,  z amorem i całą zbędną dla mnie resztą , na allegro stoi jeden na 2300 ale ja mam dograny temat za kwotę która nie zmusza do odwiedzin wonga.com

 

mam 186 i jednym z pierwszych zakupów będzie sztyca 400mm(obejma też, ta seryjna jest na "blachowkręt")

z tego co czytam to nie ma się nad czym zastanawiać. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ja myślę wprost przeciwnie! To, że nie ma odrębnych działów to inna sprawa, ale mam wrażenie że to, co kiedyś tutaj wspólnie założyliśmy idzie do przodu małymi kroczkami. :thumbsup:
BTW. anarchy godzinę temu #1000 posta popełnił, a temat bardzo niedługo dobije do 65 000 wyświetleń! Gratulacje i ukłony szacunku dla Ojca Założyciela ;)


 

 

A tak to sobie żyjemy w lekko zacofanej Krainie i mamy o czym pisać. My to mamy zajefajnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
anarchy godzinę temu #1000 posta popełnił

k.. co za PRZYPADEK, w romkowym napisałem tysięcznego albo tysiąc pierwszego :)

To prawda - idzie ku lepszemu (galeria 29er i np ostatnio wrzucony Roman Kazika)

 

Ivan - ściągam beret ze łba, szacunek.

 

ps: Pany, wrzućta coś tu na ruszt bo się "aż niesmacznie" zaczyna robić powoli...

 

 

 

Np: Idzie Św. Mikołaj to można kupić dziecku na ten przykład taki smaczny kit-zestaw, prawie jak u Hellera Hymbrolla :)

 

richard-sachs-house-industries-6.jpg

 

 

Detale jak w dobrym modelu plastikowym (nigdy nie sklejałem plastików) naturalnie powalają:

 

richard-sachs-house-industries-3.jpg

richard-sachs-house-industries-10.jpg

richard-sachs-house-industries-2.jpg

 

i całość, naga:

richard-sachs-house-industries-7.jpg

oraz w pełnym rynsztunku:

richard-sachs-house-industries-1.jpg

Klasyka pełną gębą, ale bez usilnego przymilania się kwiecistymi zakończeniami łączników czy polerowanymi dodatkami.

Taki zwykły i niezwykły w jednym. Świetny.

 

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Pany, wrzućta coś tu na ruszt bo się "aż niesmacznie" zaczyna robić powoli...

Mówisz i masz :) Niedawno mieliśmy Firefly w wersji 650, no to teraz w wersji bardziej "wypasionej". Ma potencjał skubaniec...

FF-02-thumb-500x467-26683.jpg

FF-01-thumb-500x307-26680.jpg

 

PS. Ja tam już tylko czekam na Smaczną Paprykarzową Godzillę :P

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos -potencjał - znaczy się? No bo myślę na co wielki łysy grubas jest? Czy to idzie po piachu? Czy tylko "pływa po bagnach". Tak bez zębów?
Wiem!!! Toż to idealny rower na .. polskie drogi! Łyse opony co by po asfalcie przetaczały się lekko a grube co by w jakiejś zapaści/czeluści nie zniknąć w środku miasta :D


Gojira? ino czy się doczekasz? :( i czy będzie smaczna? zaczynam powątpiewać w narodziny przed Stallovym Paprykarzem, teraz marzę o tym by choć skontrować "barany" dwóch wąsatych mysz jak wpadniecie z Ivanem.. no zobaczymy... Niby prawie wszystko jest a nic nie ma.. a kolor? To jest dopiero wyzwanie...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Co to za kierka?

pewnie jakiś ragley albo soma - coś do czego  upodobnić się chyba miało Wąsate Myszysko (bo tak właśnie ma wyglądać PORZĄDNA kiera)

 

 

Ja tam do niczego nie namawiam, ale pewnie znasz ten Kuwahorowy Żółty?

a wiesz co ja myślę o żółtym i przełaju, w dodatku beżowe boczki, no Kolego.... :) 

"Boję się", że będzie klasycznie do bólu ale ja już tak ma cholera, że podoba się no ale u mnie? ooo to by nie przeszło...

 

ps: co się zaś tyczy powyższej marki - to niesamowite jak kiedyś jeden film potrafił tak nakręcić interes firmy, podobnoż w USA każdy młodziak chciał mieć Kuwaharę (nam pozostawały gumowe figurki E.T z wysuwającym się łbem - ktoś to pamięta jeszcze?

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak już pisałem na Myszatej albo masz poziomo dropy albo masz poziomo klamki, bo nie ma egro podgięcia. Stąd u Lorda dropy celują w glebe a u mnie klamki agresywnie przesuwają pozycje na nos...

 

No musi WTB... kurniawka... Komu to przeszkadzało...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Stąd u Lorda dropy celują w glebe a u mnie klamki agresywnie przesuwają pozycje na nos...
 

.. no niby tak, ale jak sam Lord mi mówił dzięki temu ma podparcie dla dłoni w dolnym chwycie i nie wygina nienaturalnie nadgarstka a nie że ślizga mu się ręka po poziomej rurce :)
A przy okazji - (jako, że nadal myszy nie macałem) gadali my o tym chwycie za dropy, że mocny, pewny , szeroki itd
To ja się pytam (pewnie głupio): czemu klamek tak nie spuścicie co by głównie łapać za końcówki kiery i mieć klamkę pod palcem (podobno któryś tam z Was nie sięga hehe), ja wiem że wtedy rezygnujecie praktycznie za górny chwyt na klamkach. No a drugie jeszcze głupsze pytanie (w dodatku odwracające ideę C/MXa) czemu nie dać jakiejś odwróconej jaskółki od góry brzuchem? Sam o tym myślałem, miałem takie kowadło w ręku i "na sucho" leżało dobrze. Naturalnie chwytu na środku u góry nie było no ale...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...