Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

...a Salsa cichcem zapowiada nowy model. Deadwood. Czyli Fargo na sterydach ;)

 

 

 

Deadwood_3quarter.jpg

 

 

...no i ten cudny kolor - niczym pochodna romkowego 29era i gienkowego haela  :icon_redface: 

 

Deadwood_profile.jpg

 

 

 

INFO: http://salsacycles.com/culture/introducing_deadwood

 

 

 

POZDRo-:ver

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Deadwood


Znamienna nazwa... :)


A poniżej ciąg dalszy oregońskiej sagi "7 bikes for 7 wonders"...

Breadwinner Cycles (ktoś, kiedyś na forum pytał o definicję bikepackingu, no to tutaj Ira Ryan to bardzo ładnie wyjaśnił ;) )




Argonaut Cycles (otwieracz do izobroników zniszczył system :D )






 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

(ktoś, kiedyś na forum pytał o definicję bikepackingu, no to tutaj Ira Ryan to bardzo ładnie wyjaśnił ;) )

 

Uuuuu cos czuję, że jak tylko Prezes wpadnie i zobaczy tego garba u gościka, nie będzie litości :icon_mrgreen:

 

Nieco dziwne z reszta. Koleś twierdzi, ze rama ma być plecakiem a potem zakłada jeszcze plecak :)

 

Niekonsekwencja?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sterylne, nie sterylne. co wcale nie zmienia faktu, że gdybyś znalazł którykolwiek z tych rowerów, to raczej już byś go nikomu nie oddał.

Dla mnie super idea, na promocję "regionu" (celowo napisałem w cudzysłowie, bo Oregon to taka większa Rumunia) i w ogóle rowerowanie.

Poza tym, jak mnie się marzą takie asfalty i szutry w Polsce, jak na tych filmikach...

I to praktycznie bez blachosmrodów...

Echhh...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale myślę, że jak byś mieszkał w NYC to do wspomnianych terenów miałbyś dalej niż od siebie na Suwalszczyznę  :D (prawda, szutry i tereny mają tam piękne) czy na np Ukrainę (gdzie szutrów już Ci pod dostatkiem) więc nie ma co narzekać.
To raczej jest kwestia tego, że u nich bywają szutry a u nas drogi polne.
A tak po za tym przez tą sterylność  o jakiej wspomniał Ishi filmiki tracą swoją wiarygodność (a przynajmniej jak dla mnie pan z dyndającym worem :D ).

ps: Co nie zmienia faktu, że bardzo bym chciał by takie miasto Szczecin udzieliło nam wsparcia, środków pieniężnych i pomocy przy wyprodukowaniu takiej krótkometrażówki reklamującej nasz region, Choć patrząc na to co zmontował Lord po Stallowym 2014 wiele nam nie brakuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Co nie zmienia faktu, że bardzo bym chciał by takie miasto Szczecin udzieliło nam wsparcia, środków pieniężnych i pomocy przy wyprodukowaniu takiej krótkometrażówki reklamującej nasz region, Choć patrząc na to co zmontował Lord po Stallowym 2014 wiele nam nie brakuje

 

No właśnie! I jeszcze zapłaciło za 7 takich rowerów (mogą być nawet od Mistrza R :P) dla ochotników, co to ich z nieskrywaną przyjemnością po krzaczorach i innych jaskiniach z nietoperzami szukać będą. ;)

 

Hehe, ale by było...

 

Na Stallovy by chyba pół Polski zjechało... :D

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos, ale kto Ci powiedział, że tam jest tak wszędzie? :D Jeśli jest, to chylę czoła, ale podejrzewam, że wybrano te lepsze fragmenty - co zresztą jest całkowicie zrozumiałe ;) U nas też się da wybrać 'lepsze fragmenty' - np. w Katowicach spokojnie da się ogarnąć parokilometrową przejażdżkę jak w Beskidach, w Gliwicach przypadkiem wyjechałem na takie 'lodowe pustkowie':  

30w1bpd.jpg

 

Da się? Da się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..na szczęście/a może nieszczęście "pół Polski" nie jeździ na stali :D

 

No właśnie! I jeszcze zapłaciło za 7 takich rowerów (mogą być nawet od Mistrza R ) dla ochotników
 
Gdyby gmina zrozumiała, że w ten sposób promuje lokalną markę a to przekłada się na jej obroty i podatki w kasie miejskiej.... Tylko, że "miasto" nawet przez lunetę nie widzi dalej niż czubek własnego nosa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

adamos, ale kto Ci powiedział, że tam jest tak wszędzie?


Oglądałeś filmik? Tak powiedział ziomek z Agronauta - wyjjeżdasz z miasta i masz takie drogi.

Zresztą to nie tylko jego opinia, a wielu odwiedzających Oregon. To po prostu fajny KRAJ A NIE PAROKILOMETRÓWKA ;) do jeżdżenia na rowerze.

 

 

Da się? Da się ;)


PS. Kto mówił, że się nie da? ;)

qz5b3s.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..a z innej beki - Gojira dostała dziś nowe/stare buty. na tył poszedł jakiś maxis pół łysy 700x42 (realnie 38), na przód .. nano 29x2,1 (o realnej szerokości 50mm)
Miała być telepawa po Puszczy Bukowej, ale wyszło jak zawsze i odwiedziliśmy Piaskową Babę i okolice.

DSCN1930.jpg

..ostatnio od dwóch osób usłyszałem, że co niektórzy z tego wątku za bardzo kombinują (w tym ja), że szukamy igły w stogu siana itd
I dziś, po jeździe z Prezesową.. w sumie nie wiem już co myśleć. Może Ci-Tamci mają rację, może się pogubiłem w poszukiwaniach...   :whistling: 

ps: a wydawało mi się nawet dwa dni temu, że już, już jestem bliski idealnego zestawu rowerów...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...