Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Chciałem zmontować tylko najlepsze momenty co udało się nam nagrać, a było z czego wybierać, bo single są rewelacyjne - super, że się Wam podoba  :)

W sumie tak się przyjrzeć, niby filmik ze zlotu, a widać tylko cztery osoby - akurat tylko taką ekipę zebraliśmy tego dnia co ruszała na single, reszta już miała to objechane :)

 

@Sol - Właśnie w takich momentach dobrze, że kamera była włączona - nie zawsze się udaje, a Safian faktycznie miał pecha do mokrych desek na mostku - całe szczęście wyszedł z tego bez obrażeń  :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na następnym zlocie wszyscy będziemy gubić pieniądze :)

 

@safian, też wiele nie oczekiwałem od ujęć z okna, bardziej tak dla testu - postawić kamerkę, niech trzaska zdjęcia i zobaczymy co wyjdzie :)

 

@Jurcyk, my mieliśmy trochę deszczową pogodę, ale bez jakiegoś większego zerwania chmury i spokojnie można było jeździć. Ogólnie woda nie przeszkadzała, kałuż nie było za wiele - oczywiście nie licząc niebieskiego odcinka gdzie była masakra. Ale tam podobno jest tak często :)

 

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - na tym festiwalu, ogólnie tam będzie masa fajnych imprez - od Enduro, po trial, Bikemaraton, skoki na wielką poduszke, do tego jakieś warsztaty, wycieczki, targi rowerowe, a wieczorami w weekend after party w klubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

michalj kupił w biedrze latarkę czołową , ale nie wiem jak się nazywała

 

faktycznie dawała zacnie . . .

Byłem ostatnio na Smreku, myslalem, ze może znajdę Twoje koleczko od przerzutki, ale nigdzie nie było. :P A swoją drogą, to spadl juz tam śnieg.

 

Poza tym jest dobre info co do singli. Polska cześć ma się ostro rozbudować, stworzyc nową, własną markę, powstanie dużo nowych tras w ciągu najbliższych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to w Czechach sprawa jest dosyć zagmatwana, poszczególne gminy chcą stworzyć swoje punkty startowe na ścieżki (jak obecnie Singltrek Centrum) i odpowiadać za poszczególne odcinki. Ogólnie dużo na ten temat jest na forum emtb.pl to jak ktoś chce to może sobie o tym poczytać. Nas jednak bardziej interesuje to, że w przyszłym roku mają już ruszyć z projektowaniem nowych polskich tras (około 150km, różne poziomy trudności).

 

Zlot na Rychlebach byłby ekstra, koniecznie wybiorę się tam w przyszłym roku. Jednak nie wiem jak byłoby właśnie z dojazdami, bo o tym na zlocie też trzeba pomyśleć jak pisał Jasiński :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...