Skocz do zawartości

[700-1000zł] mtb


beeska85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Postowiczów :)

Jestem Sebastian z Łodzi, chciałem ( w końcu ) zakupić dobry rower, wcześniej zakupiłem gruchota z którym miałem tylko problemy, 2gi zakupiłem po dobrej cenie ale też się okazał trefny choć 3 sezon pojeździłem, mam dość, chciałem zakupić w końcu dobry w miarę mozliwości cenowych rower, także jeśli można prosić o pomoc w wyborze, jeżdżę głównie po mieście, ale nie po ulicach, lubię pochulać bardziej po jezdni, nie lubie nudnych terenów tylko staram sobie urozmaicać trasę, a druga opcja to taka że jeźdżę też czasami po lesie, nie jest to jakiś ostry teren, w miarę prosty bez żadnych ekstremalnych zjazdów, także wydaje mi się że dobry będzie taki mtb o ile dobrze rozumiem, amortyzator wystarczy na przód, mój wzrost to 172 cm, i waga 73 kg, cóż jeszcze mogę dodać, także jeśli można prosić o jakieś porady, albo polecenie jakiś stronek gdzie można dostać dobry rower, sprawdzone jakieś firmy, z tego co wiem to kros albo giant? ale nie znam się kompletnie więc bardzo proszę o wyrozumiałość, jeśli można prosić nawet o linki do danych rowerów jeśli ktoś byłby w stanie zasugerować coś ciekawego co może jest w promocji, wiem że sporo wymagam za co z góry przepraszam :)

dziękuje za kazdą pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepiej wypada Kands 1300, jeżeli odpowiada ci kolor srebrny, były też czarne ale się zbyły, to spokojnie możesz go brać, ew. możesz się zastanowić nad Unibike Mission, bardziej zrównoważony osprzęt, ale napęd sporo gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepiej wypada Kands 1300, jeżeli odpowiada ci kolor srebrny, były też czarne ale się zbyły, to spokojnie możesz go brać, ew. możesz się zastanowić nad Unibike Mission, bardziej zrównoważony osprzęt, ale napęd sporo gorszy.

 

ten Kands wydaje się porządny i cena przystępna, patrzyłem na krossy na jednej stronce jakiś czas temu i niektóre były ciekawe za 700-800 zł, tylko nie wiem gdzie to było, może jakieś inne sugestie?

 

a co sądzisz o tym Krossie?

 

czy coś w tym stylu...

http://www.activsport.eu/product-pol-9238-Kross-Hexagon-X3-Oki-19-srebrny-mat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę głównie po mieście, ale nie po ulicach, lubię pochulać bardziej po jezdni, nie lubie nudnych terenów tylko staram sobie urozmaicać trasę, a druga opcja to taka że jeźdżę też czasami po lesie, nie jest to jakiś ostry teren, w miarę prosty bez żadnych ekstremalnych zjazdów, także wydaje mi się że dobry będzie taki mtb o ile dobrze rozumiem, amortyzator wystarczy na przód, mój wzrost to 172 cm, i waga 73 kg, cóż jeszcze mogę dodać, także jeśli można prosić o jakieś porady, albo polecenie jakiś stronek gdzie można dostać dobry rower, sprawdzone jakieś firmy,

Tu najlepiej pasowałby jakiś cross,ale jak chcesz mtb,to proszę:

http://rower-sport.pl/pl/p/ROMET-RAMBLER-15-oraz-17-2-kolory/594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się ciekawy ale ja już zdecydowałem się na kandsa, co prawda do 10go grudnia czyli wypłaty jeszcze kapkę czasu więc będę przeglądał inne ale na tą chwilę żadne mnie tak do siebie nie przekonały tak bardzo jak ten kands, ale mimo wszystko czekam dalej na kolejne propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos kandsa to mam ich maestro, od prawie 2 lat. rower jest uzywany codziennie, przy kazdej pogodzie. dystans dzienny to okolo 20 km. plus 40-50 km ciagiem kilka razy w miesiacu. rower ma sie dobrze, do tej pory wymienilem pedaly, padly dosc szybko. opony i detki tez poszly do ludzi, wymiana nie wynikala z potrzeby a z tego, ze chcialem opony 29x2,25. a, i hamulce tez szybko zmienilem, na avidy sd7. poza tym wszystko jest takie samo od 2 lat. moge wiec powiedziec, ze ten model kandsa calkiem im sie udal.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu info od sprzedawcy na temat hill'a 1000 - ,,

Witam.

Oto odpowiedzi na zadane pytania.Jest strona internetowa fabryki : www.mifa-shop.de ale tam tego roweru nie ma.Ale znalazłem go na stronie www.real.de (wpisać Hill 1000). Jest trochę danych.Amortyzator z regulacją skoku firmy Zoom z głowicą aluminiową. Rower nie ma obić i otarć (w jednym miejscu minimalnie uszkodzona naklejka) Chcę dodać, że ładuję do busa kilkadziesiąt rowerów, ale staram się je zabezpieczyć.Hamulce mają napis 0821328. Jest to prawdopodobnie model dsk907. Znalazłem je na stronie www.ebay.de wpisać nawę " v+ h Promax hydraulish Scheibenbremsen ". Korba stalowa 3-rzędowa,o ilości zębów 42/34/24. Waga roweru 16,5 kg. Łańcuch KMC. Rower posiada oczywiście pedały takie jak na zdjęciach z Reala. Tylna zębatka 8-rzędowa. Jest na niej napis SUN RUN INDEX SYSTEM. Piasty Parallax.Co do gwarancji z powodu, że mam bardzo małą marżę i wszystkie części są droższe od mojego zarobku daję tylko gwarancję rozruchową. Po otrzymaniu i sprawdzeniu roweru w razie wątpliwości może Pan odesłać rower na swój koszt. Ale, jak na razie nie było niezadowolonych klientów ( proszę zobaczyć komentarze). Mogę jeszcze zaproponować , że gdy rower nie zostanie sprzedany na aukcji, a będzie Pan zainteresowany, to proszę o kontakt, mogę jeszcze obniżyć cenę. Sztyca siodełka posiada średnicę 27,2mm. Pozdrawiam. ''. co o tym sadzicie ?

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto normalny wkłada z tyłu deore shadow (albo i nie, ale nowy rocznik), hamulce hydrauliczne, i korbe stalową???

No tak,tu się zgadzam z Tobą.Jest to na pewno jakieś dziwadło.Wygląda na to,że jakaś firma robiła porządek z zapasami magazynowymi.Tak robi jeden sprzedawca z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://onlineshop.real.de/Alu-MTB-off-road-Hill-1000-26er-oder-28er/0397773001001;jsessionid=B757486BC46F62AEACD281259F7D6961.APCPHYBREA3

 

http://onlineshop.real.de/Alu-MTB-off-road-Hill-1000-26er-oder-28er/0397773001001;jsessionid=B757486BC46F62AEACD281259F7D6961.APCPHYBREA3#product_details wiekszosci sie domyslam, kiepsko u mnie z niemieckim. widzi ktos tu, w tym opisie, amortyzator ? cena roweru z przesylka do Polski to 355 euro czyli okolo 1458 pln. ciekaw jestem jak nasz sprzedawca mogl zejsc tak z ceny...

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena roweru z przesylka do Polski to 355 euro czyli okolo 1458 pln. ciekaw jestem jak nasz sprzedawca mogl zejsc tak z ceny...

1.Hurtowy zakup,pewnie bez vat(dodatkowo)

2.Sprzedaje prawdopodobnie też bez vatu w Polsce

3.Opis widelca:czarny.Wygląda na Zooma.

Jak na marketowy rower,specyfikacja niezła.W polskim Realu nie ma takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladajac strony z rowerami i to u nas i to angielsko, hiszpanskie, takie cwiczenia sobie robie, zeby tych 2 jezykow nie zapomniec, uderza mnie dysproporcja cen-zarobkow. w Polsce , nawet na taki marketowy rower, trzeba przeznaczyc , czesto, ponad polowe wyplaty. a na zgnilym zachodzie cena 350 euro to okolo 25 % miesiecznego dochodu. ... a to przeciez my jestesmy biedniejsi.

 

 

pozdrawiam.

 

mam 29 era i warzy on niecale 14 kg, skad w tym hill'sie 16,5 kg sie bierze ?

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie wazony :sick: . hill's ma gumy continental 26x2,25. zakladajac, ze da sie go wyrwac za powiedzmy 9 setek, to bedzie wart takich pieniedzy ? kandsa maestro oddam szwagrowi, a hill's sluzylby za transport po dziurawym wroclawiu... moze waga bylaby , jakims, gwarantem wytrzymalosci ?

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to w kansie maestro nadal nie musze niczego wymieniac, przerzutki chodza dobrze, lancuch, korba piasty tez sa ok. co prawda siodelko troche trzeszczy w trakcie jazdy ale tylko sporadycznie. natomiast amor od samego poczatku zachowywal sie, i nadal tak jest, jak uginacz. przy najblizszej okazji zrobie fotki kandsa na grubej kiszce i je tu wrzuce.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...