Skocz do zawartości

[rower] 29ery Krossa na 2013


PrzemkoVonLezajsk

Rekomendowane odpowiedzi

Po porównaniu paru cen z czeskiej strony Krossa znalazłem prostą zależność pomiędzy cenami polskimi a czeskimi.(cena czeska-10%=cena polska)

 

Powstawiałem do wzoru ceny rocznika 2013 i oto lekko zaokrąglone wyniki:

 

B2 2199

B3 2699

B4 2999

B6 3599

B7 3799

B9 5999

B+ 19999

 

Seto 2199

Inzai 2999

 

To tylko zabawa , ale po przeciekach czuć że ceny powinny być bardzo zbliżone ;)

z cenami to jest tak:

B2 1849

B3 2299

B4 2699

B6 3199

B7 3799

B9 5999

B+ 19999

ps: a wiecie moze, gdzie mozna kupic w polsce radony???

Edytowane przez cr4zylucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W B6 XL mija się z celem za duża będzie zdecydowanie bierz L czyli 21', mi nawet pasowała M czyli 19', a co do wzrostu to 188 posiadam więc porównywalnie tyle co Ty. Najważniejsze byś przymierzył się do bike'a: wsiadł na niego i przejechał kilka metrów by sprawdzić jaki rozmiar, bo nie zawsze się te tabelki sprawdzają gdzie pisze jaki rozmiar masz mieć

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odniesieniu do ceny geometria jest swietna, ogolnie rower z pogranicza sportu i rekreacji, blizej tego 1...razi dosc dlugi ogon polaczony z wysoka glowka i lagodnym jej katem - na podjazdach raczej nie bedzie rewelacji, a rower najpewniej bedzie wykazywal nadmierna mulowatosc przez optymistow okreslana mianem stabilnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M na 182 ? nigdy bym B6 nie wziął w takim rozmiarze, nie można się wyciągnąć, L znowu ma zbyt wysoki przekrok choć z dwojga złego wolał bym L , mam 182 cm noga 87 cm.

W przypadku 182 i noga 78 wybór jeszcze trudniejszy, rozmiary Krossa są powalone jak Cube ;)

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny rowerow Kross na rok 2013 moze i sa wygorowane, ale nie ma zadnego problemu by przy zakupie uzyskac rabat 10% :).

 

Ps. duzo w tym temacie o radonie( u polskiego dystrybutora nie dosc, ze ceny wygorowane to nie ma mowy o zadnym rabacie :angry2: ).

 

Problem polegal w tym roku na tym, ze to sprzedawcy dyktowali ceny, bo rowerow w najbardziej popularnych rozmiarach i w dobrej cenie juz w kwietniu/maju nie bylo w sprzedazy, bo wyszly. Mam nadzieje, ze na 2013 lepiej sie zaopatrzyli i jak im rowery zostana, mozna bedzie negocjowac ceny. Choc oczywisicie bywaly i w tym sezonie dobre oferty, ja rower wyceniony na 8200zl kupilem za 5000, kolega meride z 6200 utargowal na 4500, oba rowery kupowane w kwietniu/maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...