Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'gravel'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Sponsorowane
  • Rowerowa baza wiedzy
    • Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
    • Jaki rower kupić do X złotych?
    • Rowery/ramy
    • Amortyzatory rowerowe przód/tył
    • Napęd rowerowy
    • Koła rowerowe
    • Hamulce rowerowe
    • Sprzęt rowerowy
    • Akcesoria rowerowe
    • Sklepy rowerowe
    • Nowości
    • Mania lekkości + Projekty rowerów
    • Imprezy i wydarzenia rowerowe
    • Wypadki i stłuczki rowerowe
    • FAQ - Najczęściej zadawane pytania rowerowe
    • Forum rowerowe dla niezarejestrowanych
  • Warsztat
    • Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
    • Renowacje rowerów i części rowerowych
    • Druciarstwo rowerowe
  • Odzież kolarska
    • Ochrona, dodatki, akcesoria
    • Odzież górna
    • Odzież dolna
    • Pytania i porady odzieżowe
  • Trening i zdrowie
    • Trening rowerowy
    • Dieta i odżywianie
    • Problemy zdrowotne
  • Wyprawy, wycieczki i ekspedycje rowerowe
    • Turystyka rowerowa
    • Sprzęt turystyczny
    • Planowane wyprawy i poszukiwanie osób
    • Relacje z wypraw
    • Szlaki i trasy rowerowe
  • Społeczność rowerowa
    • Regionalne grupy rowerowe
    • Forum Szosowe
    • Ostre koło
  • Giełda rowerowa
    • Sprzedam
    • Kupię
    • Inne
    • Wspólne zakupy
    • Praca
    • Skradzione
    • Wyceny rowerów
  • Strefa testów
    • Testujemy sprzęt
  • Z innej beczki
    • NIERowerowe forum na max!
    • Propozycje, uwagi, życzenia i krytyka
    • Technical support
  • Regulamin/Kontakt/Reklama
    • Regulamin/Kontakt/Linki
  • Szara strefa
    • Śmietnik
    • Archiwum

Blogi

  • Blizzard's Blog
  • peeotrs' Blog
  • Tomek9999's Blog
  • evo's Blog
  • japierdykam Blog
  • Morpheo.bikestats.pl
  • Kozak's Blog
  • Blog Liptona
  • zabiel17's Blog
  • szkapa's Blog
  • ROWERKA's Blog
  • blog peeres'a
  • adik0703
  • Rowerowe.Org
  • Konraad's Blog
  • Forumowe nowinki
  • KROSSowiec jak bombowiec
  • bikergoniaBlog 'a
  • Blog Picha
  • BoaPoweR - blog rowerowy
  • MKTB's blog
  • bendus.Blog
  • foxiu dot com
  • andre330Blog
  • Blog Skeletora
  • bikeRider97Blog
  • yacek12Blog
  • Epic Bike
  • xanadu
  • zlypatryk-Blog
  • audicoupe21Blog
  • BLOG MARECKIEGO
  • wikrap1Blog
  • wikrap1Blog
  • eloproBlog
  • GPS na rowerze i nie tylko...
  • Punkxtr Blog
  • bikestats wikrap1
  • PaVLo - Blog
  • mojeMTB.pl
  • Blog rowerowy
  • mariuszmtbBlog
  • RastaPastorBlog
  • tour de france
  • Dwa koła Stalkera
  • Simson - przywrócić blask
  • Tomasz Walczak outofspace
  • Arkowiec1929
  • fiskusBlog
  • przemot
  • lovelasikBlog
  • skosBlog
  • masuBlog
  • masuBlog
  • Shrink
  • zohan85Blog
  • rovver.pl
  • irekemBlog
  • irekemBlog
  • Pomóżcie wybrać mi rower
  • BladeBikes
  • Iwon304Blog
  • wolfwhite1608Blog
  • wolfwhite1608Blog
  • Agamtb_Blog
  • MTBjohnyBlog
  • Rowerówka
  • bbRiderZ
  • tictacBlog
  • basti77Blog
  • WojkoperBlog
  • berebedumBlog
  • wojtek123464Blog
  • witoskBlog
  • kolarzówka + chińska metropolia = wariactwo
  • anka86Blog
  • anka86Blog
  • anka86Blog
  • maxcykloza.blogspot.com
  • likes93Blog
  • maja81hcBlog
  • Grand231Blog
  • bajk-owy blog - by runaway
  • 19Damian21Blog
  • tictac
  • CzyzbyBlog
  • Thunderbird25Blog
  • marcins27Blog
  • PrzemykBlog
  • Focus2002Blog
  • WorkerNICEblog
  • PikselBlog
  • macgyver89Blog
  • danon23Blog
  • pshemekXCBlog
  • ryholandiaBlog
  • europanadwakola
  • PrzemkoVonLezajskBlog
  • maciej1408Blog
  • stevenst f5 comp
  • amarok94Blog
  • Coraz Ssszybciej
  • Sebastian.S
  • arting
  • Bizon1Blog
  • LexioBlog
  • nosor
  • sprężyna z pike do duro
  • servismanBlog
  • servismanBlog
  • Jaki rower wybrać dla początkującego do skoków
  • Inside&Out ......
  • sPiDy-Blog
  • XavierHanspeterSupersaxoBlog
  • KlaWisz18 Blog
  • ArturbikerBlog
  • Adam. Wszystko jasne.
  • bikemaniak93Blog
  • Mieciu
  • mrnobodyBlog
  • Ekipa Poznań
  • donremigioBlog
  • I'am love bike
  • http://dlamnieidlawas.blogspot.com
  • OnyxerBlog
  • Bikeblog KeenJow
  • Blog Safiana
  • kokoshaglavaBlog
  • kokoshaglavaBlog
  • seboxdddBlog
  • Giant terrago W.I.P
  • thedeBlog
  • Unibike Mission
  • albionBlog
  • BasiqBlog
  • SNAFUBlog
  • flashorama
  • For Fun - Bike Blog | Blog rowerowy
  • For Fun - Bike Blog | wersja na forum
  • domino1312Blog
  • longer0709Blog
  • LuigiBlog
  • Freud
  • prawalewaprawa
  • RobertMajBlog
  • zbychBlog
  • Daleko jeszcze?
  • BuchtBlog
  • zbychBlog
  • beniopas123Blog
  • beniopas123Blog
  • PoczatkujacyBlog
  • No name
  • jacek83Blog
  • jacek83Blog
  • Blog Lookasa
  • rowerasBlog
  • maroxan
  • Targowa Bikers
  • Bikelog
  • Rzezniol`owe pisanie
  • MelissaBlog
  • KateemBlog
  • ESEJ O ROWERZE
  • krossbikerBlog
  • qba405Blog
  • iraslbnBlog
  • krikBlog
  • messBlog
  • Boso, ale na rowerze
  • marcus77Blog
  • Pearl Izumi
  • nicknamebuildblog
  • Składanie roweru
  • TGMBlog
  • Kellys Magnus White
  • djm1Blog
  • pazurqBlog
  • rmikkeBlog
  • David1999Blog
  • marcinowyBlog
  • PaffieBlog
  • mysiaBlog
  • macburzBlog
  • mi561Blog
  • Rowerowy lamer
  • chajcu
  • KamilooBlog
  • Antkowy blog
  • Poszukuje dobrego roweru do 1000zlotych
  • O marzeniach
  • Blog Grzesiekka
  • Plony jamajskie
  • by bike by szczecin
  • PavlitoBlog
  • KonradSkorkaBlog
  • RafaelloXXBlog
  • Aganieszka8Blog
  • Exon Level a2, agary35 scott aspect 30 D
  • Antek559Blog
  • Blog marcina
  • jasinski21444 blog
  • xxRafalxxxBlog
  • szewc71Blog
  • szewc71Blog
  • w201Blog
  • [Hexagon Kross] Dla miłośników Hexagona Kross,za co lubimy tą marke
  • [ROWER] - Doradzcie mi...
  • djsparrow
  • olek1303Blog
  • roweReda
  • walencik1Blog
  • walencik1Blog
  • skorpionBlog
  • piti92.blogrowerowy
  • piti92.blogrowerowy
  • elmaestro92
  • goral33Blog
  • kyloziom
  • SmooirBlog
  • ToMaZz-Blog
  • Kross hexagon v3 (2009) by happysad
  • WujcioHubertBlog
  • bastian77_blog_rowerowy
  • agent575Blog
  • kikosqeBlog
  • bomberFRBlog
  • Specialized20Blog
  • Kwadratura koła
  • NashBlog
  • Krolik104Blog
  • Rowerzystka1528aBlog
  • KOCHAM ROWER:)
  • HerodotBlog
  • agentpietruchaBlog
  • kamar59Blog
  • Blog KnockeR'a
  • KrossHexagonV6Blog
  • pysznyBlog
  • C21WBlog
  • Szczecin rowerem
  • SwirusBlog
  • Zapiski Rowerowe
  • Zapiski Rowerowe part two
  • PKDeathBlog
  • llancerBlog
  • edek1952Blog
  • Blog Mokrego
  • Bigos Blog - wyścigi
  • Sagitt77Blog
  • KMorawski
  • Matrixblog
  • KamilGTBlog
  • Ogarnij się człowieku
  • KalistaSkyBlog
  • Rowerzysta Niedzielny
  • Nowo złożony rower
  • camel1989Blog
  • arek997Blog
  • arek997Blog
  • Mama, Tata i prawie 2 lata
  • robertrobert1Blog
  • WilczekkBlog
  • Rowerowa Moc
  • Rowerowo
  • MTBrowerowy
  • danielo665Blog
  • JakubCiacheraBlog
  • dominikmaniBlog
  • Diana1983Blog
  • lukepsBlog
  • Rowerowy zawrót głowy:)
  • czarek189999Blog
  • Bartas66Blog
  • AloszaBlog
  • maniutek79Blog
  • Vigry3Blog
  • AlpFan
  • martin75Blog
  • jaka ramę do fr dh kupic ??
  • NAWIJACZ ASFALTU
  • Pedro225Blog
  • Kandolot i spółka
  • Boso rowerem
  • EkarxDBlog
  • EkarxDBlog
  • AmuletBikeBlog
  • Dolgopolow10
  • teklBlog
  • AMKDikenson
  • Moje Wyprawy Rowerowe
  • StragdeBlog
  • Zarabianie w domu
  • GacoBlog
  • Blog rowerowy | Kross | Giant | Haibike
  • PulusPlBlog
  • soul69Blog
  • ErpegisBlog
  • mrbliggerBlog
  • MuchahcumBlog
  • Blog Krexa :)
  • Jamil619Blog
  • arekm
  • Skacz po złoto
  • Blog Mirka
  • robocinBlog
  • Domcio123Blog MTB
  • Rowerowo-ubezpieczeniowy blog Adamsowy :)
  • Śląski blog rowerowy ;)
  • domainkurdeBlog
  • WTFriderBlog
  • LockBlog
  • seraphBlog
  • strikehold.pl blog
  • Wycieczkownik czyli - TU i TAM
  • lylaBlog
  • Dominik12345Blog
  • Neproify i KROSS
  • SKLEPBIKER-Blog
  • RoweremPrzezŚwiat
  • Joker0Blog
  • marnyBlog
  • misiekfrBlog
  • Notatki Kiepskiego Frirajdowca
  • INDEPENDENT|WAW|PL
  • wiktor666Blog
  • wiktor666Blog
  • DwaBaranki
  • Rowerowe Życie
  • MTBrowerowy
  • tomasz0204Blog
  • nakreconakreceniem
  • Rowerowy Świr
  • lekki-rower.blogspot.com
  • 1Enduro.pl
  • morfishBlog
  • leaderbikeBlog
  • Karolina_na_rowerzeBlog
  • Rower - Środek transportu , źródło problemów , zabawa czy wszystko na raz?
  • Sobek82
  • olikBlog
  • PunkCyklista
  • 700c
  • Wątpliwość Rower Ghost Se 2920
  • TylkoSzosa
  • Bobo6963Blog
  • OpenGL12Blog
  • Bert Freeride
  • realkrzysiek
  • wymiana opony
  • Rowermaraton
  • sprawilem.se
  • emremigiuszBlog
  • Kajtek_probikerBlog
  • Zebrowa szosa
  • PrzeorBlog
  • rama dartmoor hornet - problem z wyborem suportu i korby
  • recnetBlog
  • [siodełko] Wymiana jarzma
  • sombraBlog
  • roberttreborBlog
  • cyklomaniak1227Blog
  • FitNonStop
  • mikoooBlog
  • vkaarlvBlog
  • vkaarlvBlog
  • Jaki Suport do sing ds
  • Podziemia Zamku L
  • instruktor004Blog
  • Wiosna ruszyła
  • PhiGaBlog
  • Diodek.pl
  • Oliwier123456Blog
  • putin.bikestats.pl
  • projektant
  • Rower w Gazie
  • które Koła Szosowe Bontrager Aeolus Comp 5 czy MAVIC KOŁA COSMIC PRO CARBON
  • Team Szookrower
  • Czyszczenie łańcucha
  • 토토총판 →NUNA11.COM← 오피오피 오피사이트 오피오피 오피싸이트
  • 카지노파트너 →NUNA11.COM← 강남건전 오피스타 강남건전 아찔한달리기
  • 블랙잭파트너 →NUNA11.COM← 강남픽업 밤의전쟁 강남픽업 오피쓰
  • 바두기파트너 →NUNA11.COM← 바둑이총판 밤의전쟁 바둑이총판 밤의전쟁
  • 야마토파트너 →NUNA11.COM← 건마 오피쓰 건마 오피쓰
  • 신맞고파트너 →NUNA11.COM← 강남샌즈 오피스타 강남샌즈 밤의전쟁
  • 스포츠파트너 →NUNA11.COM← 인터넷카지노 오피스타 인터넷카지노 오피사이트
  • 토토파트너 →NUNA11.COM← 토토총판 오피사이트 토토총판 오피싸이트
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 사다리총판 밤의전쟁 사다리총판 제이제이
  • 논현오피 →NUNA11.COM← 패티쉬 오피스타 패티쉬 아는누나
  • 밤의전쟁 →NUNA11.COM← 강남매직초이스 오피사이트 강남매직초이스 오피쓰
  • 오피스타 →NUNA11.COM← 바카라사이트 제이제이 바카라사이트 아는누나
  • 밤뷰 →NUNA11.COM← 강남출장샵 아찔한달리기 강남출장샵 밤의전쟁
  • 오피매니아 →NUNA11.COM← 야통 제이제이 야통 오피쓰
  • 오피톡 →NUNA11.COM← 바두기파트너 오피싸이트 바두기파트너 아는누나
  • 섹밤 →NUNA11.COM← 인터넷카지노 아는누나 인터넷카지노 오피사이트
  • 야통 →NUNA11.COM← 오피톡 오피쓰 오피톡 오피스타
  • 오피가자 →NUNA11.COM← 핸플 제이제이 핸플 제이제이
  • 오피오피 →NUNA11.COM← 사다리총판 오피스타 사다리총판 오피싸이트
  • 오피나라 →NUNA11.COM← 강남노래방 아는누나 강남노래방 오피사이트
  • 오피스룩 →NUNA11.COM← 강남섹스방 밤의전쟁 강남섹스방 오피싸이트
  • 오피사이트 →NUNA11.COM← 야마토파트너 오피사이트 야마토파트너 아찔한달리기
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 신맞고파트너 오피사이트 신맞고파트너 오피쓰
  • 강남매직미러 →NUNA11.COM← 별밤오피 오피스타 별밤오피 오피사이트
  • 강남초원의집 →NUNA11.COM← 오피오피 제이제이 오피오피 제이제이
  • 강남가스통 →NUNA11.COM← 논현오피 오피싸이트 논현오피 오피사이트
  • 강남텐프로 →NUNA11.COM← 강남풀싸롱 오피사이트 강남풀싸롱 아찔한달리기
  • 강남노래방 →NUNA11.COM← 오피 밤의전쟁 오피 오피사이트
  • 강남두바이 →NUNA11.COM← 강남두바이 오피사이트 강남두바이 오피싸이트
  • 강남힐링 →NUNA11.COM← 강남스파 제이제이 강남스파 오피쓰
  • 강남샌즈 →NUNA11.COM← 스포츠토토 오피싸이트 스포츠토토 아찔한달리기
  • 두루마리 →NUNA11.COM← 강남밤문화 제이제이 강남밤문화 아찔한달리기
  • 신나는밤 →NUNA11.COM← 강남출장건마 아는누나 강남출장건마 아찔한달리기
  • 유흥 →NUNA11.COM← 신맞고총판 오피싸이트 신맞고총판 제이제이
  • 핸플 →NUNA11.COM← 뉴맞고파트너 제이제이 뉴맞고파트너 아는누나
  • 패티쉬 →NUNA11.COM← 카지노주소 아찔한달리기 카지노주소 제이제이
  • 안마 →NUNA11.COM← 강남오피 아찔한달리기 강남오피 오피사이트
  • vip오피 →NUNA11.COM← 카지노총판 오피스타 카지노총판 제이제이
  • 토토사이트 →NUNA11.COM← 야마토파트너 밤의전쟁 야마토파트너 오피싸이트
  • 카지노사이트 →NUNA11.COM← 신나는밤 오피스타 신나는밤 오피쓰
  • 인터넷카지노 →NUNA11.COM← 오피다이소 오피사이트 오피다이소 오피싸이트
  • 카지노주소 →NUNA11.COM← 인터넷바카라 오피싸이트 인터넷바카라 오피사이트
  • 인터넷바카라 →NUNA11.COM← 강남까스통 아찔한달리기 강남까스통 오피쓰
  • 바카라주소 →NUNA11.COM← 야마토총판 오피스타 야마토총판 오피싸이트
  • 바카라싸이트 →NUNA11.COM← 사다리파트너 아찔한달리기 사다리파트너 오피스타
  • 강남모텔 →NUNA11.COM← 카지노주소 제이제이 카지노주소 오피싸이트
  • 강남콜걸 →NUNA11.COM← 토토파트너 오피스타 토토파트너 아찔한달리기
  • 강남건마 →NUNA11.COM← 블랙잭총판 오피쓰 블랙잭총판 아는누나
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 강남힐링 오피스타 강남힐링 오피사이트
  • 강남미팅 →NUNA11.COM← 안마 오피쓰 안마 아는누나
  • 강남픽업 →NUNA11.COM← 즐공 아는누나 즐공 오피사이트
  • 강남출장 →NUNA11.COM← 강남출장건마 오피사이트 강남출장건마 밤의전쟁
  • 강남백마 →NUNA11.COM← 오피나라 밤의전쟁 오피나라 오피싸이트
  • 강남KISS →NUNA11.COM← 별밤 오피싸이트 별밤 아찔한달리기
  • 강남휴게텔 →NUNA11.COM← 강남섹스방 오피사이트 강남섹스방 밤의전쟁
  • 강남텐프로 →NUNA11.COM← 카지노사이트 밤의전쟁 카지노사이트 제이제이
  • 강남풀사롱 →NUNA11.COM← 강남오피 오피싸이트 강남오피 오피쓰
  • 강남구사창가 →NUNA11.COM← 강남야구장 오피사이트 강남야구장 오피쓰
  • 강남출장샵 →NUNA11.COM← 실시간카지노 오피사이트 실시간카지노 아찔한달리기
  • 강남섹스방 →NUNA11.COM← 아찔한달리기 아찔한달리기 아찔한달리기 오피싸이트
  • 강남패티쉬 →NUNA11.COM← 오피뷰 제이제이 오피뷰 아는누나
  • 강남아가씨 →NUNA11.COM← 강남노래방 오피싸이트 강남노래방 오피쓰
  • 강남룸사롱 →NUNA11.COM← 오피매니아 제이제이 오피매니아 오피쓰
  • 강남대딸방 →NUNA11.COM← 블랙잭파트너 오피쓰 블랙잭파트너 아는누나
  • 강남출장만남 →NUNA11.COM← 밤의전쟁 오피싸이트 밤의전쟁 오피사이트
  • 강남출장건마 →NUNA11.COM← 강남주점 제이제이 강남주점 오피쓰
  • 강남출장핸플 →NUNA11.COM← 강남출장콜걸 오피싸이트 강남출장콜걸 오피사이트
  • 바카라총판 →NUNA11.COM← 뉴맞고총판 밤의전쟁 뉴맞고총판 오피스타
  • 바둑이총판 →NUNA11.COM← 논현오피 아찔한달리기 논현오피 제이제이
  • 고스톱총판 →NUNA11.COM← 오피가자 밤의전쟁 오피가자 오피스타
  • 사다리총판 →NUNA11.COM← 강남출장안마 아는누나 강남출장안마 제이제이
  • 뉴맞고총판 →NUNA11.COM← 강남출장 제이제이 강남출장 아는누나
  • 라이브총판 →NUNA11.COM← 인터넷바카라 아는누나 인터넷바카라 제이제이
  • 카지노파트너 →NUNA11.COM← 블랙잭파트너 아는누나 블랙잭파트너 오피싸이트
  • 블랙잭파트너 →NUNA11.COM← 강남힐링 오피사이트 강남힐링 오피쓰
  • 바두기파트너 →NUNA11.COM← 즐공 오피싸이트 즐공 아찔한달리기
  • 야마토파트너 →NUNA11.COM← 핸플 아찔한달리기 핸플 밤의전쟁
  • 신맞고파트너 →NUNA11.COM← 강남콜걸샵 아찔한달리기 강남콜걸샵 오피싸이트
  • 스포츠파트너 →NUNA11.COM← 별밤 오피싸이트 별밤 오피사이트
  • 토토파트너 →NUNA11.COM← 강남노래방 오피사이트 강남노래방 오피싸이트
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 강남밤문화 아찔한달리기 강남밤문화 아찔한달리기
  • 논현오피 →NUNA11.COM← 제이제이 밤의전쟁 제이제이 아는누나
  • 밤의전쟁 →NUNA11.COM← 강남아가씨 오피스타 강남아가씨 제이제이
  • 밤뷰 →NUNA11.COM← 토토총판 아찔한달리기 토토총판 아찔한달리기
  • 오피매니아 →NUNA11.COM← 섹밤 아찔한달리기 섹밤 밤의전쟁
  • 오피톡 →NUNA11.COM← 사다리파트너 아는누나 사다리파트너 오피쓰
  • 섹밤 →NUNA11.COM← 강남쩜오 오피쓰 강남쩜오 오피스타
  • 야통 →NUNA11.COM← 개조아 밤의전쟁 개조아 아찔한달리기
  • 오피가자 →NUNA11.COM← 강남스파 오피쓰 강남스파 아찔한달리기
  • 오피오피 →NUNA11.COM← 강남샌즈 오피스타 강남샌즈 오피스타
  • 오피나라 →NUNA11.COM← 강남출장 제이제이 강남출장 밤의전쟁
  • 오피스룩 →NUNA11.COM← 강남백마 제이제이 강남백마 제이제이
  • 오피사이트 →NUNA11.COM← 개포오피 아찔한달리기 개포오피 밤의전쟁
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 강남풀사롱 밤의전쟁 강남풀사롱 오피쓰
  • 강남매직미러 →NUNA11.COM← 토토사이트 밤의전쟁 토토사이트 오피사이트
  • 강남초원의집 →NUNA11.COM← 강남까스통 제이제이 강남까스통 오피싸이트
  • 강남가스통 →NUNA11.COM← 별밤오피 오피사이트 별밤오피 제이제이
  • 강남텐프로 →NUNA11.COM← 토토총판 오피스타 토토총판 오피스타
  • 강남노래방 →NUNA11.COM← 논현오피 밤의전쟁 논현오피 밤의전쟁
  • 강남두바이 →NUNA11.COM← 강남출장건마 제이제이 강남출장건마 밤의전쟁
  • 강남힐링 →NUNA11.COM← vip오피 아찔한달리기 vip오피 아찔한달리기
  • 강남샌즈 →NUNA11.COM← 강남쩜오 오피싸이트 강남쩜오 제이제이
  • 두루마리 →NUNA11.COM← 섹밤 아는누나 섹밤 오피사이트
  • 신나는밤 →NUNA11.COM← 강남핸플 오피싸이트 강남핸플 아는누나
  • 유흥 →NUNA11.COM← 아는누나 제이제이 아는누나 오피스타
  • 핸플 →NUNA11.COM← 카지노파트너 제이제이 카지노파트너 밤의전쟁
  • 패티쉬 →NUNA11.COM← 강남매직미러 아찔한달리기 강남매직미러 아찔한달리기
  • 토토사이트 →NUNA11.COM← 강남쩜오 제이제이 강남쩜오 밤의전쟁
  • 안마 →NUNA11.COM← 라이브파트너 밤의전쟁 라이브파트너 아는누나
  • vip오피 →NUNA11.COM← 강남까스통 오피쓰 강남까스통 아찔한달리기
  • 카지노사이트 →NUNA11.COM← 오피365 오피스타 오피365 아찔한달리기
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 강남러브텔 밤의전쟁 강남러브텔 오피사이트
  • 강남미팅 →NUNA11.COM← 블랙잭총판 아찔한달리기 블랙잭총판 아찔한달리기
  • 강남픽업 →NUNA11.COM← 강남텐프로 밤의전쟁 강남텐프로 오피쓰
  • 강남출장 →NUNA11.COM← 사다리파트너 오피싸이트 사다리파트너 오피싸이트
  • 강남백마 →NUNA11.COM← 고스톱총판 오피스타 고스톱총판 제이제이
  • 강남KISS →NUNA11.COM← 라이브파트너 아는누나 라이브파트너 아찔한달리기
  • 강남휴게텔 →NUNA11.COM← 강남모텔 오피쓰 강남모텔 오피사이트
  • 강남텐프로 →NUNA11.COM← 강남모텔 오피사이트 강남모텔 밤의전쟁
  • 강남풀사롱 →NUNA11.COM← 야마토파트너 제이제이 야마토파트너 밤의전쟁
  • 강남구사창가 →NUNA11.COM← 토토사이트 제이제이 토토사이트 제이제이
  • 강남출장샵 →NUNA11.COM← 오피쓰 오피사이트 오피쓰 아는누나
  • 강남섹스방 →NUNA11.COM← 강남출장핸플 오피스타 강남출장핸플 아는누나
  • 강남패티쉬 →NUNA11.COM← 야마토파트너 오피사이트 야마토파트너 오피싸이트
  • 강남아가씨 →NUNA11.COM← 바두기총판 제이제이 바두기총판 아찔한달리기
  • 강남룸사롱 →NUNA11.COM← 강남더블업 오피사이트 강남더블업 오피싸이트
  • 강남대딸방 →NUNA11.COM← 강남두바이 밤의전쟁 강남두바이 밤의전쟁
  • 강남출장만남 →NUNA11.COM← 강남오피 오피싸이트 강남오피 제이제이
  • 강남출장건마 →NUNA11.COM← 강남스파 아찔한달리기 강남스파 오피쓰
  • 강남출장핸플 →NUNA11.COM← 오피스룩 오피쓰 오피스룩 오피사이트
  • 바카라총판 →NUNA11.COM← 밤뷰 아는누나 밤뷰 오피쓰
  • 바둑이총판 →NUNA11.COM← 야마토총판 제이제이 야마토총판 오피싸이트
  • 고스톱총판 →NUNA11.COM← 압구정오피 오피싸이트 압구정오피 오피스타
  • 사다리총판 →NUNA11.COM← 오피오피걸 오피사이트 오피오피걸 오피싸이트
  • 뉴맞고총판 →NUNA11.COM← 오피와우 제이제이 오피와우 오피스타
  • 라이브총판 →NUNA11.COM← 강남풀싸롱 오피싸이트 강남풀싸롱 오피싸이트
  • 카지노파트너 →NUNA11.COM← 밤뷰 오피쓰 밤뷰 아찔한달리기
  • 블랙잭파트너 →NUNA11.COM← 강남가라오케 제이제이 강남가라오케 밤의전쟁
  • 바두기파트너 →NUNA11.COM← 오피스텔 오피쓰 오피스텔 제이제이
  • 야마토파트너 →NUNA11.COM← 실시간카지노 제이제이 실시간카지노 아는누나
  • 신맞고파트너 →NUNA11.COM← 강남힐링 아찔한달리기 강남힐링 아찔한달리기
  • 스포츠파트너 →NUNA11.COM← 즐공 오피쓰 즐공 아는누나
  • 토토파트너 →NUNA11.COM← 강남초원의집 오피스타 강남초원의집 오피스타
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 강남모텔 오피사이트 강남모텔 아찔한달리기
  • 논현오피 →NUNA11.COM← 강남업소 아는누나 강남업소 오피사이트
  • 밤의전쟁 →NUNA11.COM← 강남힐링 오피사이트 강남힐링 밤의전쟁
  • 오피스타 →NUNA11.COM← 밤의전쟁 오피사이트 밤의전쟁 아는누나
  • 밤뷰 →NUNA11.COM← 뉴맞고총판 오피사이트 뉴맞고총판 오피사이트
  • 오피톡 →NUNA11.COM← 카지노파트너 오피사이트 카지노파트너 아는누나
  • 섹밤 →NUNA11.COM← 바카라파트너 아찔한달리기 바카라파트너 아찔한달리기
  • 야통 →NUNA11.COM← 강남룸싸롱 오피스타 강남룸싸롱 오피사이트
  • 오피가자 →NUNA11.COM← 오피쓰 오피스타 오피쓰 오피싸이트
  • 오피오피 →NUNA11.COM← 오피매니아 오피사이트 오피매니아 오피싸이트
  • 오피스룩 →NUNA11.COM← 강남모텔 아는누나 강남모텔 제이제이
  • 오피사이트 →NUNA11.COM← 강남업소 밤의전쟁 강남업소 오피싸이트
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 유흥 제이제이 유흥 오피쓰
  • 강남매직미러 →NUNA11.COM← 강남오피 밤의전쟁 강남오피 오피스타
  • 강남초원의집 →NUNA11.COM← 강남가라오케 오피스타 강남가라오케 밤의전쟁
  • 강남가스통 →NUNA11.COM← 오피나라 오피스타 오피나라 오피사이트
  • 강남텐프로 →NUNA11.COM← 오피가자 오피사이트 오피가자 밤의전쟁
  • 강남노래방 →NUNA11.COM← 강남출장 밤의전쟁 강남출장 오피사이트
  • 강남두바이 →NUNA11.COM← 오피스타 오피스타 오피스타 밤의전쟁
  • 강남힐링 →NUNA11.COM← 개조아 아는누나 개조아 오피스타
  • 강남샌즈 →NUNA11.COM← 즐공 오피싸이트 즐공 오피싸이트
  • 두루마리 →NUNA11.COM← 오피나라 오피스타 오피나라 오피스타
  • 신나는밤 →NUNA11.COM← 강남오피 오피사이트 강남오피 오피사이트
  • 유흥 →NUNA11.COM← 강남아가씨 제이제이 강남아가씨 오피싸이트
  • 핸플 →NUNA11.COM← 강남룸사롱 오피쓰 강남룸사롱 아는누나
  • 패티쉬 →NUNA11.COM← 강남출장안마 오피쓰 강남출장안마 오피싸이트
  • 안마 →NUNA11.COM← 립카페 아는누나 립카페 제이제이
  • vip오피 →NUNA11.COM← 강남콜걸 오피스타 강남콜걸 오피싸이트
  • 토토사이트 →NUNA11.COM← 강남마사지 오피쓰 강남마사지 오피사이트
  • 카지노사이트 →NUNA11.COM← 강남매직초이스 오피쓰 강남매직초이스 오피사이트
  • 인터넷카지노 →NUNA11.COM← 강남주점 제이제이 강남주점 제이제이
  • 카지노주소 →NUNA11.COM← 강남휴게텔 제이제이 강남휴게텔 오피싸이트
  • 인터넷바카라 →NUNA11.COM← 압구정오피 오피스타 압구정오피 오피스타
  • 바카라주소 →NUNA11.COM← 강남대딸방 제이제이 강남대딸방 밤의전쟁
  • 바카라싸이트 →NUNA11.COM← 강남룸싸롱 오피스타 강남룸싸롱 밤의전쟁
  • 강남모텔 →NUNA11.COM← 건마 오피스타 건마 아는누나
  • 강남콜걸 →NUNA11.COM← 오피스텔 밤의전쟁 오피스텔 아는누나
  • 강남건마 →NUNA11.COM← 강남콜걸샵 아는누나 강남콜걸샵 아는누나
  • 강남오피 →NUNA11.COM← 오피스룩 오피싸이트 오피스룩 오피싸이트
  • 강남미팅 →NUNA11.COM← 강남섹스방 오피사이트 강남섹스방 오피싸이트
  • 강남픽업 →NUNA11.COM← 강남대딸방 밤의전쟁 강남대딸방 아는누나
  • 강남출장 →NUNA11.COM← 오피매니아 아는누나 오피매니아 오피스타
  • 강남백마 →NUNA11.COM← 강남미팅 오피쓰 강남미팅 아찔한달리기
  • 강남KISS →NUNA11.COM← 카지노파트너 밤의전쟁 카지노파트너 아찔한달리기
  • 강남마사지 →NUNA11.COM← 블랙잭파트너 아는누나 블랙잭파트너 오피싸이트
  • 강남풀싸롱 →NUNA11.COM← 강남더블업 아는누나 강남더블업 아는누나
  • 강남더블업 →NUNA11.COM← 안마 제이제이 안마 아는누나
  • 강남밤문화 →NUNA11.COM← 강남미팅 오피사이트 강남미팅 아찔한달리기
  • 강남출장안마 →NUNA11.COM← 오피가자 제이제이 오피가자 오피싸이트
  • 강남안마걸 →NUNA11.COM← 섹밤 밤의전쟁 섹밤 오피사이트
  • 강남키스방 →NUNA11.COM← 강남키스방 오피쓰 강남키스방 오피싸이트
  • 강남룸싸롱 →NUNA11.COM← 별밤오피 오피사이트 별밤오피 아는누나
  • 강남노래방 →NUNA11.COM← 오피톡 아는누나 오피톡 오피사이트
  • 강남콜걸샵 →NUNA11.COM← 개포오피 아찔한달리기 개포오피 오피사이트
  • 강남출장안마 →NUNA11.COM← 강남클럽 오피스타 강남클럽 오피사이트
  • 카지노총판 →NUNA11.COM← 블랙잭총판 아찔한달리기 블랙잭총판 아찔한달리기
  • 블랙잭총판 →NUNA11.COM← 강남오피 오피싸이트 강남오피 아는누나
  • 바두기총판 →NUNA11.COM← 별밤오피 오피쓰 별밤오피 오피쓰
  • 야마토총판 →NUNA11.COM← 오피스 오피사이트 오피스 아찔한달리기
  • 신맞고총판 →NUNA11.COM← 강남풀싸롱 오피싸이트 강남풀싸롱 아는누나
  • 스포츠총판 →NUNA11.COM← 강남안마 밤의전쟁 강남안마 제이제이
  • 토토총판 →NUNA11.COM← 논현오피 밤의전쟁 논현오피 오피사이트
  • 바카라파트너 →NUNA11.COM← 강남출장콜걸 오피스타 강남출장콜걸 오피스타
  • 바둑이파트너 →NUNA11.COM← 오피스 오피싸이트 오피스 제이제이
  • 고스톱파트너 →NUNA11.COM← 강남건마 오피사이트 강남건마 오피쓰
  • 사다리파트너 →NUNA11.COM← 오피오피걸 제이제이 오피오피걸 오피싸이트
  • 뉴맞고파트너 →NUNA11.COM← 압구정오피 오피스타 압구정오피 오피사이트
  • 라이브파트너 →NUNA11.COM← 라이브파트너 밤의전쟁 라이브파트너 아찔한달리기
  • 오피와우 →NUNA11.COM← 강남풀싸롱 오피사이트 강남풀싸롱 오피쓰
  • 개포오피 →NUNA11.COM← 카지노주소 아찔한달리기 카지노주소 오피쓰
  • 압구정오피 →NUNA11.COM← 뉴맞고총판 아찔한달리기 뉴맞고총판 오피스타
  • 아찔한달리기 →NUNA11.COM← 바둑이파트너 오피스타 바둑이파트너 오피싸이트
  • 오피쓰 →NUNA11.COM← 강남힐링 오피싸이트 강남힐링 아찔한달리기
  • 제이제이 →NUNA11.COM← 립카페 밤의전쟁 립카페 밤의전쟁
  • 오피오피걸 →NUNA11.COM← 바둑이총판 제이제이 바둑이총판 아찔한달리기
  • 오피뷰 →NUNA11.COM← 카지노사이트 아찔한달리기 카지노사이트 아찔한달리기
  • 즐공 →NUNA11.COM← 강남가라오케 아는누나 강남가라오케 오피쓰
  • 별밤오피 →NUNA11.COM← 압구정오피 오피스타 압구정오피 밤의전쟁
  • 오피스텔 →NUNA11.COM← 오피오피걸 오피사이트 오피오피걸 아찔한달리기
  • 오피스 →NUNA11.COM← 강남출장샵 오피싸이트 강남출장샵 오피사이트
  • 오피365 →NUNA11.COM← 인터넷카지노 오피쓰 인터넷카지노 아는누나
  • 오피싸이트 →NUNA11.COM← 강남안마 아찔한달리기 강남안마 오피스타
  • 강남매직초이스 →NUNA11.COM← 강남오피 오피싸이트 강남오피 오피싸이트
  • 강남까스통 →NUNA11.COM← 패티쉬 아찔한달리기 패티쉬 아는누나
  • 강남가라오케 →NUNA11.COM← 오피쓰 아는누나 오피쓰 아는누나
  • 강남쩜오 →NUNA11.COM← 강남룸사롱 오피사이트 강남룸사롱 오피쓰
  • 강남풀싸롱 →NUNA11.COM← 오피뷰 오피사이트 오피뷰 밤의전쟁
  • 강남더블업 →NUNA11.COM← 오피 밤의전쟁 오피 오피싸이트
  • 강남더블업 →NUNA11.COM← 신나는밤 오피사이트 신나는밤 밤의전쟁
  • 개조아 →NUNA11.COM← 강남가스통 아찔한달리기 강남가스통 오피사이트
  • 밤의전쟁 →NUNA11.COM← 오피오피 오피쓰 오피오피 오피스타
  • 별밤 →NUNA11.COM← 강남출장 아찔한달리기 강남출장 아는누나
  • 오피 →NUNA11.COM← 바카라주소 오피쓰 바카라주소 아는누나
  • Cały Ten Biznes - Podcast
  • 키스방 →NUNA11.COM← 별밤오피 밤의전쟁 별밤오피 오피쓰
  • 오피스타 →NUNA11.COM← 사다리파트너 오피싸이트 사다리파트너 오피싸이트
  • IMTC
  • A jakby tak?
  • Sklep rowerowy Kielce
  • Kręcioła
  • Retro MTB, czyli historia pewnego roweru.
  • Blog o roweruch dla dzieci
  • Podstawowe Obwody
  • Velo
  • Join BORD VIP for Premium Benefits, Rewards, and Elite Privileges
  • Dreamega
  • Po EuroVelo Blog

Categories

  • MTB / XC
    • 29er
    • 27,5er / 650B
    • 26"
    • Enduro
    • DH / FR
    • Fatbike
    • Pozostałe
  • Szosowe
    • Wyścigowe / Road
    • Ostre koło
    • Przełajowe
  • Cross
  • Miejskie
  • Trekkingowe
  • Elektryczne
  • Bez kategorii

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Strona www


Imię


Skąd

  1. Cześć, Po wyjeździe na wakacje i zrobieniu trasy na Formentor zajawiłem się rowerami i w końcu planuję kupić coś swojego. Jazda głównie po szosie, ale chcę mieć możliwość wjechania na delikatny szuter w razie potrzeby. Trasy, które mnie czekają, to raczej 3x50km/tydz. + co jakiś czas pewnie jakaś dłuższa typu 100km+. Budżet założyłem do 5500 pln i raczej nie chciałbym tego przekroczyć. Zastanawiam się też czy potrzebny mi jest aż tak drogi gravel na start, stąd przedział zaczyna się od 3k. Może nie warto przepłacać? Rowery, które zwróciły moją uwagę: - Kross Esker 5.0 https://pgbikes.pl/rowery-gravelowe/2747-9705-rower-gravel-kross-esker-50-grx-1x12-gen2-2025.html#/515-atrybuty_kolory-szary_grafitowy_polysk/983-rozmiary_ram-m_19_28_173_179_cm_wzrostu_ - Kross Esker 6.0 https://pgbikes.pl/rowery-gravelowe/2752-9817-rower-gravel-kross-esker-60-grx-2x12-gen2-2025.html#/983-rozmiary_ram-m_19_28_173_179_cm_wzrostu_/988-atrybuty_kolory-brazowy_zielony_mat - Canyon Allroad (ku temu póki co skłaniam się najbardziej, natomiast muszę pokombinować jak rozprawić się z VAT, jeżeli wysyłka jest z Niemiec) https://www.canyon.com/pl-pl/rowery-szosowe/endurance-bikes/endurace/allroad/endurace-allroad/4164.html - Romet Aspre 3.0 https://www.decathlon.pl/p/rower-gravel-rower-romet-aspre-3-0/_/R-p-X9042504?mc=9042504&wgu=293400_1676810_17815293577778_9147ced675&wgexpiry=1813065357&tag3=293400_1676810_17815293577778_9147ced675&cname=1676810&utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=pl_t-perf_f-cv_o-roas_xx-8545&utm_term=_yy-CNVSR_8545-8670-1676810&utm_content=_zz--affiliate-networks-cvrpid%3D8545-cvrsid%3D1676810&cvrid=CVR.8545.1676810.8670.affiliate-networks..86406f53219bac5920c3685bc5078d20 - Storm Focus 4.0 (o tym niestety jest mało opinii, więc może tutaj ktoś się wypowie) https://wygodnerowery.com/rowery/gravel-storm-focus-4-0-shimano-grx/ Z góry dzięki za porady! :)
  2. Hej, Mam opcję kupienia za naprawdę symboliczną kwotę Specialized Crossroads Elite z 2011 roku. Raz - mam 186 cm i ważę 100kg, więc rower XL z 28 calami zawsze jest dla mnie atrakcyjny. Ale dwa - trochę nie mam na niego zastosowania. Przeszło mi przez myśl aby wsadzić do niego baranek, węższe siodełko, sztywny widelec i zrobić z niego gravelo-road bike. Taki projekt dla zabicia czasu. Nie będzie to najbardziej optymalna konstrukcja ale oczami wyobraźni myślę że może być fajnie... Ale pytanie do Was - rama ma dość funky kształt na takie operacje. NIe wiem czy to się uda. Jak sądzicie?
  3. Cześć, szukam nowego roweru gravelowego i potrzebuje waszej Opini/Rady. O mnie i jeździe: - wzrost 183 cm - jeżdżę głównie po Kaszubach i na Mazowszu: głównie szuter i leśne drogi (Kaszuby = dużo kamieni), trochę asfaltu, czasem Gassy i mityczna GK - dystanse od 80-200 km i więcej, czasem z płetwą na 2-3 dni. - chcę na tym rowerze zrobić spokojnie następne 15kkm. Budżet: do ~15 000 zł, mogę dołożyć, jeśli coś jest tego warte, ale musi się to mocno bronić. Priorytety: - przede wszystkim wygoda na dłuższych trasach - elektroniczny napęd priorytetem, ale mechanik też będzie ok :-) - ważna dobra serwisowalność (standardowe rozwiązania, bez egzotyki) - zależy mi na schowanych przewodach (czysty kokpit) i estetyce Co sprawdziłem do tej pory: - Specialized Diverge (Future Shock kusi pod dłonie, ale ma zewnętrzne linki - odpada estetycznie i coś czuję, że z serwisem słabo) - Trek Checkpoint - nie umiem rozgryźć tego roweru, z jednej strony fajny ale z drugiej niczym się nie wyróżnia podczas jazdy próbnej - Canyon Grizl (nie podchodzi mi wizualnie) - RAYMON Soreno Ultimate 700 - ale to imo bardziej podchodzi pod wyścigi - Unibike Craton - jak do tej pory najbardziej mi przypadł do gustu, ale dziwna rozmiarówka - przy 56 mogłem się spokojnie położyć do przodu Pytania/Prośby do Was: 1. Co polecacie i dlaczego? 2. Jak wygląda sprawa serwisowania i gwarancji? 3. Czy czekać na nowości z Eurobike? Z góry dzięki za pomoc!
  4. Trochę zagłębiłem się w ten temat i uznałem, że do budżetu dorzucę jeszcze 1k. W tym momencie debatuję pomiędzy: Cube Nuroad EX - https://allegro.pl/produkt/rower-gravel-cube-nuroad-ex-rama-m-kolo-28-fioletowy-f406e800-6d3e-4313-ae3e-8bdfdcbf1232?offerId=18560873275 Bergamont Grandurance 8 (mierzyłem go stacjonarnie i pasuje, ale martwię się o ewentualną odsprzedaż za kilka lat jeżeli chciałbym wymienić oraz mało znaną markę - mało opinii) - https://www.wysepka.pl/rowery-gravel/16048-36038-rower-gravelowy-bergamont-grandurance-8.html#product-section-specification Orbea Terra h40 (wiem, że najsłabszy osprzęt, ale zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Wiem, że na lepszym osprzęcie jest h30, ale niestety już ponad budżet w aktualnych cenach. Zastanawiam się czy rzeczywiście odczuję taką różnice jakości grx 400/600 a 600/800 jak w powyższych https://bikeon.pl/rower-gravel-orbea-terra-h40-blue-copper-2025.html) Wpadł mi też mocno w oko Bianchi Nirone 7 na GRX 600/800, ale 7200 pln, to już zdecydowanie za dużo, nie chce dokładać w nieskończoność. Reasumując stoję przed mocnym dylematem pomiędzy tymi modelami. Gdyby terra h40 była na tym samym osprzęcie co Cube, to już by był w koszyku 😜 P.S. Canyon niestety jednak nie wchodzi w grę, ponieważ muszę dostać polską FV
  5. To może wspomniany wyżej Kross Alta (taka dość estetyczna szosa typu road+). Z graveli masz jeszcze: https://szybkierowery.pl/produkt/sensa-romagna-gravel-xp-grx-2x12-2026/ Z popularnych opcji jest jeszcze giant revolt 1. Dość popularny sprzęt w świecie graveli choć to taki bardziej turystyczny gravel, mi ten rower akurat nie leży. Ten Formentor robiłeś na szosie, czy gravelu? Tak rzucę jedna myślą tylko- nie jako prawdę objawioną, ale jako coś do przemyślenia. Skoro główne trasy to asfalt, a chcesz zjechać sobie na delikatny szuterek to może jakaś szosa typu endurance/road+ z możliwością wsadzenia szerszych opon 35-38c. Coś w stylu Giant Contend AR (sam używam jako lekkiego gravela), van rysel edr (nie pamiętam który to dokładnie model, może ktoś podpowie), kross alta, coś ze stajni cube. Jest tego trochę.
  6. Witam, obecnie śmigam sobie crossowym Lazaro Quantum v4, jednak ostatnio wpadł pomysł zmiany roweru. Jeżdżę głównie po asfalcie, ale czasami wjadę też na trasy szutrowe, dlatego właśnie chciałbym pierwszego gravela. Początkowy budżet założyłem w okolicach 4000 zł, jednak po namysłach stwierdziłem, że jestem w stanie jeszcze trochę dołożyć, jeśli będzie trzeba i skończyło się na maksymalnie 5500 zł. Rowery, które przeglądałem to: - bliżej dolnej półki cenowej - Romet Aspre 3.0, Romet Boreas 2 GRX, Fuji Jari 1.3, Storm Focus 4.0/5.0(tutaj jednak ciężko o jakieś opinie w internecie) - bliżej górnej półki cenowej - Kross Esker 6.0 GRX, Sansa Romagna GRX, Fuji Jari 1.1. Prosiłbym o doradztwo w sprawie przedstawionych modeli lub jakieś całkowicie inne propozycje. Wymagań za bardzo chyba nie mam, jedynie mile widziany napęd 2x. Wzrost 180cm, przekrok 85cm. Z góry dziękuję za pomoc.
  7. Nieco ponad budżet bo 3499 zł. ale masz GRX'a + hydraulikę więc zdecydowanie warto dopłacić: https://www.greenbike.pl/rower-gravel-goetze-onyx-pro-shimano-grx-2x10-w-100-gotowy-do-jazdy-gratis-p-10250.html https://szybkierowery.pl/produkt/sprint-whisper-elite-gravel-shimano-grx-1x11-nowy-black/ Budżetowo: https://www.bikeatelier.pl/gravel/3958-rower-mbike-grv-100.html 1000 taniej jak Felt i masz Sorę zamiast Clarisa, z tym że alu widelec.
  8. Dużo jednak będę jeździł po mieście i z tego co słyszałem gravel będzie łatwiejszy i stabilniejszy. Czy to krawężniki czy dziury nie będę musiał się aż tak przejmować, na czym mi zależy. Testowałem KTM X-strada 10 pro, którego myślałem, ze już kupię, ale miał dużo agresywniejszą geometrię i bliżej położoną kierownicę, co od razu mi się nie spodobało. Nie będę ukrywał, że patrzę trochę też na aspekt wizualny, stąd padła decyzja, że raczej będę wybierał jeden z wymienionych wcześniej modeli. Poszedłbym pewnie w Orbeę, natomiast martwię się, że pójście w osprzęt grx 400, gdzię w innych jest 600/800 w tej samej cenie może być głupotą. Nie znam się, więc nie wiem jak duża jest różnica między nimi.
  9. Witajcie, po dzisiejszej jeździe słyszę odgłos terkotania/ocierania z tyłu roweru. Problem występuje wyłącznie jak jadę na luzie i obraca się koło (na każdym biegu) lub jak zakręcę na stojaku samym kołem. Dołączam nagranie. Rower Gravel Felt Broam 60 Nowe nagranie 29.m4a
  10. Cześć, Szukam roweru do około 2500 zł. Najchętniej gravela, ale jeśli w tym budżecie ciężko będzie znaleźć coś sensownego, to rozważę również MTB. Zależy mi jednak na możliwości zamontowania fotelika dziecięcego mocowanego do ramy pod siodełkiem (przynajmniej raz na jakiś czas). Wiem, że nie do każdego MTB da się taki fotelik założyć, ponieważ niektóre mają specyficznie wyprofilowaną ramę w okolicy rury podsiodłowej. Osobiście bardziej skłaniam się w stronę gravela, ponieważ miałem okazję przez krótki czas go używać i bardzo dobrze mi się na nim jeździło. Rower będzie używany głównie do rekreacyjnych przejażdżek, ścieżek rowerowych oraz lekkiego szutru. Czy możecie polecić konkretne modele (nowe), które warto rozważyć w budżecie do 2500 zł i które pozwolą na montaż takiego fotelika? Z góry dzięki za wszystkie sugestie!
  11. Zigfir - 14 097 km (mtb, szosa + trenażer) [6955 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4597 km (grv, mtb) smw44199- 3894km (cross outdoor) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  12. Hej. Szukam roweru do 3000 zł. Jeździłem dotychczas głównie po szosie, ale zdarzyło się także odwiedzić leśne ścieżki. Zaznaczam, że jestem raczej amatorem, nie znam się na rowerach. Poczytałem trochę w internecie i gravel wydaje się dobrym wyborem. Sporo osób polecało Felt Broam 60 w kategorii do 3000zł. Co sądzicie, czy to dobry rower, a może macie jakieś inne pozycje? Oczywiście rozumiem, że w tym przedziale cenowym nie zdziałamy cudów. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc, pozdrawiam!
  13. Cześć, Zebrałem się na napisanie posta po przeczytaniu sporej części tego forum. Zdecydowałem się na pierwszy rower. Na początku myślałem o gravelu ale ostatecznie zdecydowałem się na fitnessa, Chciałbym zamknąć się w 2500. Będę jeździł 90% po asfalcie, 10% jakiś szuter. Raczej prędkości średnie ok 25km/h- tyle wyciągam na ramce mojej żony 😂(proszę się nie śmiać) Taki rowerek wpadł w oko, mam jednak dwie wątpliwość 1. Czy rozmiar nie będzie za duży - mój wzrost to 170, przekrój 77,5 2. Czy napęd 1x9 będzie wystarczający - czy nie braknie mi lekkich przełożeń pod górę i na płaskim asfalcie. https://m.olx.pl/d/oferta/rower-gravel-marin-dsx-rozmiar-m-CID767-ID1aTAnt.html?search_reason=search|organic Z góry dziękuję za pomoc !
  14. Cześć, Zaczynam drugi sezon na rowerze Indiana Gravel M22 28". Mam świadomość, że jest to rower budżetowy i służy mi głównie do amatorskiej, rekreacyjnej jazdy. Najczęściej robię trasy 20–30 km, sporadycznie zdarzy się coś dłuższego. Ogólnie z roweru jestem zadowolony, natomiast najbardziej przeszkadzają mi manetki umieszczone na górnej, płaskiej części baranka. Podczas jazdy są dla mnie mało wygodne i często trzeba odrywać rękę od chwytu, żeby zmienić bieg. Rower jest wyposażony w napęd Shimano Tourney 3x7 i stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych osób: Czy da się wymienić same manetki na klamkomanetki (STI), pozostawiając obecny napęd Shimano Tourney 3x7? Jeśli tak, to jakie modele klamkomanetek warto rozważyć w rozsądnym budżecie? Czy taka modyfikacja ma sens ekonomiczny, czy lepiej od razu myśleć o wymianie całego napędu? Jeśli wymiana napędu byłaby lepszym rozwiązaniem, to jaki napęd polecilibyście do tego roweru i rekreacyjnego zastosowania? Na co powinienem zwrócić uwagę pod kątem kompatybilności (koło, kaseta/wolnobieg, przerzutki itp.)? Nie zależy mi na wyścigach ani bardzo sportowej jeździe. Chciałbym przede wszystkim poprawić komfort użytkowania i ergonomię zmiany biegów bez pakowania dużych pieniędzy w budżetowy rower. Z góry dziękuję za wszystkie porady i sugestie. Pozdrawiam
  15. Cześć, na gravelu jeżdżę już kilka lat, na chwile obecną najdłuższe dystanse koło 100-130 km ale planuje sprawdzić się w imprezach gravelowych 200+km Od początku mojej przygody śmigam na fabrycznych kołach (aktualnie mam canyon grizl 2024 na kołach DT Swiss Gravel LN). Wszyscy mówią, że koła to najlepszy upgrade i tym samym chce spróbować i zobaczyć dlaczego wszyscy piszą o wielkich różnicach . Nie mniej budżetu nie mam wygórowanego, koło 2500zł. Pytanie czy zakładając taki budżet jakikolwiek upgrade ma sens, czy odczuje różnice jeżeli uważacie, że tak to polecicie jakieś kółka? Jeżdżę pół na pół asfalt i szutry / leśne ścieżki. Jestem wysoki 200cm więc tym samym ważę koło 90 kg.
  16. Prosze bardzo https://allegro.pl/oferta/rower-gravel-fuji-jari-1-3-rama-54-cm-kolo-28-shimano-grx-18655059408 https://allegro.pl/oferta/rower-gravel-storm-focus-4-0-disc-28-54cm-shimano-grx-2x10-hydraulika-18541422300 https://www.centrumrowerowe.pl/rower-gravel-corratec-allroad-a2-pd53597/?v_Id=293583&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gad_campaignid=20018174782&gclid=CjwKCAjwl97RBhBWEiwAa9rbXdr4nMjtnEfCiTk3ek5FoR6pmhAe6Hqd-pGB8GI13oaoPoOCn7qv7xoC8wwQAvD_BwE Choć bardziej chodziło mi o opinię użytkowników jak to naprawdę jest z tym zintegrowany prowadzeniem linek w mostku pod względem użytkowania i konserwacji.
  17. Skoro dla Rondo Ruut AL2 był dedykowany wątek to pomyślałem, że taki sam założę o nowym nabytku. 1) Stan fabryczny Pełna specyfikacja na stronie producenta https://www.scott-sports.com/pl/pl/product/scott-addict-gravel-20-bike?article=4253658348010 Celowo linkuję do producenta a nie polskiego przedstawiciela bo tam jest dokładniejsza specyfikacja. 2) Sklep Zakup w Krakowie w https://windsport.pl/ I tutaj kilka słów się należy. konkretna i merytoryczna obsługa, ogrom czasu poświęconego na rozwiązanie wątpliwości, dobór rozmiaru, odpowiedzi na różne mniej lub bardziej głupie pytania, profesjonalne zdjęcie miary z jeźdźca i przeniesienia na rower. Cała operacja zakończyła się sukcesem i rower po pierwszych jazdach jest niesamowicie wygodny. Wydaje się, że kolejne zmiany na ten moment nie są wymagane, ale to wyjdzie po najechaniu większych dystansów i dłuższych jazdach niż 2h, czyli wiosna. 3) Rozczarowania, zaskoczenia, obawy To oczywiście pierwsze wrażenia. Jednak wydaje mi się, że to dość istotne i pewnie może się komuś przydać. Zaskoczenia bogactwo dodatków do tego roweru - np. dokupiłem folię pod ten konkretny model. Całkiem ok na początek, można zabezpieczyć kluczowe elementy. Pod ostry bikepacking pewnie szedłbym w coś większego, ale pod codzienne kręcenie wystarczy, kolor na żywo - moja wersja na ekranie komputera nie robi wrażenia, na żywo w sklepie też nie czułem się przekonany. Jednak za dnia na zewnątrz jest obłędnie. Jak nie chciałem ciemnego roweru i nie chciałem matu to tutaj jestem pod wrażeniem, jakość wykonania i spasowanie całości. Zdecydowanie widać to za co się płaci. siodło - jest świetne. Testy w dżinsach. Poza tym 3h jazdy w spodenkach zimowych z cieńszą wkładką i jest tak, że nie planuję na ten moment wracać do sprawdzonego Selle Italia NOVUS Boost EVO Gravel elektronika 1x13. Pamięć mięśniowa wyrobiona na mechanicznym Shimano daje znać o sobie. Potrzebuję kilku godzin by się przestawić na automatyzm podczas operowania zmianą przełożeń. Poza tym zaskoczyło mnie to, że Garmin nie rejestruje przełożeń i czasu na nich. Niby pokazuje na ekranie, ale nie leci do Connecta. Rozczarowania na ten moment brak rozczarowań poza klockami, które na mokro piszczą w sposób okropny. Ale to raczej kwestia SRAMA a nie Scotta Obawy zacisk sztycy podsiodłowej. Jest tak delikatny i cieniutki, że boję się iż pęknie. Do tego jest to kosmicznie nietypowe rozwiązanie. Wygląda tak https://r2-bike.com/SCOTT-Seatpost-Clamp-for-Addict-Solace i chyba jest z carbonu, moment dokręcenia 4 Nm. W sieci trafiłem na kilka wątków o problemach z pękaniem. Jest też zastępnik wykonany z alu. 4) Modyfikacje I to jest zabawne pierwszy raz mam wrażenia roweru kompletnego. Oczywiście wiem, że prędzej czy później to minie i będą modyfikacje ale na dzisiaj nie mam pomysłów poza oczywistymi rzeczami. Mleko w oponach - w sklepie pytano, czy chcę mleko ale odmówiłem. Nie znałem opon i uznałem, że jak pojeżdżę i będzie ok to wtedy sam zaleje. Przy okazji ciekawostka. Jednak przesiadka z mleka na dętkę to zły kierunek Owijka - jakościowo super, w dotyku miła ale cieniutka. Zapomniałem w sklepie poprosić o założenia padów i owijkę nawinięto. Tak, że to będzie 1 modyfikacja
  18. Hejka! Przejrzałem i przeczytałem jakieś 20-30 wątków, recenzje na youtube, poradniki i nadal nie umiem się zdecydować... Patrząc po recencjach itp. najlepiej wychodziło jakieś IGsport 630s, ale aktualnie jego cena to 1300 zł? A chyba 2 lata temu to było ~700? Rozpatruję jakieś Modele Geoid cc700 pro, , IGSport Binavi Air, Magene c706 o ile wiadomo kiedy wyjdzie? Patrzyłem na Brytony, ale co wejdę na różne wątki na forum to pojawiają się inne opinie na temat każdej z tych nawigacji... Na jakiegoś wypasionego Garmina raczej się nie rzucam cenowo bo szkoda mi wydawać 2000 zł na licznik jak mam rower za 4000 zł, pewnie lepiej można te pieniądze przeznaczyć. Zależy mi na tym: - Fajny czytelny ekran - Możliwość wgrywania GPXów, sam sobie rysuję po velo plannerze, albo komoot i strava. Jeżdżę często ze znajomymi i wtedy fajnie sobie zgrać tego GPXa od kogoś ze stravy itp. - jakieś parowanie ze stravą czy licznikiem tętna (posiadam jakiś magene z ant+) - o ile się da to żeby przeliczał trasę po zjechaniu z kursu, czy tam pokazywał jak wrócić na trasę za kilkaset metrów, kilometr czy coś -Zapewne w tym budżecie nie ma opcji pracy offline, więc praca z połączonym telefonem jest ok, zawsze mam telefon ze sobą, wytrzymuje na baterii 2-3 dni więc raczej mi nie padnie w trakcie jazdy, więc te działanie offline nie jest dla mnie mega priorytetem. Znajoma mi pożyczyła garmin edge 520 plus czy coś takiego, aczkolwiek tam przeliczenia tej trasy po zjechaniu z kursu miałem wrażenie, że jest lekko upośledzone i trwało czasami kilka minut? Na ten moment nie jeżdżę z żadną nawigacją, więc pewnie cokolwiek gdzie można wgrać GPXa i nie trzeba się co 15 minut zatrzymywać i na google maps szukać trasy będzie spoko opcją i wielkim przeskokiem.
  19. Cześć, szukam porady jaki rower wybrać: gravel czy cross. Od zeszłego roku uzytkuje genesis cross, jednak pod koniec czerwca go zwracam. Budżet mam około 3000-400 zł. Rower ma mi służyć głównie do dojazdów do pracy po mieście. Mój obecny dojazd to około 10 km w jedną stronę, a obecnie jadę ten odcinek ze średnią prędkościa 18,3 Jeżdżę głównie po mieście, ale nie szukam roweru do spokojnej, rekreacyjnej jazdy. Lubię jeździć szybciej, dynamicznie i zależy mi bardziej na sprawnym, żywym rowerze niż na maksymalnie wyprostowanej i turystycznej pozycji. Od czasu do czasu robiłbym też dłuższe trasy, rzędu 50–70 km, a czasem może 100 km, ale nie byłoby ich bardzo dużo — powiedzmy około 5-10 takich wyjazdów w skali roku. Z jednej strony większość jazdy to miasto, z drugiej lubię szybszą jazdę i chciałbym, żeby rower dawał też frajdę na dłuższej trasie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie w tym budżecie? W moim przypadku — co byście wybrali: gravel czy cross, a może jeszcze cos innego ?
  20. Zigfir - 14 097 km (mtb, szosa + trenażer) [6955 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4061 km (grv, mtb) smw44199- 3894km (cross outdoor) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  21. Zigfir - 14 097 km (mtb, szosa + trenażer) [6955 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4061 km (grv, mtb) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) smw44199- 3578km (cross outdoor) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  22. Storm tutaj jest trochę taniej, grafitowy i zielony za 3899. https://wygodnerowery.com/rowery/gravel-storm-focus-4-0-shimano-grx/ Za te 5k to ja bym już szukał czegoś na karbonie, np. https://pgbikes.pl/rowery-gravelowe/2752-rower-gravel-kross-esker-60-grx-2x12-gen2-2025.html masz nawet koła na obręczach DT Swiss.. ale już nie ma L'ki. Chociaż jeśli odpowiadała by ci agresywniejsze pozycja to i pewnie M'ka była by w porządku, pewnie z troszkę dłuższym mostkiem. Edit: ten Kross z kodem PGWIOSNA kosztuje 5095 zł.
  23. Witam, Tym razem szukam roweru dla mnie i dla partnerki. Jak w tytule, rower rekreacyjny do zwiedzania i na wspólne wypady do lasu, po drogach polnych i teren mieszany (wycieczkowy - pewnie część z płyt betonowych, część droga utwardzona), powiedzmy rower “do wszystkiego”. Nie jestem w stanie określić ilości km w ciągu tygodnia na ten moment, ale oboje jesteśmy nastawieni, ze chwilę się rozjeżdżamy i będziemy pokonywać coraz większe trasy. Dość ważnym aspektem jest fakt, że narzeczona nie bierze pod uwagę rowerów typu damka, tylko chciałaby “normalną ramę”, w budżecie do 2500 zł maksymalnie, nie dała się namówić na więcej. (Im mniej tym lepiej) Dla mnie natomiast budżet do 3500-4000 max, chyba że nie potrzeba tyle dawać do naszych zastosowań. Stawiam na jedno przełożenie na przód, głównie dla wygody. W oko mi wpadł: https://www.rowerzysta.pl/rower-gravel-kellys-soot-20-szaro-czarny/kolor-szaro--czarny_rozmiar--ramy-s https://sportano.pl/p/900716/rower-crossowy-damski-attabo-torre-5-0-28-bialy?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22325239320&utm_content=&utm_term=&gad_source=1&gad_campaignid=22335419971&gbraid=0AAAAABJRqqWi5vCEbG-zObtnTxs04AWCC&gclid=Cj0KCQjwqPLOBhCiARIsAKRMPZrxPPfAAF2dBnAocwGJ1UCppESHfuaFUAsAcpDryFV5ah2uq8u8qdgaAp3aEALw_wcB Do tego Marin DSX, ale dosyć mało jest tego modelu na tych znanych stronach. Planowaliśmy pójść i kupić coś na miejscu np w Decathlonie, ale przemyślałem i wolę popytać, poczytać i zamówić, zapewne i w niższej cenie.
  24. Zigfir - 12 994 km (mtb, szosa + trenażer) [6095 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4061 km (grv, mtb) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) smw44199- 3578km (cross outdoor) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  25. Dobry! Po 2,5 roku na moim X-Calibrze 8 definitywnie dotarłem do wniosku, że to nie był sprzęt dla mnie. Spodziewając się wyjazdów w teren i skakania, finalnie w 99% robię ścieżki, asfalt i szuter, a brakuje mi prędkości, wąskiego chwytu (kiedy mogę to używam wewnętrznych rogów, choć nie ma wtedy dostępu do hamulców). Przychodzi czas na przesiadkę i kolega ChatGPT zasugerował mi m.in. Orbea Terra M30 Team 2026. Już piszę, dlaczego mnie zainteresował: - sama idea gravela i bikepackingu to to, w co chcę iść, a do tego - carbon, ponoć mniej to to męczy przy dłuższych trasach niż alu, jeśli chodzi o małe i mikrodrgania? - dwa blaty z przodu i sporo z tyłu, duża elastyczność - nie chcę już wracać do tanich podzespołów typu mechaniczne tarcze, czy rower z 1/3 sprzętu do zmiany pierwszego dnia - Orbea ma renomę, co lubię nawet jeśli dopłacam kilka procent za logo - powyższe powoduje też poczucie bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej odsprzedaży - wygląd - w malowaniu cappucino jest dla mnie po prostu idealny, jak wymarzony, a najlepszy rower to ten, na który chętnie wsiadasz Co sądzicie o tym rowerze? W jednym z warszawskich sklepów, gdzie zamierzam go mierzyć, dosiadać i finalnie kupić, jest za ok 13 klocków. Ma to sens? A może coś innego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...