No to chyba ramę musisz zmienić Czy założysz skręcanego Tokena , czy zwykły suport , to nadal jest press fit . A inna inszość jaką korbę do tego założysz , czy to będzie DUB czy Shimano czy inne wynalazki z osią 30 mm...
Nie zawsze tak będzie . Są korby DUB z CL 52 i DUB wide z CL 55 . Oczywiście to tak umownie , bo można bawić się z non wide i zębatką 0 offset , tak samo 6mm offset i korba wide ..
To że są DM nic nie mówi o wide/non wide
Piasta z przodu taka jaką potrzebujesz, na 32 . Na tył DT370 . Obręcze 25 wew , jakieś mtb na 32 szprychy Szprychy markowe co najmniej 2mm. Dać do dobrego kołodzieja i nie przejmować się długościami
Kołodziej polecany przeze mnie to : https://www.facebook.com/jaro.oraj
Uwaga , reklama
Jakbyś potrzebował L ( uwaga , to spoooora L i poniżej 185 lepiej nie podchodzić ) to kumpel sprzedaje Ripmo V3. Dokupić krzywkę i jest Ripley Z dogadaniem się a propo gratów pewnie nie będzie problemu
https://www.olx.pl/d/oferta/ibis-ripmo-v3-rozmiar-l-CID767-ID1b3He1.html?reason=seller_listing
Okazje na grxa to są w kontrowersyjnym outlecie Tak sobie zbieram graty tam ( znaczy się zamówienia ) , i jak dobrze pójdzie to 2x11 da się upolować poniżej 1k . Do tego jakieś koła też od nich i wizja karbonowego grawela na grx dla znajomej się zmaterializuje
Spokojnie można tu z 2 kg zejsc małym kosztem .
Opony , sztyca , kiera , siodełko . Drożej to korba , amor ( 2 kg jednak ma , ja bym wsadzil nawet sida 35 mm base , jakieś 1700g ) No i pytanie jak z wagą kół .
ad 3 - to zło
ad 2 - tak , ale tak jak @chester_jds , kwestia uszczelnienia ...
ad 1 - kup w sumie obojętnie co , dużo tego na rynku
Weź od uwagę że w 1 i 2 trzeba będzie pewnie przewody skracać