Skocz do zawartości

marcin_ostrów

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 477
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana marcin_ostrów w dniu 26 Października 2025

Użytkownicy przyznają marcin_ostrów punkty reputacji!

Metody kontaktu

  • Strona www
    http://

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Kraktown , czasami Osw

Ostatnie wizyty

8 350 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika marcin_ostrów

  1. Te magury to akurat ze sterowaniem do elektryków. Nie wiem czy można się łatwo tego dodatkowego przewodu pozbyć
  2. No to chyba ramę musisz zmienić Czy założysz skręcanego Tokena , czy zwykły suport , to nadal jest press fit . A inna inszość jaką korbę do tego założysz , czy to będzie DUB czy Shimano czy inne wynalazki z osią 30 mm...
  3. Ale dlaczego taka decyzja ? Ciężkie toto , drogie .... Za 69€ masz karbonowe korby x1 na hibike , zwykły dub na 52 mm
  4. Kolor to tylko sugestia Wide z offsetem 3 mm ma CL 55
  5. Nie zawsze tak będzie . Są korby DUB z CL 52 i DUB wide z CL 55 . Oczywiście to tak umownie , bo można bawić się z non wide i zębatką 0 offset , tak samo 6mm offset i korba wide .. To że są DM nic nie mówi o wide/non wide
  6. Ta 370 to barandowana Simplonem. Brać w ciemno , napis Ci chyba nie przeszkadza
  7. Słabo szukasz. Jakakolwiek 12x142 i wymiana end capów na 135 . Uwaga , to nie działą z 12x148
  8. Piasta z przodu taka jaką potrzebujesz, na 32 . Na tył DT370 . Obręcze 25 wew , jakieś mtb na 32 szprychy Szprychy markowe co najmniej 2mm. Dać do dobrego kołodzieja i nie przejmować się długościami Kołodziej polecany przeze mnie to : https://www.facebook.com/jaro.oraj
  9. Uwaga , reklama Jakbyś potrzebował L ( uwaga , to spoooora L i poniżej 185 lepiej nie podchodzić ) to kumpel sprzedaje Ripmo V3. Dokupić krzywkę i jest Ripley Z dogadaniem się a propo gratów pewnie nie będzie problemu https://www.olx.pl/d/oferta/ibis-ripmo-v3-rozmiar-l-CID767-ID1b3He1.html?reason=seller_listing
  10. GND51 są na ratchecie . Producentem też jest Fastace .
  11. Ripmo to pełnoprawna endurówka . Z Ibisa to raczej Ripley / Ripley SL
  12. Okazje na grxa to są w kontrowersyjnym outlecie Tak sobie zbieram graty tam ( znaczy się zamówienia ) , i jak dobrze pójdzie to 2x11 da się upolować poniżej 1k . Do tego jakieś koła też od nich i wizja karbonowego grawela na grx dla znajomej się zmaterializuje
  13. Spokojnie można tu z 2 kg zejsc małym kosztem . Opony , sztyca , kiera , siodełko . Drożej to korba , amor ( 2 kg jednak ma , ja bym wsadzil nawet sida 35 mm base , jakieś 1700g ) No i pytanie jak z wagą kół .
  14. EDIT2 : ale za to jak wygąda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...