Skocz do zawartości

marcin_ostrów

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 476
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana marcin_ostrów w dniu 26 Października 2025

Użytkownicy przyznają marcin_ostrów punkty reputacji!

Metody kontaktu

  • Strona www
    http://

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Kraktown , czasami Osw

Ostatnie wizyty

8 337 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika marcin_ostrów

  1. No to chyba ramę musisz zmienić Czy założysz skręcanego Tokena , czy zwykły suport , to nadal jest press fit . A inna inszość jaką korbę do tego założysz , czy to będzie DUB czy Shimano czy inne wynalazki z osią 30 mm...
  2. Ale dlaczego taka decyzja ? Ciężkie toto , drogie .... Za 69€ masz karbonowe korby x1 na hibike , zwykły dub na 52 mm
  3. Kolor to tylko sugestia Wide z offsetem 3 mm ma CL 55
  4. Nie zawsze tak będzie . Są korby DUB z CL 52 i DUB wide z CL 55 . Oczywiście to tak umownie , bo można bawić się z non wide i zębatką 0 offset , tak samo 6mm offset i korba wide .. To że są DM nic nie mówi o wide/non wide
  5. Ta 370 to barandowana Simplonem. Brać w ciemno , napis Ci chyba nie przeszkadza
  6. Słabo szukasz. Jakakolwiek 12x142 i wymiana end capów na 135 . Uwaga , to nie działą z 12x148
  7. Piasta z przodu taka jaką potrzebujesz, na 32 . Na tył DT370 . Obręcze 25 wew , jakieś mtb na 32 szprychy Szprychy markowe co najmniej 2mm. Dać do dobrego kołodzieja i nie przejmować się długościami Kołodziej polecany przeze mnie to : https://www.facebook.com/jaro.oraj
  8. Uwaga , reklama Jakbyś potrzebował L ( uwaga , to spoooora L i poniżej 185 lepiej nie podchodzić ) to kumpel sprzedaje Ripmo V3. Dokupić krzywkę i jest Ripley Z dogadaniem się a propo gratów pewnie nie będzie problemu https://www.olx.pl/d/oferta/ibis-ripmo-v3-rozmiar-l-CID767-ID1b3He1.html?reason=seller_listing
  9. GND51 są na ratchecie . Producentem też jest Fastace .
  10. Ripmo to pełnoprawna endurówka . Z Ibisa to raczej Ripley / Ripley SL
  11. Okazje na grxa to są w kontrowersyjnym outlecie Tak sobie zbieram graty tam ( znaczy się zamówienia ) , i jak dobrze pójdzie to 2x11 da się upolować poniżej 1k . Do tego jakieś koła też od nich i wizja karbonowego grawela na grx dla znajomej się zmaterializuje
  12. Spokojnie można tu z 2 kg zejsc małym kosztem . Opony , sztyca , kiera , siodełko . Drożej to korba , amor ( 2 kg jednak ma , ja bym wsadzil nawet sida 35 mm base , jakieś 1700g ) No i pytanie jak z wagą kół .
  13. EDIT2 : ale za to jak wygąda
  14. ad 3 - to zło ad 2 - tak , ale tak jak @chester_jds , kwestia uszczelnienia ... ad 1 - kup w sumie obojętnie co , dużo tego na rynku Weź od uwagę że w 1 i 2 trzeba będzie pewnie przewody skracać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...