Skocz do zawartości

[Ciekawe aukcje] na Allegro, E-Bay'u i in.


jurasek

Rekomendowane odpowiedzi

andrej

To nie ma znaczenia ile ma lat konstrukcja i na jak wysokim stoi (stała) poziomie. W tym wypadku wyśmiewam jego wygląd i podejrzewam, że tak samo bym ją wyśmiał 10 lat temu. Po prostu niektóre rowery prezentują się pokracznie, IMO to jest jeden z nich.

 

Kubus18

Widzę, że zjechałeś sprzedawcę równo. Wiecie może z którego roku jest ten Cannon, cena 3,5 k za rower na całkiem niezłym osprzęcie nie jest zbyt wygórowana. Chociaż jeżeli to konstrukcja sprzed np 6 lat to faktycznie cena zbyt duża.

 

Kuku

Własnie miałem wkleić link z tymi ramami, ciekawe skąd gość wziął tyle skasowanych ram. Zawsze uważałem Cannona za markę na poziomie. Swoją drogą ładną antyreklamę firmie robi :(

 

Koła używane przez samą Karolę Kozelę, tylko, że raczej zbyt wysoka cena.

http://www.allegro.pl/item473119373_kola_m...it.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roswell

ja bym od Kozeli nic nie kupował - ta laska może dobrze jeździ, ale jako sprzedawca jest poniżej krytyki - kupiłem od niej ramę XTCka, dostałem rozmiar 20 zamiast 18 i nie chciała mi jej wymienić przez 3 miesiące... Kompletny brak kultury, nieodbieranie telefonow ode mnie, dopiero pismo z urzedu ochrony konsumenta pomogło i zwróciła kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym od Kozeli nic nie kupował - ta laska może dobrze jeździ, ale jako sprzedawca jest poniżej krytyki - kupiłem od niej ramę XTCka, dostałem rozmiar 20 zamiast 18 i nie chciała mi jej wymienić przez 3 miesiące... Kompletny brak kultury, nieodbieranie telefonow ode mnie, dopiero pismo z urzedu ochrony konsumenta pomogło i zwróciła kasę.

Potwierdzam, chciałem kupiłem buty M085, wysłałem kase, przez miesiąc brak kontaktu mimo masy e-maili etc. Niby paczka cały czas w drodze była. Do tego dostałem e-maila, że nie wysłałem kasy za przedmiot i zwrot prowizji. Postraszyłem, skończyło się na M122.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrej

To nie ma znaczenia ile ma lat konstrukcja i na jak wysokim stoi (stała) poziomie. W tym wypadku wyśmiewam jego wygląd i podejrzewam, że tak samo bym ją wyśmiał 10 lat temu. Po prostu niektóre rowery prezentują się pokracznie, IMO to jest jeden z nich.

 

niestety nie zgodzę się z Tobą

z czasem/wiekiem zmienia się moda czy gust...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co potrafią to naprawic ,np. Jarek - ''Luxtech'' naprawia carbonowe ramy.

Nawet na aukcji z tymi pękniętymi ramami podaje numer do kogoś kto naprawia carbon.

Tylko druga kwestia to koszt takiej naprawy (bo tanie to nie będzie pewnie) i wytrzymałość tego ale nie znam się to nie krytykuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mała ramka

http://www.allegro.pl/item465678279_scott_...1_xs_49_cm.html

 

Tanio nawet

http://www.allegro.pl/item469393087_scott.html

 

tylko kolo trochę za dużo na ogladał się bulionerów :)

 

Patrzcie ktoś ściągnął z ebay'e te koszyki o których było niedawno mowa i sprzedaje na allegro ;)

 

http://www.allegro.pl/item468824934_koszyk...5g_od_60zl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chciałem kupiłem buty M085, wysłałem kase, przez miesiąc brak kontaktu mimo masy e-maili etc. Niby paczka cały czas w drodze była. Do tego dostałem e-maila, że nie wysłałem kasy za przedmiot i zwrot prowizji. Postraszyłem, skończyło się na M122.

Ja również potwierdzam.

Kupiłem M085 i wysłałem kasę, niby ok, buty przyszły w jakiś tydzień, tyle że pod inny adres... Szczęśliwym zbiegiem zdarzeń jednak trafiły do mnie. Paragonu niestety nie było (podstawa gwarancji) po rozmowie powiedziała, że wyśle. Niestety nie doszedł :D no to ja drugi raz i powiedziała że tamten wysłała, ale wyśle drugi, też nie doszedł :( Nie chciało mi się już więcej użerać.

No i takim sposobem mam bez gwarancji, ale na razie dobrze się trzymają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roswell

ja bym od Kozeli nic nie kupował - ta laska może dobrze jeździ, ale jako sprzedawca jest poniżej krytyki - kupiłem od niej ramę XTCka, dostałem rozmiar 20 zamiast 18 i nie chciała mi jej wymienić przez 3 miesiące... Kompletny brak kultury, nieodbieranie telefonow ode mnie, dopiero pismo z urzedu ochrony konsumenta pomogło i zwróciła kasę.

 

Potwierdzam! Kupilem od niej sztyce amortyzowana i dostalem bez jarzemka. Probowala mi wmowic, ze to czesci, ktore powinny byc w komplecie z siodelkiem... I dokladnie to samo - odkladanie sluchawki w polowie mojego zdania, nie odbieranie tel., nie odpowiadanie na maile, sprawa ciagnela sie pare miesiecy... Bardzo nieprzyjemna pani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do kolesia, który "najechał" na ramę i dziś dostałem taką odpowiedź :(

Cytuję: niestety nie ma co ogladać mama najechała na nią rurki pękły nie do naprawy,ale moze bede miał taka samą z rozbiórki roweru bo mam taki sam rower ale to za tydzień może.

:(

Co do Marzocha - żadna mi okazja - sprężyna stalowa z elastomerem w jednej goleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Kupilem od niej sztyce amortyzowana i dostalem bez jarzemka. Probowala mi wmowic, ze to czesci, ktore powinny byc w komplecie z siodelkiem... I dokladnie to samo - odkladanie sluchawki w polowie mojego zdania, nie odbieranie tel., nie odpowiadanie na maile, sprawa ciagnela sie pare miesiecy... Bardzo nieprzyjemna pani!

czyli pani kozela swieci w oczy swoim nazwiskiem i nic wiecej? nie lubię szmatławców ktorzy w ten sposob sie zachowują. dorabia do pensji oszukiwaniem?

u formickiego kupiowalem parę razy i choc informacje w odp na moje maile zawsze dosyc suche (pewnie ilosc maili jaką musi napisac) to zalatwienie transakcji bez zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pani kozela swieci w oczy swoim nazwiskiem i nic wiecej? nie lubię szmatławców ktorzy w ten sposob sie zachowują. dorabia do pensji oszukiwaniem?

u formickiego kupiowalem parę razy i choc informacje w odp na moje maile zawsze dosyc suche (pewnie ilosc maili jaką musi napisac) to zalatwienie transakcji bez zastrzezen.

szmatławcem od razu nie musi być trochę szacuneczku :)

co do formickiego to mam to samo zdanie ale trudno żeby niańczył każdego klienta

zawsze załatwia szybko i rzeczowo bez zbędnych ceregieli ;)

pozdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...