Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 6


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj trening biegowy z trenerem, wyszlo niecale 9km w tym kilka sprintow. niedlugo jade na mistrzostwa wojewodztwa :) ale chyba musze zrezygnowac z tego biegania bo te treningi zabieraja mi czas w ktorym moglbym sobie posmigac na rowerku .

 

a teraz przegladam allegro w poszukiwaniu dobrych ofert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Xystoff :( Swoją drogą też przejezdziłem na nim 2.5kkm i powedrowało do sztywnej zimówki gdyż jest miękkie i na krótsze dystanse się sprawdza {na dłuższe mam twardsze siodło chociaż na obu wymiękam po długiej trasie :D}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, przez was sobie znowu przypomniałem o tych licznikach, a już prawie sobie to z głowy wybilem:)

 

dzisiaj nabyłem linki i pancerze i zamontowałem do roweru. wszystko już poregulowane, jeszcze tylko przedni hamulec. podczas regulacji przejechałem się dobry kilometr i wszystko chodzi przepięknie:)

niestety okazało się że strzelanie wydobywające się z suportu to jednak pęknięcie... sam już nie wiem czy opłaca się w ogóle to słać na gwarancję bo i tak pewnie mi nie uznają... no ale musze sprobować chyba (kolejne tygodnie bez roweru?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za licznik dalem 54,99 a Ty? Troche duzy jest w porownaniu do licznika poprzedniego, tak dziwnie to wyglada na kierownicy ale chyba takie teraz sa wszystkie liczniki duze.

 

A ja dałem troche więcej... 70 zł, ale to było 4 miesiące temu czy nawet więcej więc był to hit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem sobie SPDy :). Przymierzałem się do tego przez dobre lata i w końcu się udało :yes:. Problem był generalnie w znalezieniu funduszy no i odpowiedniego rozmiaru...

 

Wybór padł na DMT Rock czarno-czerwone w Cykloturze (329 zł zamiast regularnych 439 zł), bo akurat był mój rozmiar na sklepie i mogłem spokojnie przymierzyć. Jak dla mnie wielka radocha :yes:. Pierwszą przejażdżkę planuję dopiero na za tydzień, po ostatnim egzaminie.

 

Wziąłem też pedałki 520. Myślałem nad 540, ale jako spd-owa świeżynka pewnie nie widziałbym różnicy, więc stanęło na 520 ;).

 

PS

Dawno się nie udzielałem, więc pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomeks

Widzę, że masz w zwiazku z bieganiem ten sam problem co ja.

Prawdopodobnie wypisuje się z końcem lutego. Nie wyobrażam sobie treningów biegowych, a tuż po tym rowerowych.

O przygotowywaniu się równolegle do zawodów biegowych i rowerowych nawet nie wspominam :)

 

Swoją drogą śliczny ten licznik, pasowałby mi do sprzętu, właśnie dodaję czerwone akcenty. Chociaż trochę głupio pozbywać się prawie nowego BC-906 w celu kupienia prawie niczym nie różniacego sie 1106.

 

Dzisiaj jak wróciłem do domu czekały na mnie alu śruby/kominy do korby. Po dość męczącej przekładce zysk wyniósł 13g, korba waży 860g, a wiec wynik jest satysfakcjonujący. Ciekawe jest to że sruby trzymajace "młynek" są oryginalnie stalowe, a te łączace blat i środkową zębatkę stalowe.

 

Tak czy inaczej jeżeli komus potrzeba nowiutki set 4 śruby/kominy oryginalne XT zapraszam do mnie.

 

Poza tym siłowałem się ze Spinką Srama 7 rzędów i łańcuchem chyba UG50, za cholerę nie da rady tego spiąc, ma ktos jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...