Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

A wieczorem, czyli przed chwilą obejrzałem film Plac Zbawiciela. Kto nie widział, niech obejrzy koniecznie. Dość trudny, ale warto!

 

Ja widziałem, ja widziałem i to oglądałem go razem z ...... księdzem :) Oczywiście bez żadnych spekulacji, "że niby co ja u księdza robiłem". Warto go obejrzeć wg. mnie. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam się zabierać do rozkręcania drugiego roweru, który będzie mi służył od września do jazdy do tego budynku, co niedawno się wszyscy uwolnili na czas wakacji :) Muszę sprawdzić co będzie do wymiany, wszystko nasmarować, poregulować. Wieczorkiem się wybiorę pojeździć na swojej maszynce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj od 9 rowerkuje B) właśnie wróciłem z akcji którą organizuje moje miasto :D " Jazda z Miasta" wszystko rozgrywa sie w mieście i z dużą grupą osób jedziemy zwiedzać Ciekawe miejsca w puszczy gdzie sie zatrzymujemy i robimy ognisko :P za zgodą oczywiście Leśniczych :D tym razem przejechaliśmy razem 69km trasa bardzo udana pogoda wyśmienita :P teraz śmigam do kuchni bo obiadek trzeba zrobić i sie wymyć :D

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem na pogrom szos w okolicach miasta i zmaganie się z wiatrem. Przez te cienkie oponki uświadomiłem sobie jak mi rzęzi napęd ale w sumie co ma mnie to obchodzić jak działa dobrze :P

 

DST 96,97 (nie dokręciłem do 100 wow :P )

TIME: 3:48:21

AVG: 25,48

 

Jeżeli możesz - to wrzuć fotki, bo jestem ciekaw, jak teraz rower wygląda na tych oponkach.

 

A ja dzisiaj byłem z mamą na rowerze w lasku nieopodal mojego bloku ( mam tajne szlaki rowerowe jakieś 500 m od mojego bloku :P ). Tzn. mama troszkę jogging a ja na rowerze. Ale przeszliśmy/przejechaliśmy jakieś 2.5 km. Mało, ale zawsze coś. Cały czas przełożenie 1x3. Gdzieś za 3-4 dni idę do sklepu zobaczyć czy już przynajmniej połowa moich części przyszła. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mam czym zrobić ale poszukaj fotek roweru z tym ustrojstwem, pełno tego było :P W skrócie: jak kaleka, nie obraźcie się, jak rower z leftym :P

 

EDIT: http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...c=4175&st=0 tutaj już widze jakieś na szybko na 1 i 3 stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to weekend..praca a po pracy rekreacyjny wypad na rowerek, trasa: Dom => kopiec koś. => zoo => dom w sumie 27km z średnią 21km/h, hmm pasowało by znaleźć sobie jakąś prace taka od poniedziałku do piątku żeby coś odłożyć :P może na rowerek nowy albo chociaż jakieś gadżety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie głównie byczyłem :P Rano byłem w kościele, potem luz totalny. Przed chwilą wróciłem z treningu. Zrobiłem 46 km ze średnią 30.6 km/h. Trochę wmordewindu, ale ogólnie ok. Nasmarowany dokładnie łańcuch to jest to, jechałem(łeciałem) jak Lockheed F117 Nighthawk :P. Niezauważalny i niesłyszalny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzis mocno było tzn pod względem dystansu bo zrobiłem 119km.;] średnia 22km/h. z tego dobre 70 w terenie. A wybrałem sie z Kasumi;] dzieki za wspólny trening. Oczywiscie nie obyło sie bez gleby, przez co teraz mnie prawe kolano boli i rozregulowała mi sie tylnia przerzutka.;/ Ogólnie fajnie było, byle wiecej takich wypadów.;] pozdrawiam.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopadł mnie len rowerowy ;/

Ale tak ok. 18.30 przymierzyłem spodenki rowerowe by zobaczy jak to jest trzymać komórke nie w kieszeni bluzki tylko na udzie przez spodenki i tak jakoś mnie natchneło i pojechałem rowerować, mało bo mało, ale doś szybko ;] 25.65 ze średnia 25 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>30 km w niedzielnym tempie. ścigałem się z pociągiem na otwartym przejeździe kolejowym, zdążyłbym, ale odpuściłem bo zaczął na mnie trąbić :P wolę ryzykować na zjazdach.

 

poza tym widziałem kogoś z fantastycznie zamontowaną kierą - odwróconym barankiem :( taką kierąto można kogoś wżąć na rogi^^, żałuję, że nie miałem aparatu.

 

humor mi psuje stukanie w suporcie/korbie i rurze podsiodłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...