martingg Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 Ktoś poleci jakiś koszyk z ali np? Koniecznie boczne ładowanie
Greg1 Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 Ja mam boczne z Deca - sztywne, toporne ale działają i trzymają bidon bardzo dobrze, w tetenie jeszcze ani razu bidon nie wypadł. No i jest uniwersalny, można zamontować na prawo i lewo https://www.decathlon.pl/p/uchwyt-na-bidon-rowerowy-btwin-z-dostepem-bocznym/_/R-p-330983
Mod Team KrissDeValnor Napisano 8 Kwietnia 2024 Mod Team Napisano 8 Kwietnia 2024 Mam Syncrosa (z OLX, nie z ali) - tu trzeba wybrać stronę wkładania, a trzyma tak, że dopóki nie pęknie, to nie puści PS jest to wersja ze schowkiem na multitool'a.
seba8121 Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 U żony w małej ramie był koszyk Gianta z bocznym ładowaniem. Zmieniliśmy na zwykły bo, był za sztywny i ciężko było jej wkładać bidon.
Mod Team bogus Napisano 8 Kwietnia 2024 Mod Team Napisano 8 Kwietnia 2024 Specialized Zee Cage - świetny koszyk. Strona wkładania bidonu do wyboru.
martingg Napisano 8 Kwietnia 2024 Autor Napisano 8 Kwietnia 2024 @bogus właśnie mam Specialized Zee Cage II boczny ale cena 85 pln myślę czy dać szansę takim z ali za 15zl to mam 6 (a tyle potrzebuje) za cenę jednego speca
Nemrod82 Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 Dobre są wspomniane już ZeeCage II i również nieco tańsze Elite Prism.
Eathan Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 W kilku rowerach używam => https://allegro.pl/oferta/koszyk-boczny-na-bidon-race-one-wloska-produkcja-10099204717 i sprawdza się doskonale.
martingg Napisano 10 Kwietnia 2024 Autor Napisano 10 Kwietnia 2024 Nie kombinowałem i wziąłem sprawdzony Zee Cage II skoro już mam 1
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.