Skocz do zawartości

[Pompka podłogowa] Pompka do ok 150 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo chciałem kupic Beto. Ale jako, że troszke poczytałem odpuszczam Beto bo wiadomo lepiej kupić coś firmowego na lata niz tanio i byle jak.

Po przeczytaniu forum wytypowałem 2 pompki.

Topeak Joe Blow Hp 145 zł

https://allegro.pl/oferta/pompka-podlogowa-topeak-joe-blow-max-hp-z-manomet-13331521360

SKS Aircompressor 10.0 120 zł

https://allegro.pl/oferta/pompka-podlogowa-sks-airkompressor-10-0-alu-czarna-13849735680

Chwalona była SKS Airworx 10.0 jednak gorzej z dostępnością lub ponad budżet.

Warto ewentualnie dopłacić do Topeak Joe Blow Sport III lub co innego możecie polecić?

Edytowane przez mareckiabc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author Air Turbo 2, idealnie w budżecie. Używam od kilku lat, działa bez zarzutu. 

Druga - https://www.decathlon.pl/p/pompka-rowerowa-podlogowa-900/_/R-p-1016?mc=8224360&c=Czarny

Obie sprawdzone w warunkach serwisowych, pompując setki rowerów. 

Z SKS mam u rodziców Air X-Press 8.0 i jestem z niej mało zadowolony. Przede wszystkim jest mało sztywna i wygina się na boki, a dwa uchwyt gorzej trzyma i trudniej go założyć pompując np. małe kółka. Ten zakładany w kierunku "przeciwnym do opony" moim zdaniem lepiej się sprawdza. 

Z kolei podlinkowany Topeak jest trochę podobny do Authora którego lubię, może się sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupioną w mediaexpercie. VÖGEL VPO-212 Pompka rowerowa - niskie ceny i opinie w Media Expert Podobna jest w Lidlu. Tylko zawór z lidlowej wygląda na pewniejszy. Ale moja ma już ze 3-4 lata i nic się z nią nie dzieje. Poza tym, że manometr o jakieś 20-30 procent zaniża. Trzeba po prostu pompować więcej ewentualnie zmierzyć innym manometrem. Dziś bym pewnie tą z lidla kupił ze względu na 3-letnią gwarancję.  W Lidlu w ciągu miesiąca bez problemu można zwrócić jak się ma apkę jeśli manometr by przekłamywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znajomy jak kupił używkę meridy za 150 wszystkie bule z pompkami odeszły. Parę machnięć i szosa napompowana! Pamiętam szok jak to zobaczyłem. Ja nożną z deca pół godziny MTB męczyłem 😐

Sam teraz szukam właśnie do szosy ale majatku jeszcze na nią nie wydaję.

Merida ma solidne golenie z metalu i ponoć fajny zegar.

Jak ta z deca też dobre i solidne to wezmę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sprawdź, czy producent wybranej przez Ciebie pompki w ogóle oferuje drobne elementy eksploatacyjne, żeby za jakiś czas nie okazało się, że np. uszczelka w głowicy wyrobiła się i nie ma jej czym zastąpić, bo producent traktuje swój wyrób jak jednorazówkę, bez możliwości przywrócenia jej do stanu pełnej sprawności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...