Skocz do zawartości

[Nawigacja] Garmin Edge 530 vs Edge MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ktoś się orientuje czym się różni zwykła wersja od MTB? Czy chodzi tylko i wyłącznie o uchwyt? Bo różnica w cenie to 500zł. Ja z tym licznikiem skakał po hopkach nie będę, szalał po zjazdach też. Jedynie proste ścieżki przez lasy. Pytanie czy zwykła wersja z tym mocowaniem da radę w takich warunkach, bo 500zł dopłaty za sam uchwyt to duża przesada według mnie. No chyba że są jeszcze jakieś większe różnice między obiema wersjami - chętnie się dowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dziś Garmin. Od rana męczę menu. Fabrycznie był z językiem polskim, ale po automatycznej aktualizacji - bach! Nie ma - zniknął. Załapałem jak wgrywać kursy, ale ni cholery nie mogę po uruchomieniu kursu go przerwać. Wyskakują mi jakieś dziwne komunikaty, a czas dalej leci. Nie mogę się przełączyć z jednego kursu na drugi. Ech... Myślałem że obsługa będzie zdecydowanie prostsza. Macie na to jakiś sposób? Bo dzień mi zleciał i się poddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spidelli 72 strony .......nie powiedziałbym , że są lakoniczne. W nich wszystko bardzo dokładnie jest opisane. Inna sprawa ,że najlepiej poznaje się Edge bawiąc nim i eksperymentując z ustawieniami. Na początku może to wszystko przerażać ale szybko się łapie o co w tym chodzi i "życie " staje się prostsze 😉.

Edytowane przez pecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zelik76 napisał:

Przyszedł dziś Garmin. Od rana męczę menu. Fabrycznie był z językiem polskim, ale po automatycznej aktualizacji - bach! Nie ma - zniknął. 

Zainstaluj na komputerze Garmin Express. Podłącz Garmina oryginalnym kablem i zrób aktualizajcę  z poziomu tej aplikacji. Tam m.in. polecą aktualizacje map i innych rzeczy. W tym mogą polecieć pliki językowe. Po tym język wróci. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eathan dzięki. Zainstalowałem, zaktualizowałem i polskie menu wróciło. Teraz obsługę mam jak na tacy. Trochę dziwne że Garmin Connect nie oferuje takiej opcji. Powinienem dostać z poziomu tej aplikacji najnowszą aktualizację, a tym czasem wychodzi na to że dostałem  jakąś starszą wersję. Dopiero Garmin Express załatwił temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...